Autor Zpráva
kelvin
Profil
Při odpovídání v diskuzi téměř vždy vložím do schránky jméno toho komu odpovídám, pak ho vložím do okna pro zprávu a při jeho ztučnění a doplnění o dvojtečku mi pokaždé znovu dojde, že na to tady někde vlastně je tlačítko "Odpovědět". Jenže to je někde vpravo a veškeré jiné věci jsou vlevo. Takže ho přehlídnu a zapomenu na něj.

Mám 24" palcový monitor, a pokud je něco takto široké, tak úplně vpravo bych prostě nic tak důležitého nečekal. Nešlo by to dát doleva, třeba vedle času zaslání?

Uznávám, že to je detail, možná jen moje nepozornost, ale třeba to někdo vidí také tak.
imploder
Profil
kelvin:
Divím se, že máš na tak velkém monitoru stránku na celou šířku obrazovky. Kratší řádky se líp čtou. Takže jedna možnost je zúžit okno prohlížeče. A nebo si pamatovat, že tam ty odkazy jsou. Jiní jsou asi zase zvyklí na to, že jsou vpravo.
Alphard
Profil
kelvin:
Stačí kliknout na jméno.
TomášK
Profil
kelvin:
Můžeš také kliknout na jméno ve sloupci autor. Nebo na #1 vedle času odeslání, pokud reaguješ na konkrétní příspěvek.
Str4wberry
Profil
Hehe, až teď jsem si všiml, že je vpravo nějaké tlačítko „Odpovědět“. Ještě další, a dosud kolegy nezmíněná, možnost je výběr z klávesové mapy pomocí její funkce „zdejší jména“. Můžeš tak pohodlně přidávat tučná jména rovnou během psaní.
Chamurappi
Profil
Reaguji na kelvina:
Odkaz „Odpovědět“ jsem v tichosti přidal někdy v listopadu či v prosinci. Osobně jsem ho nikdy nevyužil, je tu jen proto, že mě napadlo, že lidé zbytečně citují dlouhé příspěvky (tedy pokoušejí se citovat) možná proto, že nevědí, jak naznačit souvislost rozhovoru v souladu se zdejšími zvyklosti. Na mnoha jiných fórech čudlík „Odpovědět“ je.

Tady se odjakživa klikalo na jméno, což neznalého kolemjdoucího nemusí napadnout, protože na jiných fórech klik na jméno nalistuje profil. Předpokládám, že ho napadne kouknout se doprava.

Takže ho přehlídnu a zapomenu na něj.
Nic hrozného se nestane. Možná by mohl v budoucnu odpovídací odkaz vkládat „[user=25]kelvin[/user]“, nebo nastavovat skryté formulářové pole, aby šlo sledovat reakce, ale zatím nedělá nic jiného, než že vloží tučné jméno.

Nešlo by to dát doleva, třeba vedle času zaslání?
Moc by se mi to tam nelíbilo. Pravý horní roh mi připadá jako ideální místo.


Reaguji na implodera:
Kratší řádky se líp čtou.
Pokud jich je víc pod sebou. Pokud je jen jeden nebo dva, což tu při šířce 1920 splňuje drtivá většina, není se čtením žádný problém.
Majkl578
Profil
Co se tlačítka "Odpovědět" týče, aktuálně mi nefunguje v Mozille Firefox 3.7a4pre na Linuxu. Používám sandbox.

Firebug při kliku hlásí:
a.parentNode.parentNode.parentNode.getElementsByTagName("td")[0].getElementsByTagName("b")[0] is undefined

a.parentNode.parentNode.parentNode.getElementsByTagName("td")[0].getElementsByTagName("b")[0].onclick(); djpw.js (řádek 749)

Nepoužívám ho, jen jsem si toho všiml, když jsem ho zkusil při čtení tohoto tématu. :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Majkla578:
Je to tím, že jsem přidal ty krajní buňky. Už tady mám na disku rozvrtaný djpw.js, kde to je opravené. Snad ho někdy dovrtám.
Majkl578
Profil
Chamurappi:
Dobrá, chtěl jsem jen, aby se o problému vědělo. Jsi hold vždy o krok napřed. ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0