Autor Zpráva
Webodlak
Profil
Zdravím,

chtěl bych požádat moderátory, aby z tohoto vlákna odmazali adresu a jméno redakčního systému, na kterém pracuji.
Prosím o odmazání i z příspěvku #5.

Děkuji
Str4wberry
Profil
Důvod?
Webodlak
Profil
Důvod je, že se zobrazuje je vyhledávači ještě dříve, než odkaz na samotný web.
panther
Profil
Str4wberry:
Důvod?
tipuji podobný, jako u všech ostatních podobných zamítnutých žádostí.
shaggy
Profil
Toto sa tu už riešilo dávnejšie (nepamätám si presne tému, ale viem, že aj vtedy som bol rázne proti). Upozorňoval som na precedens, kedy ľudia budú žiadať o zmazanie tém/príspevkov.

Webodlak - čo mi bráni do témy o StrikeCMS pridať príspevok a napísať tam StrikeCMS? Budeš žiadať aj o cenzúru môjho príspevku?
Webodlak
Profil
shaggy:
Pokud bys to psal ty, tak mi to nevadí, jen nechci, aby byl ten web spojený s mou přezdívkou.
Nox
Profil
Pokud na něm pracuješ tak proč nevadí aby tam byl příspěvek se jménem webu a spojený s jinou přezdívkou, ale ne tvou?
Webodlak
Profil
Nox:
Protože už nechci vystupovat pod přezdívkou.
_es
Profil
Webodlak:
Protože už nechci vystupovat pod přezdívkou.
Tak požiadaj, aby tam doplnili tvoje meno, v tomto by ti asi mohlo byť vyhovené.
Str4wberry
Profil
Důvod je, že se zobrazuje je vyhledávači ještě dříve, než odkaz na samotný web.
Můžu ti třeba přepsat název na „WebodlakCMS“.

jen nechci, aby byl ten web spojený s mou přezdívkou
S jakou? Podle IP adresy vidím, že tu máš registrované už 3 přezdívky.

Moc tomu nerozumím. Jednotné moderátorské posuzování těchto případů je nemazat.
Joker
Profil
Webodlak:
Protože už nechci vystupovat pod přezdívkou.

Str4wberry:
Podle IP adresy vidím, že tu máš registrované už 3 přezdívky.

Související téma: Že se Werewolf přejmenoval na Webodlaka, proti tomu vcelku nic nemám. Ale předpokládal jsem, že zároveň přestane používat ten starý účet.
Ale ta taktika psát dotazy z jiného účtu, aby náhodou s tím „hlavním“ účtem nebyla spojovaná nějaká neznalost, se mi nelíbí a připadá mi hloupá.

Jinak nevidím důvod, proč to vlákno měnit.
Taurus
Profil
Ještě doplním Jokera, že témata tohoto typu zavařila zakladatelům víc než ta, která chtějí vymazat. Resp. se lidé ještě víc vyvrbují...
Tomáš Varga
Profil
Str4wberry:
Moje účty jsou moje věc.
Už nechci vystupovat pod přezdívkou.

Joker:
Mohl bych jmenovat pár lidí, kteří se mi svěřili, že tohle udělali a teď jsou na diskusi velice známí.

Taurus:
Právě to jsem nechtěl. Kdybych si nemyslel, že na mě Str4wberry nevyžvaní další tajemství, která znají jen moderátoři, požádal bych aspoň o smazání toho, kolik mám účtů, jak se jmenují a jak jsem s nimi nakládal.

P.S. Znám ještě pár lidí, kteří sem občas chodí přes anonymizér a pokládají dotazy, které nemají mít nic společného ani s jejich IP adresou.
Joker
Profil
Tomáš Varga:
Mohl bych jmenovat pár lidí, kteří se mi svěřili, že tohle udělali a teď jsou na diskusi velice známí.
Pak se mi to samozřejmě nelíbí a připadá mi to hloupé i u nich, s tím rozdílem, že nevím kdo to je.

Právě to jsem nechtěl.
Takových debat tu už bylo spousta, takže bylo možné si vzít poučení z toho, jak to dopadá.

požádal bych aspoň o smazání toho, kolik mám účtů, jak se jmenují a jak jsem s nimi nakládal
Proč? Je k tomu nějaký důvod, pokud "Někdy jsem napsal nějakou blbost a mohlo by mi to poškodit image" nepočítám jako důvod?
Str4wberry
Profil
Už se v tom ztrácím víc a víc. Pokud chceš vystupovat pod jiným jménem, měl jsi spíš požádat o změnu jména. Mně se moc nelíbí, že tu teď máš 3 účty a používáš je jaksi „podle nálady“.

Jinak co to původní vlákno? Chceš to přepsat na „WebodlakCMS“? Ty odkazy na tvé profily jsem odstranil.

Moje účty jsou moje věc.
Moje věc zase je, že tu píšeš střídavě pod více jmény.

Už nechci vystupovat pod přezdívkou.
Takže ti můžu ty účty spojit dohromady?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomáše Vargu:
Důvod je, že se zobrazuje je vyhledávači ještě dříve, než odkaz na samotný web.
Kolik lidí denně nyní hledá název tvého redakčního systému?

že na mě Str4wberry nevyžvaní další tajemství, která znají jen moderátoři
Propojení tvých tří jmen jsou velmi snadno dohledatelná, nehledě na to, co se píše v tomto vlákně.
Když tu jako Webodlak žádáš o úpravu vlákna, kde je odkaz na doménu Werewolfa, a pak sem ještě přispěješ jako Tomáš Varga, tak vlastně ani nevím, jak bychom se měli krotit, abychom uchránili tvé trojité soukromí.

Už nechci vystupovat pod přezdívkou.
Až se příště rozhodneš opět distancovat od své minulosti, budeš to mít s občanským jménem složitější.

Znám ještě pár lidí, kteří sem občas chodí přes anonymizér
To, že se ostatní umějí dobře* schovávat, neznamená, že budeme aktivně napomáhat tvému schovávání. Pokud si chceš z nějakého důvodu (chytrého či hloupého) udržovat oddělené identity, měl bys sám projevit nějakou snahu. Pokud ten důvod nebude úplně hloupý, tak se okolí přizpůsobí.

*) Zase tak dobře ne, když o nich víš.


Reaguji na Taura:
témata tohoto typu zavařila zakladatelům víc než ta, která chtějí vymazat
Teď se mi ten předchozí umělec snaží vysvětlit mailem, že mu nějaký psychicky labilní kolega ukradl účet a že s tou svojí žádostí nemá nic společného :-)
Taurus
Profil
Tomáš Varga:
Mohl bych jmenovat pár lidí, kteří se mi svěřili, že tohle udělali a teď jsou na diskusi velice známí.

Pokud si chceš udělat lepší jméno, odkazuj se radši na míň zavrženíhodné situace. Když někdo krade, budu taky, resp. se na něj budu odkazovat a bránit tak své svědomí?

Chamurappi:
Jsem pro nějaké speciální vlákno s vtipnými příběhy moderátorské činnosti. Škoda, že na to není asi čas. :-)
Tomáš Varga
Profil
Dobrá tedy. Vypadá to, že jsem se poučil.

Pokud je to tedy možné, žádám o spojení všech tří účtů do jednoho - toho, ze kterého píšu teď.

Původní vlákno můžete nechat tak, jak je. Jen je mi docela líto, že jsem zakládal tohle vlákno :-)
Doufám, že se tu objeví lidé, kteří na sebe prořeknou všechno, co provedli.

Kolik lidí frází hledá nevím, počítám, že jen já, zatím.

Zítra se vrátím jako... přezdívkoman verze 2.0, který bude vystupovat už jen pod jednou přezdívkou :-)
pavuk
Profil
Tomáš Varga:
Jen je mi docela líto, že jsem zakládal tohle vlákno
To by mělo bejt v úvodu vkládaný do každýho vlákna se žádostí o smazání jako varovnej odkaz... :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0