Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Zdravím.

Chtěl jsem se přes mobil podívat na diskusi, ale vypsala jen „Přístup zamítnut“. Je to IP ban?
Ta IP je 217.77.165.45.
Prováděl někdo přes tuto IP nějaké nepravosti?

Díky
mckay
Profil
Werewolf:
Není to IP anonymizéru? Přes anonymizéry dělají všichni bordel.
Werewolf
Profil
mckay:
Že by Vodafone...?
Přes anonymizér se sem nedostanu, protože se nedostanu na anonymizér.

Je to ip, kterou má můj mobil, když se někam připojím.

Mimochodem, šťastný nový rok ;-)
Jan Tvrdík
Profil
Werewolf:
Taky mi to u Vodafonu dělá. Pomůže opakovaný refresh.
Bubák
Profil
mckay:
Není to IP anonymizéru?
Na MaxMind by ses dozvěděl, kdo tuhle IP provozuje, je to Vodafone Czech Republic a.s.

Werewolf:
vypsala jen ‚Přístup zamítnut‘
Je to stránka této diskuse, nebo by mohlo jít o stránku tvého poskytovatele připojení (Vodafone), která se ti ukáže, když lezeš, kam podle názoru Vodafone nemáš chodit?
Werewolf
Profil
Jan Tvrdík:
Díky :-)

Bubák:
Ne, to když mi něco zakážou, tak jsou tam žblepty jako že jsem moc mladej a že jestli to chci povolit ať jdu tam a tam a bla bla bla...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Ta IP je 217.77.165.45.
Na seznamu zabanovaných IP adres není. Ale 217.77.165.46 a 217.77.165.49 tam jsou.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
217.77.165.46 a 217.77.165.49 tam jsou
Aha. To bude tím. Jen jsem se totiž narychlo podíval na mojeip.cz a tam jsem viděl tu s posledním segmentem 45.
Teď jsem se díval na jedno své fórum, kam jsem psal z mobilu dva příspěvky a oba měly jiný poslední segment. Jeden 46 a druhý 33.

Už chápu, proč to po obnovení jde, jak říkal Jan Tvrdík.

Špatné je, že nevím, jak se na Nokii 5220 Xpress Music refreshuje...
Sice je to OT, ale mohl byste, prosím, někdo poradit?
Jan Tvrdík
Profil
Chamurappi:
217.77.165.46 a 217.77.165.49 tam jsou
Bylo by možné požádat o jejich odblokování? Jelikož se očividně jedná o sdílené IP adresy patřící Vodafonu, tak jejich zabanování ničemu nepomůže. Akorát musím refreshovat tak dlouho, dokud nedostanu nezabanovanou IP.

Werewolf:
jak se na Nokii 5220 Xpress Music refreshuje
Zkus si stáhnout Operu Mini.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa a Jana Tvrdíka:
Nepodařilo se mi dohledat žádný incident, který by se týkal dotyčných adres. Ban jsem zrušil.
Chtělo by to vylepšit banování, aby k němu šlo připisovat komentáře (a časové omezení).
Werewolf
Profil
Jan Tvrdík:
Doteď jsem Operu Mini nepoužil. Mám ji v mobilu od výroby, ale ještě jsem ji nespustil.
Po nějaké té konfiguraci přes Vodafone samoobsluhu se mi podařilo připojit. Díky :-)
Jen škoda, že je ten internet placený :-D

Chamurappi:
Díky :-)
Jan Tvrdík
Profil
Chamurappi:
Díky.

Chtělo by to vylepšit banování, aby k němu šlo připisovat komentáře (a časové omezení).
Připiš to na seznam návrhů.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0