Autor Zpráva
sysel
Profil
Nenašel jsem návod, jak zpřístupnit svůj e-mail pouze jednotlivému čelnovi této diskuse.
Důvodem je stav, kdy je téma již po věcné stránce vyčerpáno, ale někteří členové by chtěli dál pokračovat ve společné práci, aniž by si tuto diskusi chtěli zprivatisovat.
Zatím jsem pochopil, že svůj e-mail mohu pouze skrýt/zveřejnit pro všechny.
Možná je toto přání mimo možnosti správy DJPW, pak se omlouvám a pokusím se to vyřešit nějak obyčejně.

Děkuji za odpověď.
P.S. Aby to nevypadalo, že remcám, DJPW se mi líbí. protože má mimořádně vysokou úroveň profesní i morální. Správcům i moderátorům a nakonec i členům díky!
Kajman_
Profil *
Diskuse to nepodporuje. Ani privátní zprávy nebo něco podobného.
Chamurappi
Profil
Reaguji na sysla:
Je to dost ojedinělý požadavek, žádnou funkci na to nemáme.
Předpokládám, že chceš e-mail na Joan. Ta už zde dříve žádala o rady související se jejím psím webem, na něm najdeš vpravo kontakt. (Sice je to jiná adresa, než jakou vyplnila při registraci, ale měla by to být tatáž osoba.)
sysel
Profil
Chamurappi:
Předpokládám

zcela správně, i když naopak, chtěl jsem jí svůj e-mail nabídnout. Mohl bych to udělat jednoduše tak, že bych jí to oznámil a zveřejnil ho dočasně pro všechny.
Dávám přednost, zachování pravidel, před kňučením, že mi nevyhovují. Každopádně moc děkuji za nabídnutý link.

Prosím, téma radši uzavřete. Díky
mckay
Profil
sysel:
Jakožto registrovaný uživatel tak můžeš učinit sám, dole nad reklamou je odkaz "Zamknout témat".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0