Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Gratuluji Leovi k tomu, že se stal nejaktivnějším uživatelem tohoto fóra!

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=stats&top=0&days=365&lst =2
Leo
Profil
Tak to dekuju, ale nevim, jestli bych nemel zvolnit, kdyz to tak vidim :-) Kdyby mel den 48 hodin, bylo by to idealni. Leo
Charlie
Profil
Jo Leo, seš tahoun!

Já bych ale zdovolením pogratuloval více lidem, kteří jsou na vrcholu statistického žebříčku, protože Leo není jediný, kdo to tady táhne. Jen si představte, kdyby tady nebyli pánové Fred, habendorf, Acci, Hanz, nebo třeba ty Yuhů, obávám se, že Leo by to tady asi sám neutáhl :-)

Ostatně, kdyby nebylo Yuhůa, tak by tady tahle Diskuse vůbec nebyla, že jo.
Yuhů
Profil
To hlavně kdyby nebylo DoubleThinka, tak by tahle diskuse nebyla. On ji nainstaloval, když jsem se s tím předtím asi tři dny trápil (ani o tom neví).
peta
Profil *
Yuhů :))) Nechces zkusit nainstalovat novy miniBB? Myslim, ze pri instalaci to neprepisuje databazi, ale raci to vyzkousej na vedlejsim stroji.
DoubleThink
Profil *
peta

už je to v běhu - bohužel mi na to poslední dobou nezbyl čas
Yuhů
Profil
teď zase gratuluju Fredovi -- dostal se na čelo pelotonu
Fred
Profil
Díky, jenom jestli neplácám blbosti.
Acci
Profil
Fred
Někdy jo :-) (ale málo). Bez tebe by tu byla většina JavaScriptových (ale i dalších) dotazů nezodpovězena
mat
Profil
Acci

na blbosti si vyhrazuji právo já... mám-li být upřímný, oblast webdesignu apod. mi začíná být docela cizí...:)
Fred
Profil
Někdy jo :-) Však já vím, omlouvat se musím docela často ;-)
Mistr
Profil
teď zase gratuluju Fredovi -- dostal se na čelo pelotonu
Tak v tom případě jsme prošvihli gratulaci habendorfovi. :-(
habendorf
Profil
Nevadí :o)

Bohužel jsem neprokázal příliš pevnou vůli .
Mistr
Profil
habendorf
Vzpomínám na ten Tvůj příspěvek. Pak Ti smázli jeden či dva komentáře a už jsi to neměl tak pěkně zaorouhlené a začal jsi přispívat znova. A jedeš doposavad...
Joker
Profil
Gratulace habendorfovi k pokoření 6000 příspěvků :-)
Vít Dlouhý
Profil
Joker: Také gratuluji, ale nějak mu to
nevyšlo ;-)
Leo
Profil
Taky gratuluju vsem prubeznym rekordmanum, ja si ted uzivam klidu venkova, takze na pc moc casu nestravim, a uprimne, je mnoho zajimavejsich veci nez je webdesign :-) Leo
habendorf
Profil
Tak teda děkuji za gratulace, i když si nejsem jist, je-li k čemu gratulovat :o)

Leo: Jj, taky teď užívám venkova. Nevím jestli všechno to natírání okapů, prořezávání stromů, zedničení atd. lze nazvat klidem, ale rozhodně je to lepší než sedět na pr**** a čumět na monitor. Co se zlepšilo počasí, taky tomu PC moc nedám. Na druhou stranu, rodinu je třeba živit :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0