Autor Zpráva
Luky
Profil
Zdravím, nešlo (alespoň myslím že to nejde) by i zprávy mazat, když už jdou změnit?
Alphard
Profil
Nešlo.
Když zprávu v povoleném limitu (24 hodin) změníte na nesmyslný text obsahující řetězec mmm (ideálně s vysvětlením, že prosíte o smazání svého příspěvku, abychom ve vlákně nehledali jiné přestupky), moderátoři ji smažou.
Nicméně tyto úpravy nejsou žádoucí, viz [#5].
MichalMB
Profil
Správy sa nedajú mazať. jedine ak by ti to spravil administrátor.
Luky
Profil
jj díky :D
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
změníte na vaše [b][/b]
To je divná rada. Proč ne na „mmm“? To budeme hledat po diskusi, jestli se tu někde neválí nesmyslná tučnost?


Reaguji na Lukyho:
Podobné radikální změny zpráv nejsou žádoucí ani v limitu 24 hodin.
Alphard
Profil
[#5] Chamurappi
Blbě vyjádřeno. Chvíli před tím jsem vyhazoval Kontejner #111. Luky to myslím pochopil, ne doslovně jako ty.
Joker
Profil
Chamurappi:
Podobné radikální změny zpráv nejsou žádoucí ani v limitu 24 hodin.
Přesně, jestli je text hloupý (nebo jinak nepřípustný), smažeme ho sami, jestli není, tak proč ho mazat :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Vím. Nicméně současní obyvatelé kontejneru, kteří také nahradili své zprávy za „[b][/b]“, tvé vyjádření též nejspíš pochopili doslovně.


Reaguji na Jokera:
Možná by se tomu dalo technicky zabránit: když by se člověk pokusil nahradit zprávu za něco příliš krátkého, úprava by se zahodila a u původního textu by se znemožnila editace. Šlo by ale příspěvek doplnit dalším příspěvkem.
Alphard
Profil
Chamurappi:
Nicméně současní obyvatelé kontejneru, kteří také nahradili své zprávy za ‚[b][/b]‘, tvé vyjádření též nejspíš pochopili doslovně.
Nemyslím si, WMPopi se inspiroval u Luky, editoval to dříve, než jsem cokoliv napsal. A Nox mi připadá spíš jako vtipálek.

V každém případě jsem svůj nedomyšlený příspěvěk [#2] upravil tak, aby případní hledači dostali ihned správnou radu a současná situace se neopakovala.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0