Autor Zpráva
klikni
Profil *
www.phones.czechian.net - Vstup na official web phones czechian.

Moderátor Chamurappi: Titulek „phones czechia“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Enyeus
Profil
Děláš si z nás srandu?
blizzboz
Profil
to je podvod :D práve som sa nechal nachytať
Bubák
Profil
Hmmm, kdyby srandu, sviňa je to!
Radek9
Profil
Neklikejte prosímmm. Mmmohl by mmmu mmmoderátor dát BAN? Dnes je to podruhé.
Enyeus
Profil
Podruhé ten samý podvod. Prosím moderátora o zabanování, nebo nás s tím bude pořád otravovat.
Bubák
Profil
Jenom blázen si mohl mít heslo na FTP 123456. Změnil jsem ho na jiné, odpovídající současným standardům a změnil jsem obsah stránky na neškodný.
flz
Profil
bojim sa kliknut.. o aky podvod ide? :)
Radek9
Profil
Bubák:
+1 :D
Bubák
Profil
flz:
Podvod s hlasováním v jakési soutěži, tohle je (byla) podstatní část zdrojáku:
<form class='' action='http://www.oriflame-styl.cz/cz-oriflame/soutez-o-ceny/gelove-nehty/' method='post' name='form_soutez'>
  <input name='f_submit0' type='hidden' value='' />
  <input name='f_submit1' type='hidden' value='' />
  <div aling="center" style='float:center; font:50px verdana, sans-serif; text-align:center;'>
    <div  style='text-align:center;'>
      <input bgcolor="red" type='submit' name='work' value='&nbsp;&nbsp;>>> >>> VSTUP ZDE <<< <<<&nbsp;&nbsp;' onclick = ' self.document.forms.form_soutez.f_submit0.value="soutez_hlasuj"; self.document.forms.form_soutez.f_submit1.value="21";' />
    </div>
  </div>
</form>


Radek9:
123456 je nejčastější heslo, "útok" jsem udělal ručně a přiznám se, že úspěch jsem nečekal.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Vypadá to, že se pan klikni prospamoval na druhé místo v té soutěži a dostane kosmetický balíček v hodnotě 800 Kč.
Joker
Profil
Chamurappi:
Vypadá to, že se pan klikni prospamoval na druhé místo v té soutěži a dostane kosmetický balíček v hodnotě 800 Kč.
To je docela hnus :-/
Neměli bychom je o tom podvodu informovat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Už se stalo.

Dobrý den,
>
děkuji za upozornění, o podvodu víme a také jsme již dostali i jiné upozornění. Podvodné hlasování začalo poslední den soutěže. Soutěžící bude diskvalifikována.
>
Jitka Kopincová
www.oriflame-styl.cz

Asi nejsme jediné fórum, které se panu spammerovi pomstilo. Ale jsme jediné, které mu tu podvodnou stránku smazalo. Sláva Bubákovi :-)
Joker
Profil
Chamurappi:
Už se stalo.
Bezva. Já si právě říkal, jestli to poslal jeden, že není potřeba je "spamovat" víckrát.

Asi nejsme jediné fórum, které se panu spammerovi pomstilo. Ale jsme jediné, které mu tu podvodnou stránku smazalo.
:-D Celkově mi provedení toho podvodu přijde mizerné, dost odvaha s tím lovit zrovna tady, kde jsou i odborníci... taky to dopadlo podle toho hesla mess with the best, die like the rest :-)
Chamurappi
Profil
Navrhuji zamknout a zastrčit do kategorie O této diskusi. Jako odstrašující příklad :-)
Alphard
Profil
Chamurappi:
Jako odstrašující příklad
Hmm, pro koho? Spammer to nebude číst ani když mu to odkážeš.
Navíc [#10] poskytuje určitý návod :-)
Já bych to smazal, nicméně tvůj návrh je (výjimečně) mírnější.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Hmm, pro koho?
Pro všechny padouchy, kteří nevěří na Bubáky.
Bubák
Profil
Chamurappi:
Asi nejsme jediné fórum, které se panu spammerovi pomstilo. Ale jsme jediné, které mu tu podvodnou stránku smazalo.
Myslím, že některý z moderátorů Webzdarma by klikniho web na požádání smazal.

Alphard:
Navíc [#10] poskytuje určitý návod :-)
Klidně ho smažte, nebo vyměňte za návod, jak zabezpečit hlasování, aby nešlo hlasovat z cizích domén.

Moderátor Chamurappi: Návod na rozlišování výstupu podle referera je třeba tady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0