Autor Zpráva
Majkl578
Profil
Dobrý den (noc),
posledních několik dní jsem přemýšlel, jestli tenhle příspěvek psát nebo ne. Po tom, co jsem tu žažil ve čtvrtek jsem si ale řekl, že to udělám.

Chtěl bych tedy touto cestou požádat o možnost moderování na tomto diskuzním fóru. Jak asi titulek a statistiky v mém profilu napovídají, je jasné, v jaké kategorii by to bylo - kategorie PHP.
Nechci tu dělat žádné reformy, ani žádné zásadní změny, jde mi vlastně jen o pořádek v kategorii, kterou navštěvuji a do které přispívám. Mnohokrát tam totiž narážím na témata, která nesplňují pravidla, například není kód v tagu pre atd.

Abych řekl něco málo o sobě: je mi 19 let, studuji poslední ročník na jazykovém gymnáziu, věnuji se především programování v PHP (framework Nette a databázová vrstva dibi) a jsem pyšným uživatelem operačního systému Linux.

Závěrem bych jen řekl, že do příslušné kategorie se dívám několikrát denně, zda tam náhodou není nějaké nové téma kde bych mohl být nápomocen. Doufám, že nebude problémem moje "členské stáří", které bude brzy dvouleté a ani počet příspěvků.

Děkuji předem za Váš čas,
Majkl578
Nox
Profil
Myslím že dva roky jsou v pohodě a osobně myslím* že tvé příspěvky jsou nápomocné a na úrovni, takže bych byl pro
*) co mi má chatrná paměť dovolí :)
Kajman_
Profil *
Podporuji přání. Php kategorie má moderátorů celkem dost, ale i hodně dotazů, tak se takhle šikovný moderátor bude hodit.
Str4wberry
Profil
No, zase tolik jich nemá. Vlastně skoro jenom Tebe a Alpharda, takže i já jsem pro.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Majkla578:
Jsem též pro.

Po tom, co jsem tu žažil ve čtvrtek jsem si ale řekl, že to udělám.
Zatím asi neexistuje lepší způsob, jak takovou situaci řešit. Když napíšu „založ si nové vlákno“ a dočasně zamknu, tak uposlechne jen každý druhý, a když nenavazující dotaz do nového vlákna rovnou přesunu (což je trochu náročnější), tak to zase tazatel občas nenajde.
Hodily by se na to nějaké moderátorské poznámky vázané na celé vlákno či speciální moderátorské příspěvky, které se nepočítají mezi odpovědi a po týdnu samy zmizí.
Jan Tvrdík
Profil
Jsem také pro.
Jimmy Hayek
Profil
Jsem pro :-)
Majkl578
Profil
Děkuji všem za důvěru. ;)

[#5] Chamurappi
Tady byl spíš asi problém v tom nepochopení. Jinak to není špatný nápad. Teď už jen ta realizace. :)
Chamurappi
Profil
Majklovi578 byla přidělena moderátorská práva v kategorii PHP. Gratuluji.
Majkl578
Profil
Děkuji mnohokrát, budu se snažit odvádět dobrou práci. :)
Kcko
Profil
Majkl578:
Nemyslim si, ze bys mel az tolik dekovat, dekovat mohou Ti, kteri Te do tohoto stavu uvedli, aneb moderatorske rady se rozrostly o velmi kvalitniho moderatora.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0