« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

jasně pohoda a natohle mi řekneš co ? 2) Chybí interpunkce. jasně a když to udělá jinej uživatel na fóru tak je to ok vid ? ale když to udělam já tak je porušování pravidel jasně máte pravdu. Chci vidět jak mi dáš ban když se sem připojim přes tor se skrytou mac adresou těšim se to budeš frajer jestli mě dáš ban !
Str4wberry
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

jestli mě dáš ban

Doplněno.
DoubleThink
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

Tahle debata nemá žádný smysl. Je to jak bavit se s pětiletým děckem. A to možná nebude tak daleko od pravdy.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

Reaguji na Webcoina:
Je hrozně těžký změnit si ip a přijít sem znovu že jo ?
Nejsi tu vítán. Jsou i jiné než technické prostředky, jak ti to dát najevo. Vážně si chceš s námi hrát? Každý vůl má charakteristický hash blbosti, poznám tě i v přestrojení.

všem lidem řeknu at na to fórko nechodí
Pochybuji, že tvým přáním někdo naslouchá.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!! je to pravda !!
Radek9
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Ne za nic, porušil jsi pravidla.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Ou aha zapoměl jsem porušil jsem diakritiku a nemám interpunkci a náhodou se založil příspěvek protože mi na sterej nikdo neodpoveděl aha nevymluvítemito
tiso
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoinnáhodou se založil příspěvek
Príspevok si nezadal náhodou, ale úmyselne.

protože mi na sterej nikdo neodpoveděl
Asi nikto nemá záujem o tvoje služby. Myslíš, že keď to tu napíšeš 3x tak to bude lepšie? Skús sa realizovať niekde inde (webtrh.cz, nakoduj.to, …).
Radek9
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoin:
O tu diakritiku a interpunkci ani moc nejde, ale sám píšeš, že jsi založil nové vlákno se stejnou nabídkou. To, že ti na to den staré vlákno nikdo neodpověděl, není důvod.
Petr ZZZ
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoin:
Zamysli se nad tvým přístupem. Zkus zapřemýšlet nad podstatou internetové diskuse. Proč existuje, pro koho tu je. Internetová diskuse tu není pro Webcoina, ale pro publikum. A publikum čte raději příspěvky, které dávají nějaký smysl, které jsou psané pečlivě, které obsahují diakritiku. A tak dále. Končím, mám pochybnosti, zda to k něčemu je. Pokud ano, stačí, co jsem napsal. Pokud ne, je zbytečné psát víc.
DoubleThink
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoin:
Prozradím ti malé tajemství. Moderátoři jsou absolutními vládci této diskuse, můžou udělat cokoliv, pokud se jich na tom většina shodne. Můžeme dát ban klidně i za nic :) Ale to není tvůj případ.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Hele tak já ti taky něo prozradím ju ? měl by sis dávat pozor na to co řikáš druhej lidem ono není těžké vystopovat tvoji ip a potom spustiti netcat a příkaz formar C: . Myslím že potom by ses na lidi díval jinak. Tak si dej bacha na klávesnici, aby si tam třeba nenapsal co nechceš.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Neber to jako výhružku ale zamysli se nad tím co říkaš !!!
nightfish
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoin:
měl by sis dávat pozor na to co řikáš druhej lidem ono není těžké vystopovat tvoji ip a potom spustiti netcat a příkaz formar C:
Nejseš ještě na hulení dost mladej? (A neříkej, že jsi tohle vymyslel ve stavu mentální bdělosti…)
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Chceš to ukázat ? Pod tvý souhlasem proc ne ?
A nebo mu můžete dát zase ban. Apon důvod roc si zase změnit ip :D
Moderátor Str4wberry: Není problém.
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Takže pozor, jo, protože Webcoin je 1337 h4x0r a zjistí si tady naše IP a všem nám pustí příkaz formar C: - takže si laskavě koukejte vyrobit vytvořit formar jako alias třeba pro „echo Webcoin mě hacknul, ó né!“, aby mu to nepsalo, že formar je neznámý příkaz.

Chceš to ukázat ? Pod tvý souhlasem proc ne ?
Do toho, moje IP je 127.0.0.1* :-)

A nebo mu můžete dát zase ban.
To by byla skoro škoda, se tu snad nikdo nestaral moderátorům o zábavu od doby, co to vzdal M. K.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Reaguji na Webcoina:
Budeš-li nadále porušovat ban, využiju dalších dostupných prostředků k tvému potrestání. To ber jako výhružku.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Prosimtě jak s dá porušit ban s dinamickou ip ??
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Jo a jaký prostředky použiješ a mý potrestání ??
DoubleThink
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoin:
ono není těžké vystopovat tvoji ip a potom spustiti netcat a příkaz formar C:
Ono, moudra, které fungují na oblbování dvanáctek na líbku jsou tady na IT fóru trochu pro smích.

Ale dej vědět, než mi budeš formátovat disk C. Musím ti na to nejdřív otevřít port na switchi.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Reaguji na Webcoina:
jaký prostředky použiješ a mý potrestání ??
Zákeřné.

Prosimtě jak s dá porušit ban s dinamickou ip ??
Ban jsi dostal ty, ne IP adresa (to je jen nedokonalý technický prostředek).
Už sem nikdy nepiš. Sbohem.
kelvin
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Přesně kvůli takovým lamkám občas mrknu do sekce "U ledu", toto na ulici nepotkáte ;).
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Zeptam se víš co je to otevření terminálu mezi 4a5 paketem v?? Jeslti ne může ti v neočekávanou dobu přijít mail jako každej běžnej otevřeš ho ala bum otrávené jablíčko a máš jasno skusíme to ne ?
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

A vůbec nebavíte mě !!
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

DoubleThink:
Ale dej vědět, než mi budeš formátovat disk C. Musím ti na to nejdřív otevřít port na switchi.
No ale co já? Já ani nemám disk C :(

Chamurappi:
Ban jsi dostal ty, ne IP adresa (to je jen nedokonalý technický prostředek).
Možná, vzhledem k tomu že Webcoin jednak trochu pomaleji chápe a jednak jenom tady používá asi 8 různých přezdívek by neškodilo dodat, že ban se vztahuje na člověka, ať už sem bude psát pod jménem AriasCZ, joker0cz, Minour, Webcoin, a tak dále.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

aha
no tak 158 přezdívka těžký no když tady není registrace stčí změnit písmenko (hrozně obtížné)
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

aha proto mi Webcoin furt de že jo a já pomaliji chápu aha ty to nemáš hlavě srovnaný.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Kostky jsou vrženy.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

jestli mě nenapíšete heslo volám Policajty za krádež a to si piš že se tahle diskuse dlouho na nohy nedostane !!
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

máte čas do 21:00 potom volám a pište si že si nedělam srandu
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0