Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
Vlákno Jaký má význam dát styly v hlavičce do komentáře jsem založil 13.2.2010, ale je tam datum 21.12.2009, asi v souvislosti s přesunutím odpovědí z původního vlákna. Je mi to fuk, ale pokud by to poukazovalo na nějakou chybu ve skriptu diskuze, chtěl jsem na to upozornit.
Mistr
Profil
Petr ZZZ:
Problém je v tom, že když jsem vytrhával Tvé příspěvky z vlákna Mrknete mi prosím na CSS styl na stránkách? a přesunoval je do Tebou později založeného vlákna Jaký má význam dát styly v hlavičce do komentáře?, řadily se přesunované příspěvky ještě před první příspěvek ve vlákně Jaký má význam dát styly v hlavičce do komentáře?. V rámci jednotlivých témat jsou totiž příspěvky řazeny podle jejich ID. V tu chvíli mne nenapadlo nic jiného, než zduplikovat nějaké starší Tebou založené vlákno (náhodně jsem vybral Typografie: Líbí se vám víc italic nebo italic bold?), obsah prvního příspěvku z vlákna Jaký má význam dát styly v hlavičce do komentáře? do tohoto nového vlákna překopírovat a ostatní příspěvky z tohoto nového vlákna vymazat. Pak jsem do zmíněného nového vlákna ještě napřesunoval i příspěvky z vlákna Mrknete mi prosím na CSS styl na stránkách?. A nyní již bylo vše ve vhodném pořadí.

Je to možná poněkud složitě a kostrbatě vysvětleno, ale snad se to dá (s trochou dobré vůle) pochopit.
Petr ZZZ
Profil
Mistr:
Není to kostrbatě, děkuji za naprosto srozumitelné vysvětlení. Chyba byla na mé straně. Potíže s chronologií vznikly tím, že jsem požádal o smazání mého prvního nesouvisejícího příspěvku v původním vlákně, poté co jsem text toho příspěvku po mírné úpravě použil na založení nového vlákna. Tím dostal úvod nového vlákna pozdější datum než odpovědi. Chtělo to naklonovat původní vlákno a z klonu potom nechat příslušnou část, včetně toho prvního nesouvisejícího příspěvku. Každopádně ještě jednou děkuji a omlouvám se za způsobené zmatky.
Mistr
Profil
Petr ZZZ:
Potíže s chronologií vznikly tím, že jsem požádal o smazání mého prvního nesouvisejícího příspěvku v původním vlákně, poté co jsem text toho příspěvku po mírné úpravě použil na založení nového vlákna. Tím dostal úvod nového vlákna pozdější datum než odpovědi.
Ano, vzhledem k tomu, že původní příspěvky byly starší (a měly tudíž nižší ID). řadily se v novém vlákně již před původně jeho první příspěvek.

Chtělo to naklonovat původní vlákno a z klonu potom nechat příslušnou část, včetně toho prvního nesouvisejícího příspěvku.
Bylo by to řešení. Jenže to mne, přiznám se, v první chvíli nenapadlo, když se mi ty příspěvky začaly tak "blbě" řadit.

Každopádně ještě jednou děkuji
Nemáš zač.

omlouvám se za způsobené zmatky
Nic se neděje. Zvládli jsme je.
Chamurappi
Profil
Upravil jsem přímo v databázi čas zakládajícího příspěvku, aby lépe pasoval.


Reaguji na Mistra:
V rámci jednotlivých témat jsou totiž příspěvky řazeny podle jejich ID.
Nejsou. Řadí se podle času. Kdyby se řadily podle ID, tak by ti postup, který jsi nakonec zvolil, nepomohl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0