« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Joker
Profil
Držte se prosím tématu srazu a omezte nesouvisející povídání.

Nová stránka, tak bych udělal takový souhrn:
Sraz 15. října 2010 v 19:00 Drahokoupilů (mapa).


Zatím se plánuje zúčastnit:
– z řad moderátorů: Str4wberry, Majkl578, Marek Prokop, Joker, Kajman, Chamurappi, Yuhů, Mistr
– z řad členů: Joan, Taurus, panther

Někteří mají čas, ale ještě účast nepotvrdili:
– z řad členů: Jan Tvrdík


Dále je snaha paralelně zorganizovat i sraz v Brně, kde se nejnadějněji jeví termín 22.10. Problém zatím je nedostatek zájemců.
Usoudí-li někdo z „Brňáků“, že už se sešlo dost zájemců, nechť se ujme organizace.
armin
Profil
Joker: Klidně bych si organizaci srazu v Brně vzal do parády já. Přiklonil bych se k výborné hospůdce Kanas v Králově poli, kde skvěle vaří a ceny jsou taky akceptovatelné. Pokud tedy nikdo nenamítá, prosím pište volné termíny na sraz-brno@armin.sk, uveďte svojí přezdívku zde na diskusi. Volné termíny zesumarizuji a hodím do přehledné tabulky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na armina:
Tabulku už tady dávno máme. Kdo má zájem, napíše termíny sem.
Podle tebe se na této diskusi „hužvá spodina a řeší se tu samé sračky jak na webtrhu“ … a ty nám chceš organizovat sraz? Kdyby ses chystal na pražský sraz, byla by tvá účast dostatečným důvodem pro moji neúčast.
horava2
Profil
Dojel bych rád, ale do Prahy to mám přes celou ČR.
Joker
Profil
Ještě jednou prosím, držte se tématu a omezte nesouvisející povídání.

Debata na téma „verbež a spodina“ přesunuta do kontejneru, ostatně i tam se dá odpovídat, takže případně se to tam může dořešit.

Pokud jde o sraz v Brně, klidně ho řešte paralelně v tomto vláknu.
warman
Profil
armin:
No podle me je blbost aby clovek jel pres cely brno na Kolejní :) navrhuji http://brno.stredovekakrcma.cz/mindex.html na české, nejedná se o špatnou putyku :) kazodpadne nevim nevim jestli bych dorazil, tak do toho nebudu kecat :D

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Joan
Profil
warman:
K Brnu: Já zase mohu posloužit výbornou zkušeností tady - viz #16
Chamurappi
Profil
Reaguji na warmana a Joan:
Zatím nemáte lidi, vybírat hospodu je předčasné.
warman
Profil
Chamurappi:
ja jen reagoval na to, ze chtel do hospody ktera je na druhe strane brna :) ale na druhou stranu svoji logiku to ma-urcite tu je dost VS studentu, kteri tam maj kousek.

Doufam ze se ten sraz v Brne nejak rozhoupe, bude a ze ja budu mit cas :)

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
AM_
Profil
Witiko:
jet do Prahy v pátek je celkově samovražda
nově nám tu otevřeli obchvat, sám sem dneska slintal nad vypnutým semaforem na konci jižní spojky :) aneb pražská doprava zažívá úsvit lepších časů

Jinak pokud mi do toho něco nevleze rád dorazím, vzdušnou čarou to mám cca 1km :)
peta
Profil
Kdyby se jednalo o Ostravu, tak bych ucast zvazil, ze zvedavosti. Ale pres celou republiku se mi nebude chtit :)
panther
Profil
peta:
myslím, že by ti tam stejně nikdo nerozuměl, jestli bez diakritiky i mluvíš :-)
Bubák
Profil
Pokud jde o Ostravu, tak navrhuji nekuřáckou část restaurace Dakota.
www.firmy.cz/detail/421635-restaurace-dakota-ostrava-stara-bela.html
Joker
Profil
Witiko, AM:
V pátek je děs jet z centra Prahy. Opačný směr, do centra Prahy, nebývá tak hrozný.
Každopádně mi ale přijde nejlepší se snažit co nejvíce využít metro, když už ho tu máme :-)

Jedna poznámka k dopravě: Soudruzi z DPP někde udělali chybu. 15.10. je pátek a provoz metra by měl být prodloužený až do jedné ráno. Přesto ve vyhledání trasy se zobrazí jen do půlnoci.
Předpokládal bych, že ve skutečnosti poslední metro pojede opravdu až po jedné ráno.

edit: Tak chybu neudělali soudruzi z DPP, ale já.

Bubák:
Věřím, že ve spoustě měst se dá najít spousta pěkných restaurací, ale doporučuji v první řadě vůbec sehnat dost zájemců a až potom řešit výběr místa.
Str4wberry
Profil
Předpokládal bych, že ve skutečnosti poslední metro pojede opravdu až po jedné ráno.

Mohu potvrdit. Jinak se mi nezdá, že by někde soudruzi udělali chybu.
peta
Profil
Bubák: Reknu to takto, Ostravu moc neznam a pokud se tam neda dojit pesky od Svinova za par minut, tak to muze byt dost problem. Pripadne popsat spojeni.
Joker: Zajemci se najdou, kdyz zvolis vhodne a dostupne misto. Treba pro Prazskou cast je idealni Praha, ale ukazuje se par problemu. Spoje bych pocital do 19:00. Kdo bude dele, je jeho problem. Dalsi idealne dostupne je celkem Brno. Ale ja to mam nejlepe ted do Ostravy. Pripadne mozna to Brno, ci Olomouc by se dal zvazit.

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Joker
Profil
Str4wberry:
Jinak se mi nezdá, že by někde soudruzi udělali chybu.
Už jsem na to přišel, zvoral jsem to já. Prve mi nedošlo, že 00:00 už je sobota a ne pátek. Omlouvám se.

Ta důležitá informace tedy je, že poslední metro jede až po jedné ráno.

peta:
pokud se tam neda dojit pesky od Svinova za par minut, tak to muze byt dost problem. Pripadne popsat spojeni.
Nic ve zlém, ale: LOL.
Casero
Profil
Pokud by se něco uskutečnilo v Brně, rád bych se zúčastnil.
Chamurappi
Profil
Zájemci o sraz v Brně bohužel pořád neumí napsat termíny, kdy by jim sraz vyhovoval. Bez termínu sraz nebude. (Pokud vám vyhovují všechny termíny, dejte to vědět.)


Reaguji na Str4wberryho:
Už je v Klasu zařízena rezervace?
Casero
Profil
Brno: vyhovují všechny termíny
Joan
Profil
Mně též zatím vyhovuje kdykoliv.
Jan Tvrdík
Profil
Brno mi vyhovuje v podstatě ve všech termínech kromě soboty 23. 10. a 30. 10. (kdy se koná Poslední sobota). Zda přijedu do Prahy bude záležet na mé aktuální náladě a na tom, zda se rozhodnu investovat peníze za dopravu.
Lamicz
Profil
Jsem pro Brno, termín mi vyhovuje libovolný (aspoň zatím).
kelvin
Profil
Je nutné se někde registrovat? Nebo jen přijít?
Majkl578
Profil
kelvin:
Registrace potřeba není, nicméně pro přehled účastníků je vhodné ohlásit účast tady.
Joker
Profil
Je už rezervace? Skoro by bylo na čase.
tiso
Profil
Chcel som vás prekvapiť a prísť, ale nevychádza mi to. Tak možno inokedy.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Je už rezervace?
Ještě není. Str4wberry mi psal, že se tam hned tak nedostane. Já se tam dneska večer také určitě nedostanu. Někdo tam bude muset zatelefonovat.


Reaguji na tisa:
ale nevychádza mi to
Škoda. Mohli bychom srazy pořádat častěji (… což je taková pravidelná každoroční úvaha :-)).
Petr ZZZ
Profil
Kdybych se rozhoupal na tu cestu kolem světa pozítří (15.10.) vyrazit, našli by se zde dva až čtyři kolegové ze Slovenska, kteří by byli ochotni dojet tento pátek, dejme tomu nejpozdeji v 15:30, na východní okraj Vídně a přispět na naftu do Prahy? 48 € by se vydělilo třemi, čtyřmi nebo pěti, podle toho, kolik by nás bylo. Nemusím alkohol, mohli bychom to zase otočit a vracet se hned po srazu. Kdybyste do Vídně dorazili autem, s místem na zaparkování zde není problém; můžu vás vyzvednout i od autobusu, jen mi musíte napsat, kam by ten autobus přijel. Další naše organizační detaily bych řešil přes e-mail (opravte prosím tři antispamovéchyby, dvě jsou v příjmení: Petr.Za*branxyЮaon.at), ale případnou účast by asi bylo vhodné ohlásit i zde.
Taurus
Profil
Petře, jel bys přes Brno? Zrovna zvažuju rezervaci žlutého busu, ale pokud bys jel tudy, rád bych se přidal a přispěl.
« 1 2 3 4 5 6 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0