Autor Zpráva
vynalezce
Profil
Chtěl bych vás požádat o přístup k sandboxu, abych se mohl podílet na testování diskuse.

Děkuji.
Chamurappi
Profil
Reaguji na vynalezce:
Všiml jsem si, že dodržuješ druhé závazné pravidlo jen tehdy, když se na něco ptáš, nebo když žádáš o přístupové údaje do sandboxu, protože jsi viděl, jak dopadl fuckin :-)
Momentálně je v sandboxu jen pár změn oproti ostré verzi. Ale ty si rád hraješ s BB značkami, co? U nich nějaké novinky jsou, možná i s chybami, mohl bys být užitečný.
vynalezce
Profil
Chamurappi:
Všiml jsem si, že dodržuješ druhé závazné pravidlo jen tehdy, když se na něco ptáš, nebo když žádáš o přístupové údaje do sandboxu

Náhodou zas tak jednoznačně bych to nepsaní diakritiky neviděl, je to asi půl na půl. (Do toho jsem nezahrnul to, co jsem psal z mobilu, protože tam není psát s diakritikou žádná legrace a trvá to potom 2x tak dlouho)
Str4wberry
Profil
vynalezce:
protože tam není psát s diakritikou žádná legrace a trvá to potom 2x tak dlouho

Ale zase se to 2× lépe čte.
Nox
Profil
vynalezce:
Do toho jsem nezahrnul to, co jsem psal z mobilu, protože tam není psát s diakritikou žádná legrace a trvá to potom 2x tak dlouho
Zapni T9/ekvivalent....budeš to mít (asi) s diakritiou a i přesto mnohonásobně rychleji
vynalezce
Profil
Nox:
Nevšiml jsem si, že by to něco takového umělo :-(
Joker
Profil
vynalezce:
Nevšiml jsem si, že by to něco takového umělo
Bych řekl, že většina novějších telefonů by to měla tak mít.
Já píšu na mobilu normálně s T9 a s diakritikou, i třeba SMS (telefon je nastavený aby diakritiku při odesílání odstranil, jinak by se do SMS vešlo jen 70 znaků)
Exitus
Profil *
vynalezce:
Jestli je v telefonu nastavený jazyk psaní na češtinu, tak po pátém stisku klávesy 2 by se měl objevit znak á. Jinak to je asi jen u mobilu s hardware QWERTY klávesnicí nebo softwarovou na displeji.
vynalezce
Profil
Exitus:
Jinak to je asi jen u mobilu s hardware QWERTY klávesnicí nebo softwarovou na displeji.

Uhodl jsi...
Chamurappi
Profil
Reaguji na vynalezce:
Právě jsem ti poslal přístupové údaje. Snad dorazí.
vynalezce
Profil
Chamurappi:
Údaje přišly. Děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0