Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Mám nápad jak řešit OT příspěvky

Pokud bude v příspěvku na první řádce příznak OT tak by jej systém diskuze vyhodnotil jako OT příspěvek a následně by se zachoval jak by si uživatel nastavil, byli by možnosti Bez reakce (příspěvěk by se normálně zobrazil jako každý jiný) nebo Označit (přípsvek by byl "podbarvený" nebo by byla u něj nějaká ikonka, aby uživatel viděl, že je OT, aby jej nečetl) a třetí možnost Ignorovat, tedy by se nezobrazil.
Str4wberry
Profil
Jak bys chtěl poznat OT příspěvek?
Alphard
Profil
Str4wberry:
Jak bys chtěl poznat OT příspěvek?

Pokud bude v příspěvku na první řádce příznak OT tak by jej systém diskuze vyhodnotil jako OT příspěvek
Nox
Profil
Máme to takto na školním foru, lidi to celkem používají a většího nárůstu OT sem si nevšiml, na druhou stranu je to trochu jinak strukturovaný, uzavřená menší komunita, méně vláken a příspěvků.... tady bych se asi obával více OT, které tu stejně nemá moc co dělat...no, nevím
Michal Kolesa
Profil
Pokud by někomu OT příspěvky vadili, tak by si nastavil Ignorovat, aby se mu nezobrazovali. Mě OT nevadí, já si rád přečtu něco "mimo"
Beavis
Profil
Michal Kolesa:
<ot>
Mě OT nevadí
Ve třetím pádu - mně..
</ot>
Myslím, že je to dobrý nápad, ale nevím, zda by to našlo své využití.
DoubleThink
Profil *
OT příspěvky obecně spíš redukujeme. Na tomto fóru nemají co dělat, nemají tu ani vlastní kategorii. Z toho důvodu nemá smysl zavádět nějaké OT-štítkování.
Joker
Profil
Technická, když už by se OT příspěvky měly nějak označovat (a ne rovnou likvidovat), šlo by použít značku <mimo-téma>, když už je v klávesové mapě.
I když nevím, k čemu by takové štítkování bylo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Připadá mi to nesmyslné. Samotný fakt, že jsou příspěvky mimo téma, nijak nevypovídá o jejich zajímavosti pro čtenáře, takže nikdo nemá důvod si je hromadně skrývat, ani je vyhledávat.

Mě OT nevadí, já si rád přečtu něco "mimo"
Fakt? Když ti tu teď napíšu pojednání o historii bulharské literatury, pochybuju, že si ho rád přečteš. Pokud by sem někdo vložil objevné zjištění týkající se CSS, zaujalo by určitě spoustu lidí víc než tvůj návrh, i když by to bylo mimo téma (než by to někdo z moderátorů přesunul).
grimword
Profil
Michal Kolesa:
Mám nápad jak řešit OT příspěvky

mám pocit, že po zavedení tohoto filtru by jsme se už nemohli pobavit nad tvými příspěvky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0