Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Dobrý den,

je zde někdo znalý kdo by dokázal ohodnotit web? Zatím mohu pouze slovně popsat, co vše webová stránka umí a co obsahuje:
- vlatní design
- veškerý kód je vlastní (až na captcha a různé javascript vychytávky, které jsou ovšem na internetu zdarma)

co stránka umí:
Jedná se o "katalog" realitních kanceláří. Návštěvník na stránce může vyhledat realitní kanceláře (dále jen RK) dle kraje a města. Návštěvník (popř RK) může přidat na web svůj profil v několika variantách 1.free 2.silver 3.gold (ve variantě free se na profilu kanceláře zobrazují google adsense reklamy, ve variantě silver se zobrazuje pouze jedna adsense reklama a v gold žádná). Dále je u každé kanceláře diskuze (řešeno pomocí komentářů), kde návštěvníci mohou diskutovat o kvalitách dané RK. Dále je možné hodnotit RK dle kvality (1-5 jako ve škole), s tím je také spojen výpis RK dle hodnocení. Ve variantě gold, je možné si zvolit, zda chce daná RK umožňovat návštěvníkům diskuzi. V administraci lze snadno nastavit google adsense reklamy (pouze se vloží kód a reklama se sama umístí na příslušné místo na stránce). Jedná se tedy o takový katalog RK.
Ještě bych zmínil, že to má svoji vlastní administraci, ve které je možné schvalovat nové RK, sledovat do kdy mají RK předplacen silver nebo gold účet (po skončení doby se automaticky převede na free), mazat a upravovat komentáře je také možné.. prostě klasická administrace se vším všudy co je potřeba.
CHci se tedy zeptat, jakou byste odhadovali cenu takovéto stránky v případě:
- bez uložených dat (tedy pouze PHP a MySQL skripty)
- s naplněnými daty (dejme tomu 200 realitních kanceláří?)
grimword
Profil
# počet unikátních návštěv za den?
# výdělky adsense?
# výdělky z placeného profilu?
# jak dlouho web jede?
# zdroje trafficu?
# RK se vložily sami, popř souhlasily s vložením?
slovakCZ
Profil
stranka nebezi, takze tyto udaje poskytnout nemohu... jde o to ze znamy chtel sestavit takovyto skript, ale pri jeho dokonceni si to rozmyslel a zjstil ze ho nechce.. tak jsem ho pekne sjel a skript se mi vali v PC.. takze zatim potrebuji ohodnotit pouze z hlediska programovani.. Ale premyslim ze si to spustim na svoje naklady, myslite ze se neco takoveho vyplati? zdroj bych vydel predevsim z adsense, nevim kolik RK je ochotnych za takove "clenstvi" platit. jeste jsem zapomnel zminit, ze pri zaplaceni silver nebo gold varianty se zobrazuje odkaz na profil RK v ruznych castech stranky...
ninja
Profil
slovakCZ: Jedná se tedy o klasický katalog, jestli tam budou RK nebo pekaři je jedno. Zaleží tedy jak propracovaný systém je a co všechno umí. Jak klientská část, tak administrace.

Cena se může hodně lišit, odhad 20-200 000 Kč. Bez dat, jen vlastní systém.

Provozovat něco takového bych vám z celého srdce nedoporučoval. Vytvořit systém stránek je něco úplně jiného než je provozovat.
slovakCZ
Profil
dekuji za nazor,

on byl puvodni zamer vytvorit web pouze pro reklamy Adsense, ktere by byly sikone umistene tak, aby vypadaly jako nabidky nemovitosti (jelikoz adsense generuje reklamy odpovidajici obsahu)... Do ebu by se vlozilo asi 100 RK a cele by se to vpodstate nechalo ladem.. ale jak rikam spadlo z toho a do skriptu byly pridane dalsi funkce, takze je mozne jej vyuzit i jako katalog RK... ale asi je pravda ze nez by se to poradne rozjelo tak by to nekolik mesicu trvalo...
ninja
Profil
slovakCZ: nejlepší bude, když vložíte link na demo stránek. Třeba se nějaký zájemce najde.
slovakCZ
Profil
ninja
Jak to myslite, vlozit link do demo stranek? Trochu jsem to nepochopil.
grimword
Profil
že ten web rozjedeš a ukážeš, aby jsme věděli, o čem je řeč
slovakCZ
Profil
jj rad, jen jsem si vymyslel dalsi "blbinky" navic, tak to jeste dokopavam do finalni podoby.... jeste to nejaky ten den trvat bude, ale pak rad ukazu..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0