« 1 2
Autor Zpráva
habendorf
Profil
Budu tam chodit přes anonymizer jako neregistrovaný
Anonymní
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Video z internetu na vlastních stránkách.

Na youtube je nějaké zatržítko a popisek rámeček
Michal Kolesa
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Pc nerozezná připojení (mikrofonu,reproduktorů).

Co nějaký program na ovládání zvukové karty ?
Moje zvukovka na NTB se ovládá programem SoundMax Control Panel
Třeba tam nemáte zaškrtnutou automatickou detekci
Michal Kolesa
Profil
1)
Zkuste se vžít do mé kůže.
a být neustále "odstrkován" ze všech stran. Zjistíte, že to není nic přijemného.

Pro moje diagnózy je typické, že jsem "jiný". Mám na to invalidďák, kdyby to nebylo vážné tak bych ho asi neměl?

Co kdyby jste mě mi pomohli začlenit se do společnosti?

2)
Co je na mé odpovědi blbě? Já se rád něco dovím.
Já si pod pojmem ovládač představím pouze systémové soubory co umožnují komunikaci Windows a hardware. Ovládací program považuji za něco "navíc" který řekne ovládači jak má komunikovat
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Zkuste se všít do mé kůže.
Pošli kůži.

Co je na mé odpovědi blbě?
Nevím, nečetl jsem ji. Odstrkuji tě. Zjistíš, že to není nic příjemného.
Budeš-li sem chodit přes anonymizér, využiji dostupných prostředků k tomu, abych ti opravdu pořádně zkazil náladu. Fakt to chceš zkoušet?

Co kdyby jste mě mi pomohli začlenit se do společnosti?
Veškeré pokusy o přizpůsobení tvého chování zdejším poměrům za poslední půlrok selhaly, chováš se jako neponaučitelný blbeček, viz mé zamyšlení — škodíš, vědomě a navzdory řadě upozornění nám přiděláváš práci, tak nazdar.

Chceš-li se začlenit do normální lidské společnosti, vylez úplně pryč z toho internetového bahna, ve kterém si teď tak lebedíš, a řeš svůj stav s odborníky na hlavu, ne na webdesign, na hardware, na daně atd. — ale to ty ve skutečnosti nechceš, tobě stačí, že se můžeš neustále vymlouvat na papír a povídat si s bandou hloupých posměváčků, jsi z toho ohromně „happy“ — tak proč by ti měl někdo na diskusích pomáhat? Co z toho?
Joker
Profil
Michal Kolesa:
Co kdyby jste mě mi pomohli začlenit se do společnosti?
I z vláken tohohle fóra jde zjistit jedna věc (ono to tedy jde zjistit i prostou logickou úvahou, ale komu to nedojde, může to zjistit i z tohohle fóra):
Obvykle se dočká pomoci někdo, kdo se sám snaží a je vidět, že pro řešení problému sám něco dělá.
Naopak když někdo postaví problém jako že ostatní mu musejí pomáhat a když už někdo projeví dobrou vůli, tak musí pomáhat víc (a naopak tazatel není ochotný pro řešení problému hnout prstem), brzy to ostatní přestane bavit.

Jak říká Chamurappi- pomáhat někomu, kdo si z toho stejně nic nevezme... proč? Co z toho?
Bubák
Profil
Michal Kolesa kupodivu dobře ví, jak se chovat na fóru, dokonce napomíná návštěvníky svého fóra:
http://michalkolesaforum.blueforum.cz/3011/tema/3270/strana/2/#post-23885
Ještě jedna poznámka k fungování na mém foru
Každé nové téma prosím založte vlastní vlákno a nepište všechno do jednoho, dík
DoubleThink
Profil *
Pánové, už je to tu zase. Házení příslovečných perel příslovečným sviním. Zanechme toho, naposled to nepomohlo.
Je pravda, že ban IP adresy nic moc neřeší. Souhlasím, že blokace účtu a mazání jeho příspěvků může být (pracnější) alternativou.

Michal Kolesa:
Co kdyby jste mě mi pomohli začlenit se do společnosti?
První krok uděláme za tebe, shall we?
alda
Profil
Michal Kolesa trpí nějakou psychickou poruchou navrhoval bych někoho navštívit ...
Michal Kolesa
Profil
Na tu duševní poruchu beru léky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Házení příslovečných perel příslovečným sviním.
Ty mnou hozené perly už vyústily v naštvanou stížnost :-)
(Letos jsem nějak moc hodný, čtyři měsíce a teprve dvě stížnosti…)



Dobře, tak proti co nejpřísnějšímu trestu vedoucímu k odstranění Kolesy z tohoto fóra nikdo nemá námitky. Vyhazujte všechny Kolesovy příspěvky k ledu, aniž byste je četli. Pokud to uznáte za vhodné, upravte mu je tak, aby dávaly ještě menší smysl.


Reaguji na Michala Kolesu:
Nejsi tu vítán, nepiš na toto fórum. Máš ban. Lépe řečeno: je na tebe uvržena klatba.
Veškeré pokusy o sabotování trestu (např. schovávání za anonymizér) budou tvrdě postihovány.
Bacon
Profil
Škoda, konec velké legendy :( Alespoň, že píše na to své fórum.

Moderátor Chamurappi: Související: Unban pro Michala Kolesu?
Chamurappi
Profil
Škoda, konec velké legendy :(
Definitivní konec nastal tuto sobotu.
weroro
Profil
Chamurappi:
Nie je to len morbídny vtip?
okolojsoucí
Profil *
Není. Na objevit kde působil jako „redaktor“ se již objevil článek → http://objevit.cz/dne-9-listopadu-nas-opustil-nas-milovany-kolega-michal-kolesa-t41356
Medvídek
Profil
Možná by se mu mohl na počest zrušit BAN :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Medvídka:
Zase bych to nepřeháněl. Vytvořili bychom tím precedens pro ostatní zabanované výtržníky. Schválili jsme mu trvalý ban, ne doživotní.
_es
Profil
Chamurappi:
trvalý ban, ne doživotní.
Pri takom „nezmare“ treba byť naozaj obozretný:-)
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Medvídka:
Moje první myšlenka byla „ano, zrušme ten ban“, ale pak jsem si všiml, že zde dělá nepořádek dokonce post mortem. :-)

Kromě toho, když si vzpomenu, jak se o ten ban snažil, tak by snad ani nebylo fér mu ho zase vzít, když už se k tomu nemůže vyjádřit.

Nicméně dovolím si zvolat „Čest jeho památce!“ a uvést dva z mých oblíbených odkazů:
Co potřebuje konstruktér?
Kreslení díry se závitem pro šroub

Hm. — Zvláštní, že mě dosud nikdy nenapadlo, že by mi mohlo být smutno ze zprávy o úmrtí člověka, kterého jsem znal jen z internetu... Navíc když ten člověk byl někdo jako Michal Kolesa.

Nic naplat – měl na tom našem světě svoje místo, a to mu nikdo nevezme. Jestlipak by tohle svedl Jára Cimrman?
DoubleThink
Profil *
Aspoň tady prosím ne.
Kolesa to dotáhl na Blesk a Respekt. To docela stačí. Bohatě.

Petr ZZZ:
Čest jeho památce!
B.u.l.l.s.h.i.t. Kolesa byl mentálně zaostalý exot se zkur.veným a bezcenným životem. Smutné je, že nejspíš ne jeho vinou - ale vinou jeho ignorantské matky a dementního otce, nebo vice versa, co už já vím. Vesmír je jednoduše krutý, trápit se tím nemá smysl.
Jak už z přirozenosti věcí plyne, kolem takového člověka se, především když je viditelný - například na internetu - běžně seskupí banda cynických kreté.nů, kteří si z něj udělají zdroj laciné zábavy. Klasika - stačí se podívat na jeden díl Vyvolených.

V každém případě - jestli Kolesovi něco bránilo v resocializaci a zvládnutí jeho psychického handicapu, byla to tato freakshow, tento nekončící zástup pseudo-přátel, kteří jen svou cvičenou opičku provokovali k dalším nesmyslným kouskům.

Takže teď odpočívá v pokoji - konečně z dosahu cynických provokací, které nebyl schopen svým intelektem prokouknout. Ale plakat pro něj nikdo nebude - leda pokrytci.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0