Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Téma kořenový adresář zamčel zakladatel vlákna nebo moderace? Pokud moderace, smím se zeptat proč? (Napsal jsem odpověď a až potom jsem si všiml, že je téma zamčené. Pokud jsem v ní neplácal nějaké nesmysly, možná by se tam docela hodila.)

Edit: Tady je Už je tam moje odpověď. Děkuji za odemčení.
Alphard
Profil
Pro zamčení nevidím důvod, takže jsem vlákno odemčel. Je možné, že ho autor zamčel omylem. Jestli to byl něčí záměr, tak ho po zdůvodnění můžeme zamčít znovu.
Petr ZZZ
Profil
Omlouvám se, pokud to zamčené vlákno zamčel někdo z moderace kvůli polymorfismu meteora či terezky88. Nevím, zda je autor/ka tak nezkušený/á, pokud jde o zvyky ve zdejší diskusi, nebo zda jen zkouší propagovat svůj web (či hosting), a přemýšlím, zda to je třikrát stejné nebo třikrát různé:

Vysvětlení připomínek od odborníka !
kořenový adresář ?
stránka tenisoveho klubu
Alphard
Profil
Petr ZZZ:
Omlouvám se, pokud to zamčené vlákno zamčel někdo z moderace kvůli polymorfismu
Neomlouvej, toho jsem si měl kdyžtak všimnout já.

Pokud vlákno zamyká moderátor, bývá zvykem napsat proč. Duplicity většinou dáváme K ledu, tady se to nikomu nepodařilo zjistit dřív, než začala diskuse v jednotlivých vláknech. Jestli se to nebude opakovat, asi je necháme zapadnout.
meteor
Profil
Petr ZZZ:


Stránku sem zavřel já jako autor
Petr ZZZ
Profil
meteor:
Tak prosímtě příště napiš proč zamykáš a kde diskuze pokračuje. Jeden se tady dře s odpovědí a pak zjistí, že je zamčeno. Posléze z toho vyleze nevysvětlená duplicita (či polyplicita, ta vlákna jsou tři) a navíc se ukáže, že údajné problémy jsou jednak vymyšlené a jednak je nevymýšlí "kamarád", jak jsi tvrdil, ale nevraživý konkurent, kterého ani osobně neznáš. To se pak nesmíš divit, že je o nedorozumnění postaráno. Máš-li potřebu se omluvit, tak omluvu beru, ale nečekej, že se snad budu omlouvat já za to, že jsem požádal o odemčení vlákna, abych mohl umístit odpověď, která mě stála potoky potu a krve.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0