« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
_es
Profil
james11:
abych si nemohl smazat své příspěvky
Ty žiadaš aj o zmazanie príspevkov, ktoré nie sú tvoje.
james11
Profil
Bubák:
Místo, aby ses snažil najít oboustranně přijatelné řešení, stavíš se na hlavu a kopeš kolem sebe.


oboustané řešení není vložení nějakého přídavku do hodnocení již neaktuálního webu
panther
Profil
james11:
oboustané řešení není vložení nějakého přídavku do hodnocení již aktuálního webu
...ani smazání tématu.
james11
Profil
Moderátor Joker: Po sobě jdoucí příspěvky sloučeny do jednoho
_es:
Ty žiadaš aj o zmazanie príspevkov, ktoré nie sú tvoje.


odkaz na hodnocení webu není můj? a čí teda?
příspěvky mi pomohly, za to děkuju ale to je tak asi všechno
Radek9
Profil
james11:
Ano, ale ten příspěvek je jen jeden z mnoha ve vlákně. Přispívalo tam více lidí a ti se smazáním jejich příspěvků souhlasit nemusí.
_es
Profil
james11:
odkaz na hodnocení webu není můj? a čí teda?

Do témy hodnotenia toho webu si nepísal len ty, čo zjavne nechceš pochopiť.
Ostatní venovali na hodnotenie toho webu svoj čas a úsilie a majú právo požadovať zachovanie svojich príspevkov.
james11
Profil
Radek9:
Ano, ale ten příspěvek je jen jeden z mnoha ve vlákně. Přispívalo tam více lidí a ti se smazáním jejich příspěvků souhlasit nemusí.

tak to teda pak nechápu o co jde, o to že nejaký Franta má víc příspěvků než Lojza?
shaggy
Profil
james11:
V tej téme si napísal:
web sice není můj ale

Preto myslím, že celá táto žiadosť je bezpredmetná. Web nie je tvoj, väčšina príspevkov v tej téme nie je tvoja, preto nevidím jediný relevantný dôvod, pre ktorý by sa mala zmazať.
james11
Profil
shaggy:
Preto myslím, že celá táto žiadosť je bezpredmetná. Web nie je tvoj, väčšina príspevkov v tej téme nie je tvoja, preto nevidím jediný relevantný dôvod, pre ktorý by sa mala zmazať.

web není můj ale kamaráda který už to nechal předělat a požaduje smazání hodnocení které není již aktuální
nightfish
Profil
james11:
oboustané řešení není vložení nějakého přídavku do hodnocení již neaktuálního webu
Navrhni text, který by se dal přidat do prvního příspěvku a který bude pravdivě popisovat situaci (starý shop, nový shop atd.).

ostatní
Mám za to, že vše podstatné již bylo řečeno, takže další příspěvky, které nebudou přímo směřovat k vyřešení problému, budu mazat.
james11
Profil
nightfish:
Navrhni text, který by se dal přidat do prvního příspěvku a který bude pravdivě popisovat situaci (starý shop, nový shop atd.).


díky

prosím tě: z titulku odstraň webovou adresu, do prvního příspěvku dopiš, TOTO HODNOCENÍ JE JIŽ BEZPŘEDMĚTNÉ, JEDNÁ SE TOTIŽ O HODNOCENÍ STARÉ VERZE WEBU

díky ještě jednou
nightfish
Profil
V sekci Názor na stránku nemám moderátorská práva, takže to musí udělat někdo jiný.
Navrhuji úpravu ve smyslu:
- vymazat #27 dotyčného vlákna
- vymazat adresu z titulku
- do prvního příspěvku doplnit text: Doplněno 28. srpna: Toto hodnocení se vztahuje ke staré verzi webu, je tedy již bezpředmětné.
- původní téma i toto téma uzamknout, případně toto téma ještě trochu pročistit

EDIT:
J: dotaz na téma v čem je pro lidstvo přínosem uchovávání už neaktuálních hodnocení v tomto vlákně nemá co dělat. Nicméně pokud vás to opravdu zajímá, doporučuji založit nové vlákno a v něm se zeptat. Jinak vaše příspěvky jsou archivovány v Kontejneru #111.
Alphard
Profil
nightfish:
vymazat #27 dotyčného vlákna
Souhlasím

do prvního příspěvku doplnit text…
Souhlasím

původní téma uzamknout
Souhlasím a hotovo.

vymazat adresu z titulku
Jestli proti tomu nebude nikdo z moderátorů protestovat, smažu dnes večer.
james11
Profil
Moderátoři DĚKUJI VÁM


jsem rád že jsme se dohodli snad to bude již stačit
Chamurappi
Profil
Reaguji na nightfishe a Alpharda:
Lepší mi připadá nahradit jeden znak z názvu hvězdičkou ve všech viditelných výskytech ve vlákně (ale href odkazu nechat) a uvést níže, o který znak šlo.
Výskyty názvu e-shopu v tomto vlákně už ovšem ošetřovat nebudeme.


Reaguji na J:
Pokud někdo někam přispívá k věci a neporušuje pravidla, má dle mého názoru právo, aby jeho příspěvek existoval navždy. Je mi celkem jedno, jakou má třeba shaggy motivaci k tomu, aby chtěl svůj názor na ko3ko.com zachovat. Zpětné posuzování přínosu každého příspěvku pro lidstvo by bylo moc složité a časově náročné a posuzovat přínos jen na vyžádání by nejspíš vedlo k nadměrnému množství žádostí. Ale to už se opakuji.
joe
Profil
V některých případech tuto diskusi a reakce moderátorů nechápu, tohle je jeden z nich. Dokážete psát hodiny a hodiny dle mě o pitomostech, namísto toho, abyste udělali jednu věc, která nezabere ani minutu.
Místo toho, abyste vyslyšeli žádost od uživatele james11, budete radši psát pořád to svoje. V pravidlech nikde není napsané, že vytvořená diskuse je trvalá, a že ji není možné odstranit. Pokud na tom tak stále trváte, tak si to tam prosím napište.

Sám od doby, kdy mi tu někdo nechtěl smazat téma, sem hodnocení webů příliš nedávám. Nemám k tomu vůbec žádný důvod. Jednak hodnocení může samotnému webu uškodit, za druhé se klidně může stát, že začínající firmě se na dotaz jejího názvu ve vyhledávání objeví jako první odkaz vedoucí na tuto diskusi k jejímu hodnocení a za třetí nechci, aby se později klienti dozvěděli, že web byl v nějaké diskusi vůbec probírán. A to je důvod jej tu vůbec nevystavovat.

Nevím s čím máte problém, pokud autor žádá o smazaní, nechápu proč mu nevyhovíte.
james11
Profil
joe:

já to už vzdal někoho donekonečna prosit o smazání mého vlákna, věřím tomu že na jiných fórech by mě bylo už dávno vyhověno.
Petr ZZZ
Profil
james11:
Je třeba si uvědomit, že internetová diskuse funguje na principu vzájemnosti: Autoři jsou tu pro čtenáře, čtenáři pro autory, diskuse je zde pro publikum, publikum pro diskusi. Komu jsou tyto souvislosti jasné, neměl by myslím mít problém pochopit jeden z mnoha důvodů, proč vlákno, které obsahuje zajímavé informace, se maže jen ve velmi výjimečných případech. Mnoho problémů, nejen pokud jde o mazání, vyplývá z mylné představy některých účastníků, že jediným, o co v diskusi jde, je to, aby byl vyřešen jejich problém. To je omyl. Jde i o to, že proces řešení je a má být veřejný, aby se jak z problému, tak z metody jeho řešení mohlo poučit publikum. To je smysl veřejné diskuse. Nedílným aspektem toho všeho je dlouhodobá archivace.
tiso
Profil
joe: a čo keď napríklad napíšem: poprosím o ban užívateľa joe a zmazanie všetkých jeho príspevkov? To je tiež práca na minútu. Má sa mi vyhovieť?
Čo keď po žiadosti od james11 bude denne nasledovať 100 ďalších žiadostí? 100 x 1 minúta už je celkom veľa času. A takýchto žiadostí tu zopár denne už prichádza, keď niekto založí vlákno s problémom a po chvíli zistí, že chyba bola niekde inde, alebo že si problém vyrieši sám. To by to u chvíľu bola úplne prázdna diskusia…
joe
Profil
Petr ZZZ:
Přijde ti užitečné, aby existovalo vlákno, kde třeba odkazy na vytvořený návrh nebudou funkční? Dá se říct, že pak všechny příspěvky vztahující se k danému návrhu jsou bezpředmětné, protože návrh již neexistuje.

tiso:
Nepřijde ti, že to je trošku něco jiného?! On (james11) je autor původní diskuse, kterou chce smazat. Nechce smazat diskusi někoho jiného.
Pak by možná bylo nejlepší nechat rozhodnout autora vlákna, jestli chce nebo nechce diskusi smazat - tzn., že by si každý mohl diskusi smazat kdy chce.

james11:
Vím, že jsi to vzdal, ale nemohl jsem nereagovat, protože se mi nelíbí, že si sám autor nemůže smazat to, co kdy napsal.

---

Ale to už tu zase píšu o něčem, co podle mě nemá cenu téměř vůbec řešit. Mně přijde normální, že pokud něco někam napíšu, tak to mohu kdykoli smazat (i když to zůstane třeba po nějakou dobu zaindexované, na samotném webu to již nebude).
james11
Profil
Moderátor Joker: Po sobě jdoucí příspěvky sloučeny do jednoho
Petr ZZZ:
Je třeba si uvědomit, že internetová diskuse funguje na principu vzájemnosti: Autoři jsou tu pro čtenáře, čtenáři pro autory, diskuse je zde pro publikum, publikum pro diskusi. Komu jsou tyto souvislosti jasné, neměl by myslím mít problém pochopit jeden z mnoha důvodů, proč vlákno, které obsahuje zajímavé informace, se maže jen ve velmi výjimečných případech. Mnoho problémů, nejen pokud jde o mazání, vyplývá z mylné představy některých účastníků, že jediným, o co v diskusi jde, je to, aby byl vyřešen jejich problém. To je omyl. Jde i o to, že proces řešení je a má být veřejný, aby se jak z problému, tak z metody jeho řešení mohlo poučit publikum. To je smysl veřejné diskuse. Nedílným aspektem toho všeho je dlouhodobá archivace.


a teď se vžij do mé situace: nechám si od někoho sestavit eshop, nerozumím tomu, nevím co by to mělo mít a co ne, dám sem hodnocení abych zjistil nedostatky a pak ten eshop po hádce s jeho tvůrcem smažu (popř. mi ho smaže samotný tvůrce) web nechám udělat jinde, nový tvůrce googluje a zjistí že na původní web byla sepsáno příšerné hodnocení a klade si otázku zda vůbec se má cenu do nečeho na dané doméně pouštět když to hodnocení předchozího webu poškodí jeho jméno…

a pokud to zabere někomu jeho drahocený čas, nevím proč mi nekterý admin nebo moderátor neodemkne celé téma včetně titulku, sám si to upravím aby v hodnocení a v diskuzi nebyly linky o to mi jde o nic jiného

joe:
Ale to už tu zase píšu o něčem, co podle mě nemá cenu téměř vůbec řešit. Mně přijde normální, že pokud něco někam napíšu, tak to mohu kdykoli smazat (i když to zůstane třeba po nějakou dobu zaindexované, na samotném webu to již nebude).

znám spoustu jiných diskuzních fór a nikdy nebyl problém si smazat nebo upravit svoje příspěvky, já jsem je založil, já si je upravím nebo smažu, chápu to tak stejně jako ty JOE a dělat tu někomu problémy (ano je to problém pro toho kdo bude nový eshop tvořit, bude to problém kdo bude eshop provozovat) kvůli jednomu kliknutí a smazání stejně neaktuálního hodnocení to opravdu nechápu….
tiso
Profil
joe: „Přijde ti užitečné…
Predstav si, že i také vlákno môže mať užitočnú informačnú hodnotu. Napríklad ak sú v texte popísané základné chyby. K ich pochopeniu nie je vyslovene nutný pôvodný návrh.

Pak by možná bylo nejlepší…
A tu by to fakt skončilo prázdnou diskusiou. Čo keď sa niekto zamestná ako kodér vo veľkej firme a bude chcieť zmazať všetky otázky ktoré sem položil, aby sa mu nesmiali čo všetko nevedel? Čo je raz na internete napísané, už nemôžeš vziať späť. Nikto ti nebráni nájsť si či založiť inú diskusiu, kde ti vyhovejú.
james11
Profil
Moderátor Joker: Po sobě jdoucí příspěvky sloučeny do jednoho
tiso:
Predstav si, že i také vlákno môže mať užitočnú informačnú hodnotu. Napríklad ak sú v texte popísané základné chyby. K ich pochopeniu nie je vyslovene nutný pôvodný návrh.
opravdu? tak jestli si původní web ani neviděl, jak to můžeš tvrdit? z toho textu stejně nic nevyčteš pokud se na původní verzi eshopu nemůžeš podívat :-)

tiso:
Čo je raz na internete napísané, už nemôžeš vziať späť.
co je to za blbost?
Chamurappi
Profil
Reaguji na joa:
Místo toho, abyste vyslyšeli žádost od uživatele james11, budete radši psát pořád to svoje.
Uživatel james11 neustále papouškoval svoji zamítnutou žádost (při čemž opakovaně porušoval pravidlo o CAPS LOCKu), tak asi potřeboval slyšet zamítnutí víckrát, aby ho pochopil.

V pravidlech nikde není napsané, že vytvořená diskuse je trvalá, a že ji není možné odstranit.
V pravidlech je napsáno, za jakých podmínek může být příspěvek odstraněn. To, že zcela obyčejné a ničím se neproviňující příspěvky mazat nebudeme, je přece jasné.

hodnocení může samotnému webu uškodit
Pokud není děravý, tak těžko. Vědět, co si návštěvníci o stránce myslí, je vždy lepší, než nevědět.

klidně může stát, že začínající firmě se na dotaz jejího názvu ve vyhledávání […]
Může požádat o změnu titulku, tomu běžně vyhovujeme, pokud věříme, že danou frázi skutečně někdo může vyhledávat.

nechci, aby se později klienti dozvěděli, že web byl v nějaké diskusi vůbec probírán
To se nedozví, pokud diskusi nenajdou. Stejně hrozí, že o té stránce někdy někdo bude psát, aniž by to inicioval tvůrce…

pokud autor žádá o smazaní, nechápu proč mu nevyhovíte
Žádal především smazání cizích příspěvků — kvůli jejich obsahu. Chce smazat důkazy o tom, že ten web skutečně trpěl nedostatky. Kdyby mu tam nikdo neodpovídal, nechtěl by to smazat.


Reaguji na jamese11:
znám spoustu jiných diskuzních fór a nikdy nebyl problém si smazat nebo upravit svoje příspěvky
Ukaž mi nějaké odborné fórum, které ti dovoluje smazat odpovědi na tvůj dotaz.
james11
Profil
Moderátor Joker: Po sobě jdoucí příspěvky sloučeny do jednoho
Chamurappi:
Žádal především smazání cizích příspěvků — kvůli jejich obsahu. Chce smazat důkazy o tom, že ten web skutečně trpěl nedostatky. Kdyby mu tam nikdo neodpovídal, nechtěl by to smazat.
a pochopíš že původní hodnocení může poškodit nový web a to jak firmu která web bude tvořit tak i živnostníka který se bude prodejem triček zabývat? je to stále slabý důvod ke smazání?

Chamurappi:
Ukaž mi nějaké odborné fórum, které ti dovoluje smazat odpovědi na tvůj dotaz.
já psal o upravení svým příspěvků pokud se nemýlím……………………. a to včetně titulku je to třeba forum.zive.cz jestli ti to něco říká

Chamurappi:
Žádal především smazání cizích příspěvků — kvůli jejich obsahu.
když mi odemkneš moje příspěvky (včetně titulku) tak to tu můžem už konečně uzavřít, sám si svoje příspěvky upravím tak jak to funguje všude jinde
_es
Profil
james11:
V tomto ti bolo predsa plne vyhovené, tak o čom stále točíš?
james11
Profil
_es:
V tomto ti bolo predsa plne vyhovené, tak o čom stále točíš?


netvrď mi něco když sám nevíš, moje příspěvky nebyly odemčeny, byla odemčena jen diskuze kterou jsem si sám zamkl, bez možnosti editace svých příspěvků
joe
Profil
tiso:
Predstav si, že i také vlákno môže mať užitočnú informačnú hodnotu.
Ta užitečná informační hodnota se ale vztahuje k původnímu návrhu, který již neexistuje. Takže příliš informací asi neponese. Osobně, když narazím na hodnocení stránky, kde návrh již neexistuje, tak
1) mi to vadí, protože ztrácím čas otevřením a pozdějším zjištěním, že návrh již neexistuje.
2) diskusi ihned zavírám.

A tu by to fakt skončilo prázdnou diskusiou. Čo keď sa niekto zamestná ako kodér vo...
To je na každém z nás, jestli chce nebo nechce na sebe prásknout nějaké dřívější neznalosti. Pak může nastat situace, že registrovaný uživatel, který nechce aby bylo vidět, že to psal on, sem bude psát jako anonymní uživatel.
_es
Profil
james11:
moje příspěvky nebyly odemčeny
Z tvojich reakcií je jasné, že by si ich len zmazal a potom by stratili cenu príspevky ostatných, nebolo by jasné na čo reagovali.
james11
Profil
_es:
Z tvojich reakcií je jasné, že by si ich len zmazal a potom by stratili cenu príspevky ostatných, nebolo by jasné na čo reagovali.


no chlape hlavně že teď je jasné na co reagovali :-) když původní verze webu již nefunguje
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0