Autor Zpráva
Kajman_
Profil *
Moderátor Chamurappi: Vytrženo z Nová sekce „.htaccess a mod_rewrite“ (snad to neuškodí přehlednosti).

Yuhů psal: Myslím ale, že by bylo dobré, aby se našel jeden konkrétní člověk, který ji bude pečlivě moderovat, odpovídat

Myslím, že by si sekce „Konfigurace webového serveru“ zasloužila jako moderátora uživatele Davex. Jeho odpovědi se mi tam líbí. Ptal jsem se a šel by do toho, když by nebyl nikdo proti a stačilo, když tam nebude chodit každý den - což si myslím, že stačí klidně týdně - když je na takové úrovní, že může často nasměřovat k vyřešní i u otázek, kde jiní tápeme.

Chamurappi:
Jakožto hlava diskuze, máš asi stěžejní slovo, co ho přidat zároveň s Majklem578?

A ostatní souhlasíte?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana:
Jsem pro.
Davex je špička i v jiných oblastech. Už dřív jsem kolem něj pár hodin šmejdil, protože je poměrně tajemný a kromě přezdívky tu nikdy nic o sobě nesdělil. Vůbec nic jsem nenašel. Což mi připadá úžasné — soukromí ještě existuje! :-)



Když už jsme u rozdávání moderátorských práv, napadlo mě (již před pár týdny), že bychom mohli udělat moderátora i z Jokera. Ptal jsem se ho (bez upřesnění kategorií), prý by to klidně vzal. Je někdo proti?
Str4wberry
Profil
A ostatní souhlasíte?
Je někdo proti?

Neděláte z toho zbytečnou vědu? Fakt si nedovedu představit, že by někdo nesouhlasil nebo byl proti.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Děláme z toho transparentní a spravedlivý proces :-)
Alphard
Profil
Souhlasím.
Joker
Profil
Díky za důvěru. Jdu se seznamovat se všemi těmi novými udělátky, co tu teď mám :-)
Str4wberry
Profil
Zatím (?) je to jenom v sandboxu.
Moderátor Chamurappi: Stál jsem před volbou, jestli nasadit sandbox (tedy verzi 1.5.1), nebo chytit autobus. Dneska jsem chytil autobus, zítra nasadím sandbox.
Moderátor Str4wberry: Aha. Tak to ještě můžeš zajistit „transparentní a spravedlivý proces“ pro Gekona. :–)
Mistr
Profil
Je někdo proti?
Ne.
Chamurappi
Profil
Davexovi byla přidělena moderátorská práva v kategorii Konfigurace webového serveru.
Jokerovi byla přidělena moderátorská práva bez omezení na kategorii.
Gratuluji.


Reaguji na Jokera:
Jdu se seznamovat se všemi těmi novými udělátky, co tu teď mám
Když si vypneš JavaScript, uvidíš, jak zde moderátoři trpěli před rokem :-)
Davex
Profil
Děkuji za důvěru a budu se snažit jí nezklamat. Začnu teď vstřebávat informace o všech vychytávkách, které jsem tu zatím nepotřeboval.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0