« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Majkl578
Profil
Brno ne, Dunaj ne. 15. večer zní dobře.

Mimochodem, na WebExpo dorazím → klidně se připojím k nějakému minisrazu i tam s nějakou skupinkou jakpsátwebistů.
panther
Profil
Joan:
Já hlasuju za 22.10. A jak z tabulky vidím, bylo by nás na tento termín i (nej)víc :)
beze mě. Do Brna i Prahy to mám daleko, jen do Prahy nějaký víkend musím. Zúčastním se tam, v Brně pak podruhé už nee. Tím pádem mě může Chamurappi klidně vyškrtnout, ať tam nepřekážím :)
Joan
Profil
panther:
Hm, to je docela škoda. Ráda bych Tě poznala a osobně poděkovala, hodněkrát jsi mi už dobře poradil :-)
panther
Profil
Joan:
hm, to mi nezbude než si udělat cestu na Moravu :o) Tož to jsem zvědavý, jak to stihnu všechno... Přijeď do Prahy i s Mountfieldem a je to :)

Chamurappi nakázal neplevelit to tu ničím jiným, než termíny, napiš mi tedy kdyžtak na některý z kontaktů na profilu chceš-li mě přesvědčovat, abych se vydal i směr Brno :)
Joan
Profil
panther:
Do Prahy přijedu! Poprvé po snad 20 letech :-)
H13
Profil
Petr ZZZ
Nekecej, tys ve Vídni, nebo jenom narážíš na moje "do Prahy se mi nechce"? Jestli jsi ve Vídni, mohl by ses někdy ozvat. Můžeš vybrat hospodu, dojedu na kole, i přes Dunaj. :)

Ve Vídni nejsem, ale často to mám do Vídně podobně daleko jako do Brna (do 21. okrsku se dá v pohodě dostat i bez dálniční známky).
Tím tě chci potěšit, že by i Vídeň mohla mít šanci (4 lidi v Brně je skoro podobný jako 2 lidi ve Vídni :-), navíc pokud je tady někdo z Bratislavy, určitě by se přidal taky )

Joan
22.10. by bylo pro Brno Ok, nemůžu říct 100% jestli ano, ale taky bych volil tento termín.
Str4wberry
Profil
OK, podkladů už máme dost…

Takže navrhuji uspořádat sraz 15. října 2010 v 19:00 u Drahokoupilů (mapa).

Má s tím někdo z plánovaných účastníků problém? Či nějaké připomínky, a to jak k začátku či výběru podniku?
Joan
Profil
Str4wberry:
Jak je to řádově daleko od autobusového nádraží Florenc?
panther
Profil
Joan:
metrem na Anděl (pár stanic), tam někde to je (cca 200m, dohledej si na mapě, Str4wberry je odkázal).
Joan
Profil
panther:
Díky, orientačně mi to stačí, taky mám pusu na doptání, že. Bude nějaké poznávací znamení?
Majkl578
Profil
[#7] Str4wberry:
Jsem pro.

[#8] Joan:
Z Florence na Anděl je to 5 stanic metrem B, lístek stojí 18 korun. Zhruba 8 minut cesty. Budova má dobrý identifikátor - je na ní obrovské logo Seznam.cz.

Myslím, že by nebyl problém sejít se s vesničany už ve vestibulu metra, aby nezabloudili. :)
Joan
Profil
Majkl578:
"Myslím, že by nebyl problém sejít se s vesničany už ve vestibulu metra, aby nezabloudili. :)"
Geniální nápad, všema deseti :-))
Marek Prokop
Profil
Smíchov pro mne sice není zrovna nejdostupnější část Prahy, ale OK, už to mám v kalendáři.
Taurus
Profil
Tak si mě taky poznačte do Prahy 15. Může se mi to zkřížit jen s volejbalovým turnajem nebo zkouškou, ale zatím o ničem nevím.

Už abych začal tady na diskuzi trénovat vykání, až vás tam všecky potkám, zřejmě tam budu jeden ze šklebáků. :-)
Joan
Profil
Taurus:
"Už abych začal tady na diskuzi trénovat vykání"
No vidíš, a já zase pevně doufám, že se toho (vykání) nedočkám :-)
Joker
Profil
Taurus, Joan:
Nejspíš si všichni budou tykat, stejně jako posledně ;-)

Str4wberry:
Nečekal bych námitky (už proto, že na stejném místě byl i sraz minulý), tak by se mohli zároveň i přihlašovat účastníci.
Takže se taky hlásím :)

Zatím tedy potvrdili účast (průběžně aktualizováno):
Str4wberry, Joan, Majkl578, Marek Prokop, Taurus, Joker, panther, Kajman, Chamurappi
panther
Profil
Joker:
i já potvrzuji.
Majkl578
Profil
Možná by nebylo od věci umístit odkaz na toto téma někam na viditelné místo, aby si ho mohli všimnout i ti, co nesledují tuto kategorii. Třeba by pak dorazilo víc než 8 lidí?
Chamurappi
Profil
To, že už je naplánovaný pražský termín, neznamená, že už sem nemůžou psát lidi termíny na Brno.


Reaguji na Majkla578:
umístit odkaz na toto téma někam na viditelné místo
Něco jsem zkusil…

Třeba by pak dorazilo víc než 8 lidí?
Už 9.
Majkl578
Profil
Chamurappi:
Něco jsem zkusil…
Možná bych to odkazoval přímo na [#7] od Str4wberryho tady, jinak umístění je super.
Witiko
Profil
Tohle mě ale mrzí, zrovna na sraz jakpsatwebu bych i jel, jenomže prostě travel("Pátek", "Praha") == false. :(
Ono vůbec Math.sqrt(Math.pow(Math.abs(currentLoc["x"] - praha["x"]),2) + Math.pow(Math.abs(currentLoc["y"] - praha["y"]),2)) je pro mě po převodu na km trojciferným číslem bez jedničky na začátku, ale jet do Prahy v pátek je celkově samovražda.
Str4wberry
Profil
Majkl578: „Třeba by pak dorazilo víc než 8 lidí?

Minule se nás sešlo tak asi 10 a osobně mi nepřišlo, že by to bylo nějak málo.
radas
Profil *
škoda, že je to v praze....termin fajny, ale misto trochu z ruky...
Joan
Profil
Witiko:
"jet do Prahy v pátek je celkově samovražda"
A co Brno, tam to máš blíž ;-)? Třeba by se nás tu pár sešlo, zatím ale brno.style.display = "none";
Witiko
Profil
Joan
No, udělal jsem přepočty a vzdušnou čarou to mám:

Praha: 153 km
Brno: 236 km
Keeehi
Profil
Witiko:
Praha: 153 km
Brno: 236 km
Tak to asi nejsi z České republiky, neboť takovéto místo v ČR neexistuje. Taková místa jsou jen 2, jedno je v Polsku a druhé v Německu.
Witiko
Profil
Nedaleko Českých Budějovic, s tou vzdušnou čarou jsem žertoval. Jde o odhad mé GPS. :)
marie
Profil *
Je to jen pro muže a nebo tam mohou také ženy?
Joker
Profil
marie:
Je to jen pro muže a nebo tam mohou také ženy?
Tak to už tu bylo, viz Joan hned na první stránce :-)
armin
Profil
Pokud bude sraz v Brně, dejte mi vědět, rád přijedu.
« 1 2 3 4 5 6 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0