« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Jimmy Hayek
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Webcoin:
Onanii jsi zkoušel?
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Řikam že si nedělam prdel tohle je krádež účtů a to je trestné !! Konec s diskusí !!
kelvin
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Ty jo, vraťte mu to, vždyť vás všechny zavřou. Teď jsem se ptal právníka a krádež účtů je vážně trestná!
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Ne, tohle je ban. Účet AriasCZ tu máš stále provozuschopný (víc účtů zde nemáš, pokud vím), ale heslo ti k němu nenapíšu — jednak proto, že nemusíš být AriasCZ (jak jsi ostatně tvrdil), jednak proto, že v databázi je stejně jen jeho hash. Jméno Webcoin funguje, protože si tu nikdo doposud nevyrobil účet toho jména. Nepiš sem, jinak opravdu podnikneme silnější protiopatření.

Myslím, že už je vše vysvětlené tak, aby to pochopil i hacker, který ví, co je to „otevření terminálu mezi 4a5 paketem v“.
Konec s diskusí !!
Budiž.
DoubleThink
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

Chamurappi:
Chápu to správně, že Webcoin chce volat na Policii ČR, protože jsi mu změnil heslo k účtu na této diskusi?
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!

DoubleThink:
Chápu to správně, že Webcoin chce volat na Policii ČR, protože jsi mu změnil heslo k účtu na této diskusi?
Ještě lepší:
Webcoin chce volat na Policii ČR, kvůli změně hesla účtu, o kterém vehementně tvrdil že není jeho a nemá s ním nic společného.

edit: Omluva, původně jsem si nevšiml, že to téma je už zamčené.
Anonymní
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Lidi bacha kradou zde účty a nabourávají weby !!!!. Vše následující pochází z téhož vlákna.

Jak sem napsal naburali mi email icq facebook všechno co sem měl dokonce i osobní web všechno moderátoři sou svině nevěřte jim přikládám důkaz http://www.bartovicanka.cz/ nabourali mu to a dali tam odkaz na jeho profil tady na fóru a na jeho blog kterej u taky nabourali přitom všechno bylo v poho. Stejně jako mě !!! Bacha Sou to zákeřný svine změnte si hesla !!!!
Aleš Tichava
Profil
Doporučuji vyhledat odbornou pomoc.
Anonymní
Profil *
jo jakou ?? na to žádná kromě spamování není
MYHEARTISUNDEAD
Profil *
myslis moderatori djpw.cz?
nightfish
Profil
Hmmm, tak jsem právě "anonymnímu" smazal odhadem tak 20 vláken s nesmyslným obsahem. Asi jsem taky zákeřná svině.
Anonymní
Profil *
Vy jste zákeřné svine nabourávate ostatním účty to vám nedaruju Voláme policii ČR máte se na co těšit................
Str4wberry
Profil
Nechceš toho už nechat, Webcoine?
Alphard
Profil
Anonymní:
Pokračování Moderátoři sou totální kreténi davají ban za nic !!!!?

Str4wberry:
Zase je někdo rychlejší :-)
Hologos
Profil
To bude ten, jak tu nabízel, že dělá web za 400, a pak tu psal o pomoc (téma myslím links onlick neba nějak tak).
Pak mu někdo ukázal, že má v kódu chybu a poslal odkaz na databázi, kde to neověřovalo heslo. Takže tam někdo dodělal kravinky a "hacknul" mu to. Ani nepotřeboval znát heslo, pane Anonymní.
Webcoin
Profil *
Jasně pan haček vlastně celou radostí http://www.bartovicanka.cz/ zablokoval web a odkázal na profil že je zajímavé co používáte na rozluštěni hash ?
Webcoin
Profil *
my jsme totiž všichni blbý cituji moderátora "kosty jsou vrženy" tentokrát jste pane háčku udělal chybu !!!
test
Profil
To se zase pobavíme...
Webcoin
Profil *
Jo s policií jo !!!!!
Hologos
Profil
Nechtěl bych být policista. Aby mě někdo kvůli své hlouposti probouzel na noční v pondělí hovorem. Každopádně, nezapomeň jim říct, že jsi nabízel své "služby" za peníze -> bude je určitě zajímat, jestli jsi odvedl daně, jestli na vše máš potřebné dokumenty, atp.
Webcoin
Profil *
jasný no nabízet můžu ale nic sem neprodal škoda dobrý pokus !
Hologos
Profil
Tím lépe, že ti nikdo nenaletěl.
Webcoin
Profil *
Jo ale koukám že moderátorům naletěli měli by jste si uvedomit co děláte ale policie vám to připomene !!!!!!!!!!!
Hologos
Profil
Ten web, který ti byl nabourán, nebyl nabourán moderátory, ale nějakým člověkem, který pouze klikl na odkaz, který vedl na nezabezpečenou stránku v administraci. Potom jen přidal svůj škodlivý kód do stránky a bylo to.

Takže si to shrneme, co jsi udělal za chyby:
1) Nekontroluješ, zda-li se člověk přihlásil a načítáš mu obsah, co by neměl vidět.
2) Data do databáze (pokud ji využíváš) ukládáš tak, jak jsi je dostal, neodstraňuješ (nezaměňuješ) html entity.

Suma sumárum si za to můžeš sám, a i když to bude znít aby nepříjemně, je to dobře, že se ti to stalo takhle brzo, kdy takovéto "nabourání" nemá vážnější dopad (ona by tě ta firma mohla klidně zažalovat), alespoň si dáš příště pozor.

Mimo to, Policie ČR nám nic nepřipomene, protože budeš muset dodat důkazy, které nemáš. Není tu žádná spojitost s tímto diskusním fórem a tím, že se ti někdo naboural na mail, facebook, libimseti a co já vím ještě.
Webcoin
Profil *
ne a co když ti řeknu že se tam našla jedna ip která patří zcela jistě někomu z moderátorů a ten vzkaz odkazující na toto fórum namá vlastně žádnou spojitost. Další věcí je že policie pracuje se sociálníma sitěma takže jestli mi nedáte okamžitě heslo které máte uložené va ší db a následně ste ho změnili tak ás to bude bolet.
Hologos
Profil
Heslo, které je uloženo v databázi ti vydat nemohou z 2 důvodů.
1) Je tam uložen pouze otisk hesla.
2) Jelikož nejsi zaregistrován, tak tuhle přezdívku může použít kdokoliv, a tak si nikdo nemůže být jistý, zda-li to není nějaký útočník. Sám přece moc dobře víš, jak je nepříjemné, když se ti někdo někam nabourá.

Jinak ty tak maximálně můžeš podat trestné oznámení na neznámého pachatele. Pak už záleží na Policii ČR, zda-li případ odloží, nebo se jím bude zabývat.

Jen ještě jedna otázka. Můžu se zeptat, kolik ti je let?
*
Profil *
Hologos:
kolik ti je let?
Lopíkovi je 19.
pavuk
Profil
Všichni:
To mně docela mrzí, že jste mu chlapi nabourali a rozbourali webovou prezentaci, vždycky když mi bylo ouvej chodil jsem se na ní dívat, jak v jídelním lístku přibývají postupem času (a v souvislosti s "hodnotnejma příspěvkama na DJPW) pokrmy jako "lopata na pepři", "dušenej lopik007", "hmyzí pyré" a podobně. Asi měl tu administraci vymakanou...
*
Profil *
pavuk:
Lopik se už pokouší napravit škody.
Dá se ješte stihnout i specialita podniku.
Chamurappi
Profil
Jen doplňuji, pokud to není jasné ze [#14], že Webcoin pravděpodobně není lopik007.
Nedaří se mi ani dohledat žádný veřejný důkaz o tom, že by se znali.


Reaguji na Webcoina:
a co když ti řeknu že se tam našla jedna ip která patří zcela jistě někomu z moderátorů
Tak to je blaf. Jestli máš IP útočníka, zformáruj mu C:.

naburali mi email icq facebook všechno co sem měl
Užíváš-li všude stejná hesla, mohl tě nabourat prakticky kdokoliv. Obzvláště, když machruješ, jaký jsi hacker (to si tady mohlo přečíst cca 50 lidí). Nějak mi tě ani není líto. Jestli očekáváš, že sem do diskuse někdo napíše tvá nová hesla, tak jsi dost naivní — kdyby se tu objevila, někdo je zase změní dřív, než si toho všimneš. Tím, že nás budeš otravovat a vyhrožovat policií, ničeho nedosáhneš.

Ze své pozice bych ti mohl nanejvýš poslat hash hesla z naší databáze na e-mail hutta@seznam.cz (jiný věrohodný mail se s účtem AriasCZ nepojí), ale to bys nesměl být otravný spammer.
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0