« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
james11
Profil
Prosím tímto o smazání vlákna hodnoceni webu na dané adrese bude zbudován nový web a toto vlákno by ho mohlo v budoucnu poškozovat, děkuji
Moderátor Joker: Odstraněn přivolávač moderátorů

DŮVOD: původní verze eshopu byla vytvořena ne zcela profesionálním způsobem, majitel webu se z tvůrcem nakonec díky této diskuzi pohádal a odstoupil od smlouvy. trikový eshop byl zadán jiné firmě. hodnocení webu které náleží již smazanému shopu bude poškozovat novou verzi eshopu, PROSÍM TÍMTO TEDY O SMAZÁNÍ VLÁKNA děkuji
shaggy
Profil
Toto sa tu riešilo už x-krát. Na to si mal myslieť pred založením tej témy. A ja, ako jeden z prispievajúcich do tej témy, nesúhlasím so zmazaním môjho príspevku (ako vždy).
james11
Profil
to že ty neúhlasíš mě nezajímá :-)
nightfish
Profil
Pokud se nepletu, tak dosavadní praxe byla taková, že pokud žádající neuvedl nějaký opravdu dobrý důvod, tak byl návrh zamítnut. Za sebe dodávám, že v tvém příspěvku žádný takový důvod nevidím, takže jsem proti smazání.
james11
Profil
na doméně bude nový eshop a proto prosím o smazání, co nechápeš? hodnocení je tím pádem již bezpředmězné, svoji úlohu splnilo (byly odhaleny hrubé nedostatky ve funkčnosti atd.)
shaggy
Profil
james11:
Vidím, že si veľa slušného správania nepobral. Asi by som si mal skopírovať obsah tej témy, hodiť to na nejaký freehosting, dobre to prelinkovať a potom si iba otvoriť Colu a chipsy a dobre sa zabávať.
Bubák
Profil
Myslím si, že by bohatě stačilo požádat moderátory o odemčení vlákna a pak bys do něj mohl doplnit info, že na uvedené adrese bude zcela jiný eshop.
james11
Profil
shaggy:
Vidím, že si veľa slušného správania nepobral. Asi by som si mal skopírovať obsah tej témy, hodiť to na nejaký freehosting, dobre to prelinkovať a potom si iba otvoriť Colu a chipsy a dobre sa zabávať.

posluš si, zato ty se tady ukazuješ jako charakter když chceš někoho takto pošpinit
mckay
Profil
Myslím si, že s takovým přístupem, jaký předvádíš tohle bude rychle vyřízeno.
james11
Profil
prosím o odemčení výše uvedeného vlákna, děkuji
Moderátor Joker: Vyřízeno, odstraněn přivolávač moderátorů
Alphard
Profil
james11:
prosím o odemčení výše uvedeného vlákna, děkuji
Odemčel jsem. Doplnění snad nebude žádnému kolegovi vadit.
james11
Profil
mckay:
Myslím si, že s takovým přístupem

s jakým přístupem? slušně jsem pořádal o smazání popř. otevření vlánka nic víc a někdo mi tu začne vyhrožovat že "skopíruje obsah témy a dá na freehosting" baví vás to lidi někoho takto poškozovat?
mckay
Profil
Mluvím o tvé reakci na shaggyho a moderátora nightfishe.
_es
Profil
james11:
Zrejme si asi nepochopil účel odomknutia.
james11
Profil
znovu prosím o smazání hodnocení trikového eshopu
Moderátor Joker: Odstraněn přivolávač moderátorů

DŮVOD: původní verze eshopu byla vytvořena ne zcela profesionálním způsobem, majitel webu se z tvůrcem nakonec díky této diskuzi pohádal a odstoupil od smlouvy. trikový eshop byl zadán jiné firmě. hodnocení webu které náleží již smazanému shopu bude poškozovat novou verzi eshopu, PROSÍM TÍMTO TEDY O SMAZÁNÍ VLÁKNA děkuji
Alphard
Profil
james11:
Čekal jsem, že doplníte něco rozumného, ne duplitní žádnost o smazání. Kdybych to věděl, asi jsem to ani neodemykal.
Již vám bylo řečeno [#4], že se žádost zamítá. Funguje tady praxe, že pokud nějaký moderátor nesouhlasí, nic se nesmaže. nightfish se vyjádřil jasně, není třeba to dál řešit.

Na změnu trikový eshop kámoše www.ko3ko.com máte 24 hodin, zvažte to. Obvykle podobná vlákna končí tím, že autor svou situaci ještě zhorší.

_es:
Zrejem si asi nepochopil účel odomknutia.
Chtěl jsem umožnit rozumné doplnění, že na dané adrese je nový web. Bohužel se tak nestalo.
james11
Profil
takže jak, budem to řešit přes právníky?
J
Profil *
Proč vlastně je zde takový odpor k rušení už neaktuálních vláken? Protože členové si rádi pročítají své staré kritické příspěvky? Škodolibost?
Sem tam hledám nějaká řešení (pomocí okénka "hledat" :- ), a vysype mi to spoustu odkazů na vlákna, kde se to řešilo. Když je to vlákno z "Názory na stránku", tak odkaz na konkrétní stránku, kde ten problém byl a chci se tam na něj podívat, je k ničemu - protože dotyčná stránka je už zpravidla předělána (někdy i dost podstatně), nebo neexistuje. A když james11 přímo píše „na dané adrese bude zbudován nový web“...
Mám za to, že v oboru "Názory na stránku" jsou vlákna aktuální tak týden, dva týdny, a pak by se snad svět nezbořil, kdyby byla zrušena.
james11
Profil
J:

díky za zastání
panther
Profil
james11:
takže jak, budem to řešit přes právníky?
proč přes právníky? Svůj příspěvek jsi sem napsal dobrovolně, nikdo tě k němu nenutil.

james11, J:
jste dva, nebo jsi jeden a týž?
J
Profil *
panther: Já jsem baba, 50 let - jestli james 11 taky, nevím :-)
james11: Nezastávám se, jen konstatuji fakt, že a) při vyhledávání mě neaktuální odkazy netěší, b) přestože sem chodím na čumendu jen občas, té škodolibosti? jsem si už víckrát všimla...
(Pro objektivitu samozřejmě musím uvést, že ochoty poradit je v tomto fóru mnohem víc.)
_es
Profil
james11:
Najprv si sa dožadoval hodnotenia webu aj napriek niektorým námietkam: Bolo ti vyhovené.
Chcel si to z dôvodu, aby tvoj kamarát pochopil, že ten web nie je dobrý a zjavne sa ti to podarilo.
Ak do stránky doplníš informáciu o kompletnom prerobení webu, tak nechápem, ako to môže poškodzovať teba alebo kamaráta.
Skôr to bude vnímané pozitívne.
Ak nevyužiješ odomknutie témy na ten účel, tak by som sa nečudoval moderátorom, ak by ten posledný príspevok zmazali a tému znova zamkli.
james11
Profil
_es:
Najprv si sa dožadoval hodnotenia webu aj napriek niektorým námietkam: Bolo ti vyhovené.

hodnocení jsem žádal kvůli posouzení chyb které kamarád neviděl nebo vidět nechtěl a kdybych tušil jaké tady na fóru budou pak problémy se smazaním neaktuálního hodnocení, tak jsem vůbec nelezu...
J
Profil *
Když už sem strkám nos - tak z pohledu možného zákazníka:
Poškodit může. Potenciální zákazník zadá vyhledávači ko3ko. Všimne si, že vyhledávač vyplivl i odkaz na nějakou diskusi o ko3ko ( http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=114051 ), jukne do ní, na začátku uvidí že je tam spousta kritiky a podezření na vážné bezpečnostní chyby, zmínka o nedůvěryhodném působení... Tudíž potenciální zákazník v této chvíli uteče, nebude rolovat myší až na konec stránky, aby si tam přečetl, že vše už je nyní jinak.
james11
Profil
J:

opět díky, o to mi právě jde a o to se tu snažím už půl dne aby ten odkaz na již neaktuální hodnocení byl odstraněn…
google
Moderátor Joker: Sloučeno do jednoho příspěvku
_es
Profil
J:
Je veľa možností ako problém riešiť, než len tvrdohlavým neustálym požadovaním zmazania vlákna.
Napríklad by mohol james11 požiadať, aby bola tá informácia doplnená do prvého príspevku.

james11:
aby ten odkaz na již neaktuální hodnocení byl odstraněn
Myslím, že by si mohol už pochopiť, že to bolo zamietnuté.
james11
Profil
_es:
Napríklad by mohol james11 požiadať, aby bola tá informácia doplnená do prvého príspevku.

taky řešení, přesto smazání celého vlákna mi připadne jako rychlejší
Bubák
Profil
Když už sem strkám nos - tak z pohledu možného zákazníka:
Poškodit může zejména toto vlákno. Potenciální zákazník zadá ve vyhledávači ko3ko. Všimne si, že vyhledávač vyplivl i odkaz na nějakou diskusi o smazání hodnocení stránky ko3ko.
Místo, aby ses snažil najít oboustranně přijatelné řešení, stavíš se na hlavu a kopeš kolem sebe.
james11
Profil
_es:
Myslím, že by si mohol už pochopiť, že to bolo zamietnuté.


opravdu mi toto fórum přijde jako jeden velký omyl :-) abych si nemohl smazat své příspěvky, nebo pokud o smazání slušně požádám moredátory a ti to zamítnou to je v této době srandovní :-)
panther
Profil
james11:
opravdu mi toto fórum přijde jako jeden velký omyl :-)
snad si to uvědomíš i v okamžiku, kdy budeš žádat zdejší osazenstvo o radu (ať zhodnocení čehokoliv, či radu z jiného oboru).
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0