Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Prosím o přidělení moderátorům emailové adresy, aby si mohl člověk soukromě postěžovat, poprosit moderátora o něco
Kryštof
Profil *
Kolumbus přijede vodovodem.
nightfish
Profil
moderátory, kteří o kontakt projeví zájem, můžeš kontaktovat pomocí informací uvedených v jejich profilech
v případě, že tam kontaktní údaje uvedené nemají, zřejmě nestojí o to, aby je někdo otravoval mimo fórum
Michal Kolesa
Profil
Tady jde o to, že někdy je potřeba něco sdělit moderátorů, aby to neviděli ostatní účastníci diskuze.
Radek9
Profil
Michal Kolesa:
Tady jde o to, že někdy je potřeba něco sdělit moderátorů, aby to neviděli ostatní účastníci diskuze.
Třeba jako co?
Michal Kolesa
Profil
Třeba poprosení o odemknutá zamčeného tématu (s vymazáním OT příspěvků), stížnost na někoho, poprosení o editaci příspěvku (cizího), Upozornění an nevhodný příspěvek
Hitman
Profil
Michal Kolesa
stížnost na někoho, poprosení o editaci příspěvku (cizího), Upozornění an nevhodný příspěvek

To všechno můžeš psát veřejně na diskusi. A žádost o odemknutí téma můžeš zaslat těm moderátorům, kteří kontakt uveden mají, je jich poměrně hodně.
panther
Profil
Michal Kolesa
Třeba poprosení o odemknutá zamčeného tématu (s vymazáním OT příspěvků)
můžeš požádat v jiném tématu

stížnost na někoho
proč by to dotyčný neměl vědět? Ty bys taky byl rád, abys věděl o stížnosti na tvou osobu a mohl se bránit.

poprosení o editaci příspěvku (cizího)
tobě by se líbilo, kdyby někdo editoval tvé příspěvky? I o toto můžeš požádat v novém tématu, dotyčný o tom opět může (a měl by) vědět.

Upozornění an nevhodný příspěvek
to se dá, ale nevím, jestli ti kouzelnou kombinaci prozradit :-) Kdyžtak ti ji někdo z moderátorů prozradí, uzná-li to za vhodné.


Co z toho je tedy nutné řešit soukromě? Z toho, co jsi vyjmenoval, nic.
Michal Kolesa
Profil
Já chodím i na jiné diskuze a tam je řešit něco co patří moderátorů před diskuze "žádost" o "ban nick"

Tím úpravou cizího příspěvku jsem třeba myslel úpravu titulku (už se to tu několikrát stalo)
Bubák
Profil
Tady něco takového záměrně není. Takže všichni mají dvě možnosti:
řešit problém veřejně
otravovat svým problémem některého z moderátorů mailem
Michal Kolesa
Profil
No já jsem na to zvyklý a zvyk je železná košile
nightfish
Profil
Michal Kolesa
No já jsem na to zvyklý a zvyk je železná košile
předpokládám, že když tě požádám, aby ses zde přizpůsobil místním zvyklostem/zaběhaným pravidlům, tak to budeš ignorovat, co?
Michal Kolesa
Profil
Mohu Vás ubezpečit, že mě mají na jiných diskuzích stejně rádi jako vy tady
Nox
Profil
Michal Kolesa
To by ses nad tím tedy mohl zamyslet ;)

Mj. na diskusi je to tu dobrovolně - kdo chce mít možnost být otravován, vyplní si kolonku mail a nastaví, aby se zobrazoval

Takže už to tu defakto je, nevím co řešíš...
DoubleThink
Profil *
Michal Kolesa
Preferovaný způsob komunikace s moderátory je prostřednictvím sekce O této diskusi. Takto může na požadavky reagovat moderátor, který má zrovna čas. Žádné další běžné komunikační kanály nemáš jako řadový člen k dispozici. Máš možnost se této konvenci přizpůsobit nebo s námi nekomunikovat.
Bubák
Profil
Bude Michal Kolesa bude další na řadě?
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=85262#15
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Prosím o přidělení moderátorům emailové adresy
Jde ti konkrétně o mě, že ano?
E-mailovou adresu v profilu neuvádím, protože se bojím spamu. Jsem si téměř jistý, že bych e-maily od tebe vnímal jako spam. Vlastně mi občas dělá potíže nevnímat jako spam i tvé veřejné zprávy tady na diskusi.

poprosení o odemknutá zamčeného tématu (s vymazáním OT příspěvků)
Nejsme tvoji sluhové, sám sis své vlákno zaplevelil bezvýchodným patosem.

Mohu Vás ubezpečit, že mě mají na jiných diskuzích stejně rádi jako vy tady
Mohu tě ubezpečit, že nás tohle vůbec nezajímá.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0