Autor Zpráva
Majkl578
Profil
Například zde na druhé stránce jsou příspěvky číslovány od 1, měly by být od 31.
Problém to může dělat při citování těchto příspěvků, kdy se bude odkazovat na jiný (např. #1 místo #31).
Str4wberry
Profil
To je schválně a nevidím důvod to měnit. Jaký problém by to mělo dělat při odkazování? Můžeš si všimnout, že na neposlední straně se po kliknutí na #kotvu nevloží do odpovědi něco jako „[#1] Majkl578“.
Majkl578
Profil
Str4wberry:
Jaký problém by to mělo dělat při odkazování?
Nekoukal jsem na zdroják, až teď vidím, že je to odkaz pouze formou kotvy, nikde se negeneruje plnohodnotný odkaz.

Můžeš si všimnout, že na neposlední straně se po kliknutí na #kotvu nevloží do odpovědi něco jako ‚[#1] Majkl578‘.
Ano, vidím, nevloží se nic. Nejde tedy odkázat přímo na příspěvek jinak než pomocí tagu url.

Stále si myslím, že číslování příspěvků od prvního by bylo smysluplnější oproti současné verzi. Nyní není možné jednoduše odkázat na příspěvek na předchozí straně.
Str4wberry
Profil
Jelikož snad většinu života diskuse zde nešlo vůbec odkazovat na konkrétní příspěvky, přijde mi, že se snaha dotáhnout kotvy k dokonalosti nevyplatí a ani to není tak důležité. A protože současný systém zdaleka dokonalý není, není ani v našem zájmu, aby se ty odkazy nějak moc používaly. Asi největší problém je, když se smaže nějaký příspěvek před příspěvkem, na který vede odkaz — povede na jiný příspěvek.
Yuhů
Profil
Taky jsem si téhle chybky všimnul, ale nepovažuju ji za kritickou.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0