Autor Zpráva
SLUNCE
Profil
Chamurappi PRÁVĚ PORUŠIL VŠECHNA MOJE ZÁVAZNÁ PRAVIDLA POČÍTAJE PRAVIDLEM 1., KONČE PRAVIDLEM 666.

Moderátor Chamurappi: Opravil jsem překlep v titulku („SEŘEROU“).
Moderátor Chamurappi: A vlastně ještě měkké I v červech.
Moderátor Chamurappi: Zmenšil jsem písmena v titulku.
pavuk
Profil
SLUNCE:
No hlavně sem ty pravidla prosím tě nepiš... myslím že to nikoho nezajímá stejně jako tvoje pláče
Plaváček
Profil
Chamurappi

Tohle vlákno bych zachoval pro generace příští, protože pravidlo 666 je extramegahusté :)
Nox
Profil
Pořiď si mývala ;)
Taurus
Profil
Šklebák dostal capslock, tak by se mu k narozkám mohl přidat na cestě do pekel ještě banán s pravidly českého pravopisu a slušného chování.
Miloš
Profil
Nox:
pravidlo 666 je extramegahusté
je upe mocinky nynané

SLUNCE:
Moderátor Chamurappi: A vlastně ještě měkké I v červech.
Třeba tam ten Y měl být – pokud by tě někdo sežral pomocí (prostřednictvím) červů.
Alphard
Profil
Přesunul jsem k ledu. Hlásím se k tomu.
Chamurappi to asi neodstraňoval z pochopitelných důvodů (jde o něho). Z mého pohledu to jasně porušuje pravidla.
Str4wberry
Profil
Jak to ale disciplinárně vyřešíme? Zakážeme mu sem přispívat?
DoubleThink
Profil *
Str4wberry:
Jak to ale disciplinárně vyřešíme? Zakážeme mu sem přispívat?
To můžeme v každém případě - stejně půjde o nějakou proxy.

O koho vůbec jde? Máme nějaké indicie? Skoro mi to sedí na Kolesu. Ten je na napsání takového blábolu blbej dost.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Chamurappi to asi neodstraňoval z pochopitelných důvodů (jde o něho).
Spíš jsem byl zvědavý, co z toho dál vyleze, a nechtěl jsem hlídat další půlhodinu, jestli nezakládá na protest další a další vlákna.


Reaguji na Miloše:
pokud by tě někdo sežral pomocí (prostřednictvím) červů
Dobrý postřeh. Pesimisticky jsem vnímal to sežrání jako svůj konec, takže mi tento význam unikl.


Reaguji na Plaváčka:
Tohle vlákno bych zachoval pro generace příští
I v tomhle budu spíš pesimista.


Reaguji na DoubleThinka:
Skoro mi to sedí na Kolesu. Ten je na napsání takového blábolu blbej dost.
Kolesova mentalita je trochu jiná. Netroufnul by si na otevřený spor se mnou, byl by z toho nervózní a pln strachu, jak to dopadne :-)

O koho vůbec jde?
Podle jména je to Slunce, taková ta kulatá hvězda, co svítí přes den, když je sluníčko. Stali jsme se svědky první verbální sluneční erupce.
Jeho skutečná IP je 78.102.198.67. Neschovává se úmyslně za proxy, diskuse si uložila špatnou IP sama (je to chyba v miniBB).


Reaguji na SLUNCE:
Děti v Africe trpí hlady a ty bys mě dal k snědku červům? Jak hanebné! Nedivím se, že ti kolegové chtějí dát ban.

PORUŠIL VŠECHNA MOJE ZÁVAZNÁ PRAVIDLA
Už do tebe nebudu psát.
Chceš-li ty psát do této diskuse, měl bys projevit trochu úcty k jejím pravidlům.
mattyZEM
Profil
Chamurappi:
Chamurappi: Opravil jsem překlep v titulku („SEŘEROU“).
Chamurappi: A vlastně ještě měkké I v červech.
Ale na slovo POČÍTAJE, tedy počínaje jsi zapomněl :-)
Moderátor Chamurappi: Texty příspěvků neopravuji.
__construct
Profil
SLUNCE:
Já mám chat i bez využití SQL, bez jakékoliv databáze. Ale i pokud někdo využije SQL (a není to takový idiot jako pracovníci firmy seznam), tak to není důvod k masivnímu zatížení. Jasně, pokud to někdo dělá tak amatérsky, jako pracovníci seznamu na serveru
lide.cz, tak potom to může vytěžovat servery.


SMLOUVA MUSÍ BÝT OBOUSTRANÁ, NIKOLIV JEDNOSTRANÁ, JAK MI TU NEUSTÁLE VŠICHNI TVRDÍ.

Osobne si tiež myslím, že si Kolesa zašiel do internetovej kaviarne ..
Str4wberry
Profil
Co s tím? Smazat, nebo, jak psal Plaváček, zanechat pro budoucí generace? Asi by měl rozhodnout Chamurappi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Mně je to celkem jedno. Červi neumí číst, takže se o svoji celistvost neobávám.
Moderátor Str4wberry: Přesunuto do kategorie „O této diskusi“
Tayger
Profil *
Chamurappi:
No, ale za to se umí hezky zabíjet na mnoho způsobů. A nebyl ten příspěvek náhodou směřován na červí kanibalismus? :-)
panther
Profil
Tayger:
hmm, bylo nutné tohle vlákno vytahovat?
Moderátor Mistr: Zatím ho tedy schovávám do doby, než se nebude na první stránce objevovat a nebude tak zvát návštěvníky k příspěvkům.
Moderátor Chamurappi: … a po návratu do původní kategorie zamknout.
Moderátor Mistr: Stalo se.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0