« 1 2 »
Autor Zpráva
Jimmy Hayek
Profil
Moderátor Chamurappi: Vytrženo z Odstranění neaktivních moderátorů, navazuje na tamní příspěvek #12.

Chamurappi:
"Pane moderátore, mám na vás tři otázky. Tak za prvé - byla válka v Iráku nevyhnutelná? A za druhé - jsou Spojené státy odhodlány použít jaderné zbraně? A za třetí - kam, do prdele, zmizel Gekonův příspěvek?"
Fantomasmag
Profil
Jimmy Hayek:
Abys nedopadl jako Gekon ;)
Gekon
Profil
Zajímavé. Z IP svého PC se sem nedostanu (přístup zamítnut).
Přes telefon v pohodě. Že bych taky dostal ban?

Coup d'état...
Morasino
Profil
Ať žije cenzura! Railbot, Gekon BAN. A tak to má být... Hehe :)
DoubleThink
Profil *
Gekon:
Z IP svého PC se sem nedostanu (přístup zamítnut).
A to je která? (aspoň první 2 segmenty)
Medvídek
Profil
Gekon:
To asi pan Chamurappi za to, že jsi tu zveřejnil jeho pravé jméno :)
Alphard
Profil
DoubleThink:
A to je která?
Tipl bych to na 78.80.*.*
To je aspoň ta, která k těm banům tady vedla.
Gekon
Profil
To je ona.
Gekon
Profil
Můžu tedy poprosit o nějaké zdůvodnění zabanování mé adresy? Přecejenom si myslím, že jsem neprovedl nic proti pravidlům diskuse, ani proti pravidlům netikety. Tudíž by mne vskutku zajímalo obhájení tohoto činu. Díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jimmyho Hayka:
kam, do prdele, zmizel Gekonův příspěvek?
Ano. Zmizel přesně tam.


Reaguji na Gekona:
Nevím, jaký jiný smysl má oslovovat mě tu jinými jmény, krom provokace. Své dětinské jásání „jé, já vím, jak se jmenuje, já vím jak se jmenuje!“ si cpi těm, koho zajímá (a kdo si to neumí dohledat). Bylo-li zde myšleno jako pomsta (i když moc nerozumím za co), je smazání též na místě.

Přecejenom si myslím, že jsem neprovedl nic proti pravidlům diskuse, ani proti pravidlům netikety.
Až na to, že jsi bezdůvodně zlikvidoval šest vláken. Nevyužil jsi možnosti obhájit svůj čin, řekl jsi, že nemáš námitky proti popisu prohřešku, byl jsi shledán vinným a popraven.


Reaguji na Morasina:
Railbot má ban zejména proto, že v nesouvisejícím vlákně opakovaně vkládal nepříliš smysluplný příspěvek. Hru „já to sem znovu napíšu a ty mi to znovu smažeš“ se mnou nehraje poprvé a nemám na ni čas. Až skončí jeho hravá nálada, skončí i ban. Chceš si také hrát? :-)
Pochybuji, že by jiný moderátor postupoval jinak. (I sám Gekon si tu před lety postěžoval, že strávil moře času opakovaným mazáním vytrvalého otravy.)
Moderátor Chamurappi: Railbotův ban skončil.
Morasino
Profil
Chamurappi:
Chceš si také hrát?
Zrovna v neděli nemám zapotřebí si tu hrát. Jak vidíš tak přispívám jednou za půl roku. :)
Gekon
Profil
Chtěl jsem vědět, proč jsem byl zabanován. Těžko kvůli tomu, že jsem smazal své 4 roky staré thready. Zároveň tedy žádám o odblokování, občas na diskusi zavítám, abych viděl co je tu nového a občas když si nevím rady. Takže friško, bulváre.
Fantomasmag
Profil
Gekon:
Nevyužil jsi možnosti obhájit svůj čin, řekl jsi, že nemáš námitky proti popisu prohřešku, byl jsi shledán vinným a popraven.
Amen...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
Těžko kvůli tomu, že jsem smazal své 4 roky staré thready.
Z devadesáti procent kvůli tomu. Jestli sis vycucal z prstu jiné vysvětlení, věř si, čemu chceš. Mazání neškodných vláken je principiálně špatné. Většina z těch devadesáti procent je za smazání vlákna, kde ti byla vytknuta krádež šablony.

Zároveň tedy žádám o odblokování
Vzápětí poté, co jsi mě jinde nazval kreténem? Připadá ti takové chování normální?
Nevím, jak ostatní, ale já jsem proti odblokování.
Kajman_
Profil *
Těžko kvůli tomu, že jsem smazal své 4 roky staré thready.
Z devadesáti procent kvůli tomu.

Když byl za to zbaven moderátorských práv, tak nechápu, proč ban, když už cizí příspěvky mazat nemůže.
Fantomasmag
Profil
Když byl za to zbaven moderátorských práv, tak nechápu, proč ban, když už cizí příspěvky mazat nemůže.

Na tom něco bude, pane moderátore Chamurappi. Za mazání příspěvků byl Gekon potrestán odnětím moderátorských oprávnění, následný BAN mi přijde jako přehnaný trest.
Alphard
Profil
Chamurappi:
Nevím, jak ostatní, ale já jsem proti odblokování.
Já jsem pro odblokování.
Jak píše Kajman, dále mazat nemůže. A jediný další argument (jestli to bylo myšleno jako argument), že tě na cizím fóru nazval kréténem, mi připadá nedostatečný.
Medvídek
Profil
Pane moderátore Chamurappi, Vám vadí, když Vás nazve pravým jménem, poté Vám vadí, když Vás nazve *******. Vyčítáte tu offtopic a když se vyjádří na fóru (na kterém jste taktéž členem), tak to zase taháte sem. Samozřejmě to byl velice závažný moderátorský prohřešek, jelikož tyto 4 vlákna jsem sledoval denodenně a jsem velice pobouřen. Dobrá, zahrál jste si opět na boha, udělil mu lekci, kterou nadosmrti nezapomene (snad se z toho ještě vzpamatuje), ale dávat mu BAN za to, že Vás na uplně jiném fóru nazval **********? To už vážně přeháníte. Zkuste se na chvíli zamyslet a překonat tu svoji samolibost a nadřazenost.
Gekon
Profil
No, vskutku odzbrojující důvody, Chamurappi. Pokud ti tedy vadí, že jsem tě nazval kreténem jinde, s nesmírnou chutí tak činím i zde. Jsi kretén, kreténem zůstaneš a nic než ještě větší kretén z tebe nikdá nebude. Když tak strašně toužíš po moci a kontrole, proč jsi nešel do politiky?

Pro mě za mě mi ten ban nechte, těch pár vteřin než se sem dostanu z MDA mě snad nezabije, a tady seňor Chamurappi aspoň bude moci onanovat nad tím povznášejícím pocitem, že má nad diskusí full control...
Alphard
Profil
Gekon:
Jsi kretén, kreténem zůstaneš a nic než ještě větší kretén z tebe nikdá nebude.
Že se snažím, ať žije diplomacie.

Mám-li být objektivní, tak musím vzít [#17] zpět. Tohle by tady neprošlo asi nikomu.
Gekon
Profil
No že bych kvuli tomu nespal se říct nedá:) Tak si to tady užijte, doporučuji přečíst si 1984.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana, Fantomasmaga a Alpharda:
Moderátorských práv byl zbaven kvůli nečinnosti (viz předchozí případy) a byl by jich zbaven, i kdyby nic neprovedl.
Ban pro člověka, který sem prakticky nechodí, nepovažuji za přehnaný. Navrhujete jiný trest?


Reaguji na Medvídka:
tyto 4 vlákna jsem sledoval denodenně
Bylo jich šest. Jde mi o princip. Právě proto, abychom předešli samovolnému mizení (a aby si nikdo nehrál na boha), jsme se dohodli na logování zásahů a na zavedení odpadové kategorie.

dávat mu BAN za to, že Vás na uplně jiném fóru nazval
Ban dostal dřív. Je mi celkem jedno, jak mě kdo nazývá, jen jsem poukazoval na hloupost (a neurvalost) jeho jednání.

Zkuste se na chvíli zamyslet
Zamyslel jsem se již počátkem listopadu, kdy jsem si přečinu všimnul. Nejde o spontánní akci, možné důsledky mám promyšlené.
Nevím, proč je kolem tohoto sporu zase tolik vášní. Krátce před tím, než se vykašlal na moderování, už Gekon psal, že na diskusi chodit nechce. Teď už zase chce. Aha, tak teď už zase nechce. To jsou věci.


Reaguji na Gekona:
Když tak strašně toužíš po moci a kontrole, proč jsi nešel do politiky?
Nebo k policajtům, abych mohl vyhrožovat centrálním registrem.

EDIT (13.12.2009 23:47): Informace pro ty, kteří sem přijdou z D.JPW.CZ
Všem to napiš, všechny to zajímá :-)
DoubleThink
Profil *
Trochu se ztrácím v kauzalitě událostí. Bylo Gekonovo zveřejnění Chamurappiho identity reakcí na odebrání moderátorských práv nebo naopak?

Gekon:
doporučuji přečíst si 1984
Nějakou konkrétní pasáž?

seňor Chamurappi aspoň bude moci onanovat nad tím povznášejícím pocitem, že má nad diskusí full control
Full control už má delší dobu, přibližně dva měsíce. Na to tě nemusí vykopávat z diskuse.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Trochu se ztrácím v kauzalitě událostí.
Zkusím to shrnout: (z mého úhlu pohledu)
• O tom, že jednou práva zřejmě ztratí, bylo rozhodnuto již v březnu, když oznámil, že se zde nebude angažovat.
• O tom, že mu práva při nasazení DJPW 1.5.1 odeberu, jsem byl rozhodnutý začátkem listopadu. (Napadla mě za něj náhrada.)
• O tom, že by měl být potrestán za záříjové retušování svého profilu, jsem byl rozhodnutý také začátkem listopadu.
• V půlce listopadu Gekon roztroubil mé občanské jméno na Tlachtaci, kvůli úniku informací od jiného moderátora.
• Včera jsem mu práva odebral a poukázal jsem na tu jeho podivnou čistku. Očekával jsem vysvětlení.
• Místo vysvětlení jsem se dočkal vytrvalé snahy roztroubit mé občanské jméno, uprostřed které jsem mu zabanoval domácí IP adresu.
• Teď už jen toužím po moci a čekám, jestli ze mě vyroste ještě větší kretén a jestli si mě během růstu vyhledá Velký bratr Gekon v registru.

Prostě standardní taškařice, kde se transparentní proces nesmyslně mixuje se supertajným supertajemstvím o mé identitě :-)
Gekon
Profil
Sám bych to nenapsal líp:) O zrušení banu žádám proto, abych mohl číst, nikoliv přispívat. A ty informace z registru bych nikde nehlásil, to se neboj, nejsem kretén. Měl bych pro ňe jiné využití;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
O zrušení banu žádám proto, abych mohl číst, nikoliv přispívat.
Stále jsi nepodal rozumné vysvětlení svého mazání.
Nepovažuji to na rozdíl od tebe za osobní spor, ani za spor o moc (o jakou?). Budu se řídit názorem většiny moderátorů. Můžeš si nás pak všechny prolustrovat a zmlátit, pokud jsou na tebe civilizované metody komunikace příliš náročné.
Chamurappi
Profil
Gekon má domácí adresu odblokovánu. Moderátor Str4wberry se vyjádřil proti banu a myslím si, že stejně jako u jiných silnějších moderátorských zásahů by měl vítězit umírněnější hlas i bez podpory většiny. (Edit: Na druhou stranu považuji nepotrestání takového chování za velmi špatné. Kdejaký patlal touží po smazání negativní kritiky a jen tomuhle to projde, protože byl moderátor a protože zná mé osobní údaje?)
DoubleThink
Profil *
Gekon zneužil svých pravomocí a proto mu byly odebrány. Připadá mi to jako dostatečné. Nemáme zrovna moc dalších nástrojů, jak někoho trestat. Možná ještě časově omezený ban.

Tak mě napadá, že by bylo celkem vtipné smazané témata rekonstruovat. O jak staré data jde? Nenašly by se v nějaké záloze?
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Pokud existují nějaké zálohy, tak se v nich určitě najdou. Šlo o vlákna s čísly 9266, 12945, 13087, 16524, 20416 a 23181 (časově červenec 2005 až březen 2006). Poslední z nich možná nemá smysl obnovovat, jmenovalo se „Off topic“ a Gekon se v něm pozastavoval nad cenou CD-R. Ostatní jsou Názory na stránku.
Joker
Profil
Fakt, že Gekon oslovoval Chamurappiho jménem záměrně jen proto, že věděl, že to Chamurappimu bude vadit. Což mi přijde jako dětinská provokace.
Já sám teda ten příspěvek viděl jen jeden, ale jestli to bylo tak, že Chamurappi ho mazal a Gekon ho vždycky poslal znovu, tak to asi důvod pro ban je. To ale já nevím, jestli to tak bylo.

Na druhou stranu, Chamurappi, možná kdybys nejdřív dal jen návrh plus zdůvodnění a buď nechal jednat někoho jiného, nebo počkal na reakci dalších moderátorů, asi bys nebyl obviňován z osobní pomsty.
Nechci ale soudit, co bylo správně a špatně, když nevím, jak to přesně bylo (chápu že v některých případech, třeba když někdo začne tapetovat svůj příspěvek do různých vláken, není čas na diskusi a je na místě rychlá reakce).
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0