Autor Zpráva
Kcko
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Chtělo by to více informací o PHP.
Moderátor Chamurappi: Dodatečně přesunuto z kontejneru.

Chamurappi
Bez s tim uz do <>
Kcko
Profil
Moderátor Str4wberry: Navazuje na Jak zabránit kliknutí kurzoru do textarea
Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Taktez jako panu Chamurappimu: Bez s tim do damskeho prirozeni.
Miloš
Profil
Kcko:
Bez s tim do damskeho prirozeni.
Porušuješ pravidla a ještě se vztekáš jak arogantní fakan. Myslím, že tam, kam jiné posíláš, půjdeš sám a navždycky.
Kcko
Profil
Miloš:
Starej se o sve, bud tak laskav.
DoubleThink
Profil *
Kcko:
Čekal bych, že jako dlouhodobý člen diskuse budeš chápat, že není zrovna taktické posílat dva nejvyšší administrátory do jakéhokoliv ženského orgánu.
Kcko
Profil
DoubleThink:
V pripade Chamurappiho ano, protoze si preji, aby nekdy okusil i jinou slast nez neustale upozornovat na moje prispevky bez diakritiky.

Vsimam si toho poslednich nekolik tydnu, drive se tak nedelo, proc? Budu ho ignorovat. Tazatelum problemu, kterym pomaham problem vyresit je to stejne sumafuk.

Chamurappi, nemusis se k tomu vubec vyjadrovat, odedneska //IGNORE
Miloš
Profil
Kcko:
To jsi ale statečný chlapec, že ignoruješ závazná pravidla a posíláš za to lidi do orgánů…
Kcko
Profil
Miloš:
Nejsem chlapec, ale muz. A ty jsi co? Nemas nic lepsiho na praci, nez dlouhodobeho clena teto diskuse buzerovat?
Kcko
Profil
Pokud chcete vyzdvihovat prispevky bez diakritiky, tak to delejte u kazdeho. Tim myslim, skutecne u kazdeho a ne ze jednou za cas si vyberete nejaky ...
Miloš
Profil
Kcko:
Nejsem chlapec, ale muz.
Pochybuji. Chováš se jako arogantní fracek.
Kcko
Profil
Miloš:
No tahle debata je bezpredmetna, napsal jsem 2 prispevky na ktere jsi mohl nejak zareagovat, kvuli kterym to vzniklo a ty jako primitiv zase pises cosi o arogantnosti. Chamurappi je aspon solidne jizlivy az vtipny a debaty s nim maji nejakou uroven.

Tvoje jsou nulove. Mej se.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou. Co to jsou nulové debaty?
Miloš
Profil
Kcko:
ty jako primitiv zase pises cosi o arogantnosti
Jenomže ty jsi arogantní jako ten primitiv.

Mej se.
Co je ti do mé hygieny?
Joker
Profil
Kcko:
Pokud chcete vyzdvihovat prispevky bez diakritiky
Nechceme je vyzdvihovat, ba právě naopak.

tak to delejte u kazdeho
Trochu komické, porušovat hned dvě závazná pravidla a ještě pak poučovat moderátory, jak mají moderovat diskusi.

Jinak například já zmíněnou poznámku (upozornění na porušení 2. závazného pravidla diskuse) dávám jen do příspěvků, které překročí určitou míru otravnosti.

Každopádně dlouhodobý člen musí dodržovat pravidla stejně jako nováček, to je jediný způsob, jak zůstat dlouhodobý člen i nadále.
Str4wberry
Profil
Kcko: „Pokud chcete vyzdvihovat prispevky bez diakritiky, tak to delejte u kazdeho.

1) Takovéto pravidlům odporující příspěvky nikterak nevyzdvihujeme.
2) U každého se tak snažíme konat, ale při objemu 300 příspěvků za den je možné, že něco unikne.
3) Schválně jsem si prošel poslední diskuse a na příspěvky bez diakritiky jsem narazil opravdu velmi výjimečně, takže ono asi ani není moc co „vyzdvihovat“.
4) Přijde ti na prosbu o dodržování závazných pravidel adekvátní reakce „Bez s tim do damskeho prirozeni“?
5) Máš nějaký rozumný důvod pro nerespektování tohoto pravidla týkajícího se diakritiky?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcka:
Chamurappi je aspon solidne jizlivy az vtipny a debaty s nim maji nejakou uroven.
Ó, díky :-)

Píšeš bez diakritiky částečně z lenosti měnit své (zlo)zvyky a částečně naschvál, protože jsi příliš arogantní na to, aby sis nechal poroučet od moderátorů. Jako poroučení vnímáš prosbu podloženou závaznými pravidly, přestože ještě nikdo nikdy nebyl trestán za pouhé nepsaní s diakritikou — na rozdíl od porušování pravidla „Pište slušně“, za které již byl několikrát udělen časově omezený ban. Zkoušíš, co si můžeš dovolit? Nebo nás chceš jen naštvat? Měl by sis lépe promyslet strategii, protože z mého pohledu nejsi po odborné stránce přínosem pro kategorie, které sleduji, tudíž u mě nemáš moc manévrovacího prostoru. To nemyslím jako jízlivou až vtipnou výhružku, to myslím jako fakt. Nemá smysl se hádat, nemá smysl vzdorovat. Zavři ego do kurníku a užívej zdravý rozum, prosím.

Přemýšlel jsem, proč jsou pro tebe moderátorské prosby tak iritující. Možná je to tím, že upozorňují všechny čtenáře na vadu, za kterou se nepatrně stydíš. Zatímco jiní lidé se schovávají za anonymizér, aby beztrestně popustili uzdu svému horšímu já, ty jej užíváš k opačnému účelu. Potají píšeš s diakritikou… :-)
Kcko
Profil
Chamurappi:
Nejsem prinosem pro kategorie, ktere sledujes?


Pisu do 3 kategorii, PHP, Databaze na webu, Javascript.
Do prvnich dvou jmenovanych, prispivam velmi hojne a myslim si, ze vim proc, dana temata docela ovladam. Na tom jsme se konkretne shodli v nekterem topicu z minula. Nepotrebuji to hledat, ty to jiste udelas za mne, ja tolik casu ani nalady nemam.

Do sekce Javascript prispivam az posledni tydny, co jsem se naucil jQuery, jQuery ehm, neni Ti to prilis po chuti vid?

Diakritika mne zdrzuje. Pravdepodobne pisi rychlejsi nez 99% tamnich prispevovatelu ( pres 400 uhozu / min), ale stejne jsem zvykly psat bez diakritiky. Neni v tom nic osobniho, nechci nikoho nastvat, nechci si na nikoho dovolovat, pisi sem takto jiz nekolik let, nyni se vstupem pane Chamurappiho se to ma menit?

Odkaz, ktery jsi uvedl neni muj prispevek. Je mozne, ze je z moji IP adresy, mozna vim kdo to psal, ja nikoliv.
Ted si precti velmi pozorne co pisi.

Na internetu nejsem anonymne:
- pisi do X diskusnich for s ruznym obsahem vzdy pod stejnym nickem, vzdy bez diakritiky
- mam na netu vystaveny relativne soukrome informace (Jmeno / Telefon ...)
- mam vystaveny svoje fotografie (osobni, auto, domaci zver, pritelkyni ...)

Z toho vyplyva, ze ja se za svoji anonymitu rozhodne neschovavam.

A uprimne, nenecham si od Tebe diktovat nejake podminky, ty nebudes clovek, co mi bude rikat co mam a nemam, nebudes mi delat nejake kazani. Ty jsi pouze pan Chamurappi, radoby diktaktor, blb, ktery dostal prava a uznava pouze to sve.

Banem nic nezmenis, diskusi budu navstevovat neustale.


http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=3&topic=112140&page=-1#12
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=112333&page=-1#2
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=31&topic=112129&page=-1#3
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=3&topic=112130&page=-1#2

atd.

Jiste, ze jsou mezitim nekdy i mene kvalitni odpovedi, nebo jen obecna uvaha ci info, ale tomu se clovek nevyhne.
Kcko
Profil
Chamurappi:
Jeste mi to neda, kdyz jsme u tech odpovedi, myslis si, ze tvoje prispevky jsou kolikrat prinosne a relevantni?
Me totiz prijdou v X pripadech zbytecne sarkasticke a nicnerikajici.

PS. V tomto vlakne koncim, pokud se ma debatovat o me osobe a mem osudu, preji si tak ucinit ve specialnim vlakne a pokud ma nekdo hodnotit moji prinosnost, preji si, aby si to nebyl Ty, ty do PHP a mYSQL vidis asi jako ja do pleteni housek.

A dale bych prosil, aby bylo prihlednuto k delsimu casovemu obdobi zpetne a tam kde dotycny podekoval a navic to ztucnil, aby bylo vynasobeno vahou x50 oproti beznemu prispevku :-)

Papa
Joker
Profil
Kcko:
nenecham si od Tebe diktovat nejake podminky, ty nebudes clovek, co mi bude rikat co mam a nemam, nebudes mi delat nejake kazani
Asi takhle, kdo sem chce psát, musí respektovat pravidla diskuse.
Stejně jako i jinde na návštěvě je základní slušnost respektovat pravidla hostitele. Když mě někdo pozve do svého domu pod podmínkou, že přijdu v obleku a v kravatě, tak buď přijdu v obleku a kravatě, nebo tam prostě nepůjdu. Ne že přijdu v tričku a teplákách a když mě na to někdo upozorní, začnu držkovat, že já si dělám co já chci.

Čili jsou tři možnosti:
- Respektovat pravidla diskuse.
- Nepsat sem.
- Otravovat a přidělávat lidem práci. Reakce samozřejmě bude tomu odpovídající.

Banem nic nezmenis, diskusi budu navstevovat neustale.
Vida, „I když mě zakážete, já si stejně budu dělat co budu chtít“- takových už tu pár bylo, různí spammeři, ovocný hosting, jistý M.K. - dobrá společnost. Připomenu, že zdejší moderátoři zatím všechny tyhle lidi víceméně úspěšně zvládli.
DoubleThink
Profil *
Kcko:
PS. V tomto vlakne koncim, pokud se ma debatovat o me osobe a mem osudu, preji si tak ucinit ve specialnim vlakne a pokud ma nekdo hodnotit moji prinosnost, preji si, aby si to nebyl Ty, ty do PHP a mYSQL vidis asi jako ja do pleteni housek.

Tohle vlákno je dostatečně speciální.
Podle mě je tvůj odborný přínos víc než negován tvým chováním. Pokud bych rozhodoval jen já, tvé dny v diskusi už by byly sečteny.
Kcko
Profil
DoubleThink:
Muj odborny nekolikalety prinos je negovan mym nekolikadennim vzpupnym chovanim? Pokud je tomu tak, tak zadam odstraneni meho uctu a smazani veskerych mych prispevku.
Kcko
Profil
Joker:
Vida, ‚I když mě zakážete, já si stejně budu dělat co budu chtít‘- takových už tu pár bylo, různí spammeři, ovocný hosting, jistý M.K. - dobrá společnost. Připomenu, že zdejší moderátoři zatím všechny tyhle lidi víceméně úspěšně zvládli.
:) nejsem Michal Kolesa.
Kcko
Profil
*** ZADAM O ZRUSENI UCTU a VYMAZANI VESKERYCH MYCH PRISPEVKU ***
Jelikoz moje negativni chovani v poslednich dnech narusila bezuhonnou auru tohoto diskusniho fora. Moje odborne prispevky ktere jsou v radku nekolika set nic neznamenaji.
Joker
Profil
Kcko:
Muj odborny nekolikalety prinos je negovan mym nekolikadennim vzpupnym chovanim?
Protože to spolu nesouvisí, tisíc příspěvků v diskusi nedokáže vyvážit porušování pravidel.
Když použiju stejný argument: Já jsem tu o půl roku déle, mám 7x tolik příspěvků atd. a přesto se řídím pravidly diskuse a neposílám ostatní diskutující do různých míst, zejména ne když argumentují slušně a pravdivě.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcka:
Pravdepodobne pisi rychlejsi nez 99% tamnich prispevovatelu ( pres 400 uhozu / min)
Bravo! S takovou rychlostí bys mohl i vyhrávat celorepublikové soutěže.

stejne jsem zvykly psat bez diakritiky
Já jsem zvyklý tě prosit o používání diakritiky.

A uprimne, nenecham si od Tebe diktovat nejake podminky
Žádné ti nediktuji. My, moderátoři, tě žádáme o dodržování pravidel stanovených před šesti lety majitelem této diskuse. Ty nás buď vesele ignoruješ, nebo porušujíc další pravidlo nám nadáváš. Možná ses nakazil tou těžkou nemocí.

pokud ma nekdo hodnotit moji prinosnost, preji si, aby si to nebyl Ty, ty do PHP a mYSQL vidis asi jako ja do pleteni housek
Tvůj přínos je již irelevantní. Neumíš komunikovat, chlapče.
Proč bychom měli respektovat jakákoliv tvá přání, když ty na ta naše okázale dlabeš?

zadam odstraneni meho uctu a smazani veskerych mych prispevku
Zamítá se.



Kdyby se náhodou během mé dovolené hlasovalo o smazání tohoto vlákna, jsem proti.
Taurus
Profil
Žasnu nad trpělivostí moderátorů. Být jedním z vás, pan odborník, muž a arogantní rychlopiška je dávno v propadlišti dějin, protože nejsem zvědavý na takové chování. Kdyby si měl vybrat mezi kapkou slušnosti a oceánem odbornosti, vyberu si tu kapku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0