Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Zdravím všechny.

Chtěl bych se stát moderátorem této diskuse.

Jsem tu registrovaný od 14.12.2008.
Od té doby jsem položil 135 dotazů (z toho 136 nesmyslných :-)) a zaslal 396 příspěvků, z toho 189 je v kategorii PHP.

Chtěl bych moderovat tyto sekce: Názor na stránku, CSS, PHP, Práce a zakázky a samozřejmě O této diskusi a U ledu.

Děkuji za slušné odmítnutí
panther
Profil
Werewolf
Chtěl bych moderovat tyto sekce: Názor na stránku, CSS
ač mi do toho moc není, co se CSSka týče, moc se zde neprojevuješ :-)
Werewolf
Profil
panther:
Toť pravda. Ovšem, vybral jsem si tyto sekce, protože jejich obsahu nejvíce rozumím.
Neprojevuji se, protože nemám co říct.
Velké procento lidí na této diskusi je rychlejší v odpovídání než já (tipuji, že i někteří spamboti :-)).
Alphard
Profil
Werewolfe, nemyslíš, že než požádáš o moderátorství, by bylo dobré chovat se tady aspoň pár týdnů tak, abychom nemuseli tvé příspěvky uklízet k ledu?
Werewolf
Profil
Alphard:
Uklízet K ledu?

Myslíš tím, že jsem vytáhnul vlákno den staré jen proto, že mi bylo špatně?

Dobrá, někdy mám takové chvíle. Jako Chamurappi, když opravuje každého, koho potká.

Třetí osoba jednotného čísla zájmena já je mně, nikoliv mě, píše se jen jeden otazník, před otazníkem se nedělá mezera, před že se píše čárka a za čárkou je mezera.

Navíc, pokud budu moderátor a ta chvilka mě přejde, tak si sám své příspěvky uklidím...
Jan Tvrdík
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Chamurappi udržuje vysokou jazykovou úroveň této diskuse, za což jsem mu vděčný.
Werewolf
Profil
Jan Tvrdík:
Já též. Jen mi to připadá trochu mimo téma.

Toto je také mimo téma... Nemohli bychom se držet třeba toho slušného odmítnutí?
(Ovšem pokud by to bylo přijetí, neměl bych nic proti...)
Alphard
Profil
Werewolf:
Myslíš tím, že jsem vytáhnul vlákno den staré jen proto, že mi bylo špatně?
Já jsem tě přesouval jednou, ale kvůli tomu to nepíši. Viděl jsem tvé jméno v kontejneru víckrát, ale nevím, v jakém to bylo kontextu, takže to nebudu dál řešit. Jestli jsem tě nařknul neprávem, tak se omlouvám.
Werewolf
Profil
Alphard:
Nenařknul jsi mě neprávem.
Ocitl jsem se tam za to, že mi bylo špatně a za svůj příspěvek v Tapsově žádosti o moderátorství.

Já sám jsem se v Kontejneru viděl asi pětkrát, ale už si nepamatuji, kdy.

Toto je také mimo téma... Nemohli bychom se držet třeba toho slušného odmítnutí?
(Ovšem pokud by to bylo přijetí, neměl bych nic proti...)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Jak vytvořit knihovnu?
G++ kompilátor hlásí chybu
C: Jak správně použít funkci _itoa nebo jinak int to char
C: Přijímání parametrů
Jak zabránit programu v C, aby při cyklení běžel dál?
Jaký používáte kompilátor jazyka C?
Jak mám spustit program v C#?
Ubuntu 9.04: Příhlášení na roota
Ubuntu 9.04: Spuštění nainstalovaného programu
Linux: Jak odstranit heslo?
Připojení k internetu s Nokií 5220
Update Phoenix-Award BIOS (nebo také Energy)
Knihovna user32.dll byla přemístěna v paměti
Chyba dat (Cyklická redudantní kontrola)

Výše zmíněná desetina tvých dotazů je dle mého názoru mimo zaměření fóra. Mají nižší průměrnou kvalitu odpovědí a lákají sem zbloudilé duše z vyhledávačů (viz předposlední odkaz), které se o tvorbu webů nezajímají vůbec. Pokud jsem si všiml, ani ty sám neodpovídáš jiným na podobné dotazy. Myslím si, že nemáme zájem rozšiřovat diskusi za hranici tvorby webů. Část mých kolegů je k obecným počítačovým dotazům více tolerantní, ale velikost této části nechci moc měnit :-)


Co je to za nápad, psát na diskusi, že je ti špatně? Kdybys mohl mazat, tak někomu smažeš příspěvek, protože ti je špatně? A nebo k někomu připíšeš:
Moderátor Werewolf: Je mi špatně.
Hm? :-)


Hlavní důvod, proč za sebe řeknu ne, bude asi tvé stáří.
Je ti 12, že? Nemáš důvod se za tento věk stydět, naopak, v porovnání s většinou svých vrstevníků jsi docela schopný, slušný, inteligentní atd. — jenže za touhle působivou a kultivovanou slupkou, která v mnohém předčí projev dospěláka, je pořád vidět dítě. Nevím, jak přesně to chování popsat. Takže vychrlím odkazy:
Dva nápady na vylepšení: Alternativa k [mod], pohyb v kódu
Malá stížnost na Chamurappiho (podotýkám, že to, že jsem cíl stížnosti, nemá na můj názor vliv — opravdu si černou listinu nevedu)
Sraz diskuse • 2009 (chat) — chatování ohrožovalo počet účastníků srazu
Kontakt s moderátory — tam jsem smazal tvé ujasňování, zda Kolesu na jiných fórech „také nenávidí“
K mnoha věcem se vyjadřuješ zbytečně. Imitace nízkého sebevědomí a okázalá skromnost, kterou trousíš podél svých ambicí, na mě také nepůsobí moc dobře.

Nemohli bychom se držet třeba toho slušného odmítnutí?
Doufám, že jsem byl dostatečně slušný.


Jako Chamurappi, když opravuje každého, koho potká.
Mám svoji „agendu“, vždy jsem nějakou měl (už od prvního příspěvku). Prosazování zájmů, které nevycházejí přímo z účelu fóra (tím nemyslím jen jazykovou úroveň), může být škodlivé a vést k šarvátkám. Důležité je dát něco i na druhou misku vah. Vyvážit vlastní úchylky vlastní prospěšností :-)
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Dobrá. Asi ano.

Mimochodem, nejsem dítě. Máš pocit, že jsi vyšší osobnost, když jsou Ti čtyři tisíce let?

A zneužívání moderátorského titulu bych neměl na svém jídelníčku.
Radek9
Profil
Werewolf:
Chtěl bych se stát moderátorem této diskuse.
To chce hodně lidí :-)

135 dotazů (z toho 136 nesmyslných :-))
Děkuji za slušné odmítnutí
Dle mého mínění to bereš až moc komicky.

Mimochodem, nejsem dítě. Máš pocit, že jsi vyšší osobnost, když jsou Ti čtyři tisíce let?
Dobře, řekněme, že se jako dítě nechováš, ale dítě jsi stejně jako já či každý kdo není dospělý :-)

Dobrá, někdy mám takové chvíle. Jako Chamurappi, když opravuje každého, koho potká.
Chamurappi zde udržuje vysokou jazykovou úrověň (což již bylo zmíněno) a tudíž se jeho opravám nedivím a jsem za ně i rád.
Majkl578
Profil
A já si myslel, že kdybych chtěl žádat o práva k moderování tak mám málo příspěvků (z toho dotazy jsem položil pouze tři, všechny v této sekci)...... :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Mimochodem, nejsem dítě.
Budiž, tak jsi vlkodláček.

Máš pocit, že jsi vyšší osobnost, když jsou Ti čtyři tisíce let?
Nemám pocit, že by mi byly čtyři tisíce let.


Kdokoliv by chtěl této diskusi pomoct, může se jednou za čas podívat na seznam vláken bez reakcí (v ostré verzi či v sandboxu) a zkusit odpovědět tam, kde je mrtvo déle než čtyři dny. Nulový počet reakcí napovídá, že není snadné odpovědět, jelikož dotyčné dotazy mají obvykle nějakou vadu. Buď dal tazatel málo informací, nebo se vyjádřil nesrozumitelně, nebo se ptá na špatném místě. Je slušné ho na takovou vadu upozornit, může to být jediná cesta k úspěšnému vyřešení. Naprosté ignorování není příjemné.
Pokud by se někdo chtěl věnovat těm ztraceným duším, doporučuji činit tak v době, kdy je zde méně živo.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Budiž, tak jsi vlkodláček.
To se mi líbí...
<ot>Ale pomalu začínám přemýšlím o nové přezdívce...</ot>

Nemám pocit, že by mi byly čtyři tisíce let.
Najednou jsi vážný? Historie o Tobě říká, že jsi vládnul Babylonu od roku 1793 př.n.l. do roku 1750 př.n.l. To je aspoň 3820 let, pokud jsi ovšem nevládl od narození...
A opravdu žádnou listinu nemáš? Hm? „Oko za oko, zub za zub“ Ti nic neříká? :-)
Zechy
Profil
Werewolf
Ale notak, přece i Chamurappi jde s dobou a nepude podle něčeho, co vymysleli v Babylonii :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0