Autor Zpráva
vasekkolinsky
Profil
Prosba na moderátory djpw:

Koukám že tady nejste příliš naklonění mazání vláken na žádost uživatele, z důvodů, které nakonec docela chápu,
takže bych vás chtěl poprosit, jestli byste alespoň mohli upravit název vlákna, které jsem kdysi vytvořil
(konkrétně: prosím odstranit moji webovou adresu z titulku vlákna - uvnitř může klidně zůstat).
Doufám že je to přijatelné :-)

Týká se to tohoto vlákna: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&topic=48853&forum=2&page=-1

Děkuju

Moderátor Joker: Převedl jsem odkaz na klikací, není důvod, aby nebyl.
Joker
Profil
vasekkolinsky:
Odkaz má rel=nofollow, takže myslím klidně může být klikací.

Jaký je k té žádosti důvod? Při vyhledání adresy daného webu je ta diskuse až na druhé stránce výsledků.
vasekkolinsky
Profil
Důvod je, že při hledání mého jména v Seznamu se zobrazí na první stránce
a nelíbí se mi titulek, z toho důvodu, že grafikou se už nějakou dobu profesionálně nezabývám,
a tak to může potencionální klienty mást..

Tak čistě tohle, jinak samotný obsah vlákna ani odkaz uvnitř mi nijak nevadí..
Taurus
Profil
Já mám zase jmenovce, který si vylívá srdíčko kvůli své sexualitě... vy fakt máte problémy. Poslední dobou podobné prosby nabývají, což se mi moc nelíbí. Být moderátor, tak nereaguju.
vasekkolinsky
Profil
:-) ok, je to blbost a je takových určitě víc, ale myslel jsem si že to třeba není tak velký problém to upravit
Joker
Profil
vasekkolinsky:
Sice mám pochybnosti o smyslu toho řešení, ale budiž tedy, odstranil jsem adresu webu z názvu vlákna.
vasekkolinsky
Profil
Dík :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na vaskakolinskeho:
tak to může potencionální klienty mást
Potenciální klienti, kteří nevědí, čím se zabýváš, hledají tvé jméno?


Reaguji na Jokera:
odstranil jsem adresu webu z názvu vlákna
A já ten název doplnil, aby byl alespoň trochu unikátní.


Reaguji na Taura:
Poslední dobou podobné prosby nabývají, což se mi moc nelíbí.
Také se mi to nelíbí.
Kajman_
Profil *
Co dát v sitemapě djpw názorům na stránku menší prioritu?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana:
To by bylo úplně k ničemu, ne? Priority v sitemapě neurčují hodnocení stránky pro vyhledávač, jsou jen pokynem pro robota, kam má chodit. Když té stránce snížíme prioritu, vyhledávače si později všimnou, že se změnil titulek.
Joker
Profil
Chamurappi:
Také se mi to nelíbí.
Ani mě. Nicméně v tomhle případě mi po zvážení možností přišlo jednodušší udělat jednoduchou změnu v titulku, než rozjet další debatu na téma úprav příspěvků.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0