« 1 2 »
Autor Zpráva
Nebster
Profil
Potřeboval bych smazat pár témat ve fóru.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
Právě jsem pár smazal. Ještě něco potřebuješ? :-)
Nebster
Profil
Všechny témata které jsem založil. (detail když tak mailem kdyby to (ne)šlo
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
Všechny témata které jsem založil.
Máš k tomu nějaký dost dobrý důvod? Jestli ne, jsem ochoten smazat pouze toto. Edit: Už ne.
Nebster
Profil
Mam, tak doufam ze jo, muzu nejaky kontakt aby to nebylo verejny?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
Ne. Mazání se řídí konsensem moderátorů, nikoliv názorem jednotlivce.
Nebster
Profil
nastoupil jsem do nove prace, a akorat prochazim dukladnym hledanim ve vyhledavacich, a resil jsem na ruznych forach banalni problemi a pak se ukazalo ze problem je zcela jednoduchy, a chtel bych aby to bylo pryc, protoze ze me maji srandu koelgove, a moc dobre mi s toho neni dik za pochopeni

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Nebster
Profil
Nastoupil jsem do nové práce(v oblasti technologií), na internetu jsem rešil po ruzných fórách banální problémy, a v práci si mě už začínají proklepávat vy vyhledavačích, a nachazejí mé příspěvky, a kolegové z práce si ze mě dělají srandu, rád bych tomu předešel, proto prosím o smazání. (na ostatních fórech jsem to už pořešil)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
Dle mého názoru to není dostatečně dobrý důvod. Píšeš-li něco na web, počítej s tím, že si to jednoho dne přečtou i kolegové tvých pravnoučat.

kolegové z práce si ze mě dělají srandu
Stydíš-li se za to, že ses na svět nevylíhnul obdařený všemi vědomostmi, neměl jsi svým spolupracovníkům dávat data potřebná k dohledání tohoto faktu.
Nebster
Profil
Bohužel si to dohledali sami od sebe. Rad bych byl, kdyby to bylo vymazano, protože mě to dost poškozuje, a už mě nebaví, jak se ke mě správají.
Nox
Profil
Nebster:
Myslíš, že když to odsud zmizí, tak že se jim to najednou vymaže z hlavy? Navíc mi to nepřijde jako moc dospělý přístup k problému, ne že bych nějaký extra dobrý znal, ale.... na takové lidi nejspíš ještě v životě narazíš a spíš si to chce najít dobrý přístup, rozhodně si z toho nic nedělat, protože nikdo se - jak píše Chamurappi - se všemi znalostmi nenarodil.

A pokud ta témata nejsou moc dávná, tak tím líp, protože to značí, že jsi se rychle zlepšil

Toto jejich chování spíš svědčí o jisté dětinskosti a potřebě si něco dokazovat
Nebster
Profil
ja vím že lidi jsou ruzny, ale poslali to hromadnym mailem všem na naši doménu ve firme, a nemusi to aspon videt vsetci, proste tam zacinam chodit s nechuti, a byl bych moc rad kdyby to slo pryc dik
Alphard
Profil
Nemyslím si, že smazáním několika vláken se vyřeší problémové vztahy na pracovišti...
Ale stejně tak si nemyslím, že by zmíněná vlákna byla prospěšná pro tuto diskusi. Chápu důvody, kvůli kterým jsou někteří proti, obdobné žádosti se zde už řešily, ale osobně bych byl asi ochoten vyhovět.
Nebster
Profil
Problém je, že jsem pravděpodobně lepší jako vetšina zaměstnancu, ze šéfem vycházím skvěle, podarilo se mi častečne znemožnit pristup k mailom, takže bych byl rad, kdyby to šlo pryč, hodne by se mi ulevilo, a kdyby to šlo, tak rovno i toto vlákno. diky moc
Str4wberry
Profil
Souhlasím s Alphardem. Smazáním těch vláken diskuse příliš nezchudne. Nicméně se nám vyhovění na druhou stranu může vymstít, až nám tu někdo bude prosit o smazání a odvolávat se na tento případ. :–)
mckay
Profil
Str4wberry:
Když tento případ smažete společně se smazanými vlákny, nebude mít fyzický důkaz o tom, že něco takového proběhlo (pokud neuvidí do moderátorských logů, jestli se ještě něco takového vede).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
Bohužel si to dohledali sami od sebe.
Neposkytovat o sobě důvěrná data (třeba přezdívku/jméno) a oddělit si virtuální soukromí od virtuálního profesionálního života je celkem triviální.

protože mě to dost poškozuje
Začínam s HTML....
Nový Hosting...
Counter Strike 1.6 Server
— Konkrétně ti jde o tahle tři vlákna? Neshledávám na nich nic závadného, ani zábavného, nevěřím, že by jejich existence mohla někoho poškodit. Poškozuje tě teprve tohle čtvrté.

podarilo se mi častečne znemožnit pristup k mailom
To je dost nepřiměřená reakce. Když odmítneme mazat, tak všechny adresáty postřílíš?
Nebster
Profil
rád bych zapadl mezi všechny, chci uklidnit situaci, nic takoveho brutalneho urcite ne, nejsem blazen
Nox
Profil
Neshledávám nic přehnaně přínosného pro forum a že mohou vzbudit nepříjemnou reakci si dovedu představit, tak i přes svůj minulý příspěvek [#11] bych proti smazání nebyl..... tedy ne že bych vám chtěl mluvit do moderování :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
nic takoveho brutalneho urcite ne
Tak co třeba otrava oxidem uhelnatým? Ta by byla prakticky bez krve, pak stačí jen vyvětrat a požádat uklízečku o odstranění těl.

nejsem blazen
Znemožnil jsi přístup k mailům kvůli tomu, abys ututlal, že jsi před rokem a půl neuměl pár banalit. To mi bláznivé připadá.
Jsem proti smazání.


Reaguji na Noxe:
Neshledávám nic přehnaně přínosného pro forum
Tento faktor se snažím ignorovat.
kelvin
Profil
Nebster:
Ty vlákna jsou obyčejné začátečnické otázky, nevidím nic hrozného. Ovšem toto vlákno, to bude zítra v práci chuťovka ;). Hlavně ta informace o znemožnění přístupu k mailům, to je dost síla.

Vlákno už je v českém Google na první straně výsledků při hledání "nebster".
Nebster
Profil
žadne takove veci rozhodne ne
proste ten mail je v karantene" a zatim si ho nestahnou, jinak by melo vsechno fungovat, proste mam zly pocit, ked tam travim dost casu denne, a som rad ked už vypadnem takže ja by som bol rad velmi rad keby to šlo pryč, aj bych byl klidnejsi, na jinych webech jsem to už poresil
Taurus
Profil
Můjtytondo... to tu dlouho nebylo...
Jsem zásadně proti, takový je prostě život, chyby se nemažou.
Nebster
Profil
asi pred rokem jsem stim mel problem, nechal jsem to tak, a ted zase, s nekym jinym, ale uz to je horsi, a uz to nelze vydrzet
kdyby to šlo pryč, hodne by mi to pomohlo
Joker
Profil
Nebster:
kolegové z práce si ze mě dělají srandu
Eh, kvůli začátečnické otázce z předminulého roku? Kolegové se narodili se třemi doktoráty?
Já na tom nevidím nic zábavného, jako jediné "zábavné" vlákno mi z těch čtyř připadá tohle.

proste mam zly pocit, ked tam travim dost casu denne
Jestli to je skutečně takhle, v první řadě bych se zamyslel, jestli jsem "emo" já, nebo je nějaký problém s tím kolektivem. Protože takhle řešit takovou kravinu prostě není normální.
Protože, co to bude příště? Omylem rozlijete sklenici s pitím a budete muset zlikvidovat všechny svědky?

Chamurappi:
Já bych se nebránil smazání Counter Strike 1.6 Server a Nový Hosting..., které je ještě navíc ve špatné kategorii.
Začínam s HTML.... bych nechal.
Samozřejmě ale důvod, který napsal Nebster, tj. zahladit stopy, že se na něco ptal, je z principu špatný.
Nebster
Profil
proste nechci, aby to me to mohlo jeste dorazit v budoucnu, protoze tam nejsem ani 3 den, a uz vztahy vyzeraju dost zle
raz som to uniesol, a teraz zase nato niekto upozornil a zacalo druheho kolo, tak bych se toho rad zbavil
Nebster
Profil
uz nevim jak to mam resit, uz nechci aby me to nasledovalo vsude kam se pohnu
jako jine drobnosti ktere jsem zazil, mi nikdy nejak nevadilo, ale tohle je uz na me fakt moc
pokud by to slo vsechno pryc, tak budu moc rad, a budu mit snad klid, aspon to na me uz nikto nevytahne, a ta vlna skonci snad do mesice
Dranel
Profil
Nebster:
Chce to naučit se povznést nad problém. Občas není na škodu umět si udělat srandu i ze sebe samotného...
Nebster
Profil
udelat si srandu ze sebe problem nemam, ale tohle me zase zbytecne vytaci, a nechci aby to tu vyselo
uz jsem s tim jeden problem mel, zacal druhy, a nevim jak to zvladnu, kdyby zase na 3. miste to nekdo vytahl, to by me snad porazilo
proste slusne zadam, aby to slo pryc, a budu rad
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nebstera:
kdyby zase na 3. miste to nekdo vytahl, to by me snad porazilo
To bys byl asi první, koho zabilo, že nevěděl, jak nabarvit pozadí nazeleno.

proste slusne zadam, aby to slo pryc
Já to slušně zamítám. Nemá smysl to dál řešit.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0