« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
—< PRAHA >————|  01.  02.  03.  08.  09.  10.  15.  16.  17.  22.  23.  24.  29.  30.  31.
Kajman        |  [×]  [×]       [x]            [×]  [×]       [×]  [×]                    
Joan          |                 [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
Chamurappi    |  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
Yuhů          |  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
panther       |  [×]  [×]       [×]  [×]       [×]  [×]       [×]  [×]       [×]  [×]     
Joker         |  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
Petr ZZZ      |       [×]  [×]
Marek Prokop  |  [×]  [×]  [×]       [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
Jan Tvrdík    |       [×]       [×]  [×]       [×]  [×]       [×]  [×]                    
Majkl578      |  [×]  [×]  [×]                 [×]  [×]  [×]                 [×]  [×]  [×]
Str4wberry    |                 [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]

—< BRNO >—————|  01.  02.  03.  08.  09.  10.  15.  16.  17.  22.  23.  24.  29.  30.  31.
Joan          |  [×]       [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
panther       |  [×]            [×]            [×]            [×]            [×]          
Petr ZZZ      |            [×]       [×]  [×]       [×]  [×]  [×]  [×]  [×]               
Jan Tvrdík    |                 [×]  [×]       [×]  [×]       [×]  [×]                    

Vyjmenujte všechny říjnové pátky, soboty a neděle, kdy by vám vyhovoval sraz v Praze a kdy by vám vyhovoval sraz v Brně. Stačí čísla dnů. Jeden den můžete u každého z míst ztučnit, pokud by vám vyhovoval víc. Konverzace netýkající se dnů není žádoucí (Petr ZZZ si zatím může své postřehy psát do šuplíku).
Yuhů
Profil
Ještě nevím, kdy budu moci, ale zatím mám říjnové víkendy volné všechny. Padnou tam sice nějaké zkoušky nebo koncerty, ale to se ještě neví. Na pražskou akci si chci udělat čas.
panther
Profil
Chamurappi:
já bych se rád přijel podívat, časově sice nic moc poslední dobou, ale na tohle bych si čas chtěl udělat. Takže, víceméně v říjnu a listopadu kterýkoliv pátek a sobotu v Praze, v nouzi i kterýkoliv říjnový (a pozdější) pátek v Brně. Září už téměř jistě neklapne.
Joker
Profil
U mě platí, že v Praze bych si zkusil udělat čas kdykoliv. Obecně je lepší pátek než sobota.
(Jednak v pracovní den nejspíš nebudu cestovat mimo Prahu, jednak z práce se na sraz dostanu lépe než z domova)
Petr ZZZ
Profil
Brno: 1, 3, 9, 10, 16, 17, 22, 23, 24
Praha: 1, 3
Postřehy rád přivezu, jsou v šuplíku, aby se na ně neprášilo.
Marek Prokop
Profil
Pokusím se zúčastnit v Praze. Říjnové víkendy mám zatím volné všechny, pátek 8. října mám obsazen.
Jan Tvrdík
Profil
Praha: 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23
Brno: 8, 9, 15, 16, 22, 23
Joan
Profil
Tabulka od Chamurappiho:
Síím, vyškrtl jsi mne schválně nebo doufám omylem ;-) ? Já se chytám za tím na všechny termíny jak v Praze, tak v Brně = můžeš mě prosím zakřížkovat na všechny dny? Na setkání si čas ráda udělám.
EDIT: Uff, teď jsme tam přibyla, díky!
Moderátor Chamurappi: Pardon, zapomněl jsem zohlednit předchozí stranu.
Majkl578
Profil
Zatím to vypadá, že bych v termínech kromě 8. - 10. října mohl dorazit (pouze Praha). Ale říjen je daleko…
Str4wberry
Profil
Praha: 8, 9, 10, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 29, 30, 31
Petr ZZZ
Profil
Prosím aktualizovat moje možnosti (jde o první víkend, zbytek zůstává). 1.10. mi to nevychází ani v Praze ani v Brně, ale 2.10. bych se mohl v Praze aspoň na 1-2 hodiny dostavit:
Praha: 2, 3
Brno: 3, 9, 10, 16, 17, 22, 23, 24
Kajman_
Profil *
Praha 1., 2., 8., 15., 16., 22., 23.
Joan
Profil
Ehm, velice by mě potěšilo, kdyby sraz v Praze nebyl 1. - 3.října && v Brně 2.října. Kvůli jedné narychlo naplánované akci na sobotu 2.10. bych měla děsné dilema, zda jet na sraz anebo na tu akci plnou dobrot :).
panther
Profil
Když už Joan tohle vlákno znovuotevřela-posunula výše, přimlouvám se za zvolení některého z termínů (nikdo nový s termíny asi už nepřijde). Čím dříve dopředu bude termín znám, tím lépe (myslím, že nejsem sám, kdo na to může mít navázané další akce).

Navrhoval bych tedy závazně domluvit jeden z následujících termínů: 15., 16., 22., 23. 10. Osobně by se mi líbil ten první ze dvou zmiňovaných víkendů, hlavně to někdo v co nejbližší době rozsekněte.
Joker
Profil
panther:
Taky si myslím, že z toho vychází jeden z těch čtyř (15. - pátek, 16. - sobota, 22. - pátek, 23. - sobota) a v Praze; V Brně mají čas nejvýš 4 lidi najednou, přitom 3 z nich mohou ve stejný termín i v Praze.
Joan
Profil
panther:
Navrhoval bych tedy závazně domluvit jeden z následujících termínů: 15., 16., 22., 23. 10.
Hned je svět veselejší ;-)

P.S.: Jak takový sraz probíhá? Je třeba možné požádat přímo na místě o nějaké pro vás jednoduché vysvětlení něčeho? Např. nejsem moc moudrá z Firebugu, ani z návodů na něj, asi bych potřebovala vidět ho "v akci".
Petr ZZZ
Profil
Čas bych měl stejně na Prahu jak na Brno, ale do Prahy to mám asi 350, do Brna 150 km, tak se mi do Prahy moc nechce. První víkend v říjnu budu v Praze už z jiného důvodu, v sobotu večer nebo v neděli odpoledne/večer bych se mohl dostavit.
Majkl578
Profil
Dodatečně hlásím, že v termínu 22.-24. nemohu. :)
panther
Profil
Majkl578:
tím pádem z toho vychází 15.-16. 10.

Joan:
Je třeba možné požádat přímo na místě o nějaké pro vás jednoduché vysvětlení něčeho?
to si myslím, že by nemusel být problém. Klidně se ptej :) Chceš-li ho vidět v akci, nezapomeň si počítač.
Joker
Profil
panther:
tím pádem z toho vychází 15.-16. 10.
V tom případě bych já osobně preferoval pátek 15.10.

Joan:
P.S.: Jak takový sraz probíhá?
Ten jeden na kterém jsem byl probíhal prostě jako přátelské setkání v restauraci :-) Každý si dle vkusu objednal jídlo a pití, sedělo se, povídalo se.
Co jsem na na žádném jiném srazu nikdy nezažil byla hra na harfu :-)
Joan
Profil
Tak to už se začínám eminentně těšit :-) . Mám 8,9" noťásek a la Mountfield (ale bez sekačky ;-) ), vezmu si ho sebou. A harfu jsem viděla zatím jen na obrázku...
Jenom doufám, že vás v Praze najdu, mám nezáviděníhodný orientační nesmysl :-(
Taurus
Profil
Tak já nevím, co s váma... asi si mě můžete napsat kamkoli, ale jet do Prahy na čtyři hoďky a pak zase zpátky... budu přemýšlet. A jedoucí z Brna bychom teroristicky mohli jet jako skupina na slevu.
Chamurappi
Profil
Takže Praha 15. října.
Co Brno? Na předchozí stránce to vypadalo, jako kdyby tentokrát Praha neměla šanci a tady je to naopak.
Joker
Profil
Joan:
Jenom doufám, že vás v Praze najdu, mám nezáviděníhodný orientační nesmysl :-(
Na tohle je vynikající Google StreetView. Stačí si najít místo srazu (až bude vybrané) na mapě, ve StreetView se podívat jak to kolem vypadá (nebo si dokonce virtuálně projít trasu od nádraží/stanice) a pak už jít najisto.
H13
Profil
Chamurappi
Co Brno?
Já bych se klidně přišel podívat i do Brna a pokud to má Petr ZZZ daleko do Prahy a do Brna, souhlasil bych i s Vídní, ale pouze s 21. okrskem (přes Dunaj se mi nechce), pak bychom byli 2 pro Vídeň a to už stojí zato překopat tabulku :-)
Joan
Profil
Chamurappi:
"Co Brno?"
Vzhledem ke svému "brněnství" bych na sraz v Brně určitě přišla - teda kromě soboty 2.října. Třeba tu uslyšíme i zvukomalebnou slovenštinu kolegů ze Slovenska?
Petr ZZZ
Profil
H13:
Nekecej, tys ve Vídni, nebo jenom narážíš na moje "do Prahy se mi nechce"? Jestli jsi ve Vídni, mohl by ses někdy ozvat. Můžeš vybrat hospodu, dojedu na kole, i přes Dunaj. :)

Chamurappi:
Že v tabulce chybí Taurus, roberta a kordy, kterým by se Brno hodilo líp, to je tím, že nedali vědět vhodné dny? DoubleThink byl za sloučení srazu s WebExpem v Praze, ale není taky odněkud z Moravy? Jan Tvrdík by s výjimkou 2.10. taky preferoval Brno (chtělo by to v tabulce ztučnit). Kde by se to vlastně hodilo líp Alphardovi?
Alphard
Profil
Petr ZZZ:
Kde by se to vlastně hodilo líp Alphardovi?
Alphard lituje toho, že předhodil Brno, protože teď se mu nechce nikam.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
chtělo by to v tabulce ztučnit
Ztučňování se moc neujalo, je jen orientační.

to je tím, že nedali vědět vhodné dny?
Ano, protože bez potvrzeného termínu asi nemá smysl dělat závěry o termínu.
Chtěl jsem tady mít od každého stručný a jasný soupis dnů. Žádný Mountfield, žádný StreetView, žádný Dunaj :-)



Takže co Brno? (Neptám se na ano/ne/rád/nerad, ptám se na termíny.)
Joan
Profil
Chamurappi:
Takže co Brno?...ptám se na termíny
Já hlasuju za 22.10. A jak z tabulky vidím, bylo by nás na tento termín i (nej)víc :)
« 1 2 3 4 5 6 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0