« 1 2 3 4
Autor Zpráva
panther
Profil
joe:
Proč hodně začátečnických webů nemá klikací menu
menu klikací bývá, spíš logo :-)
Petr ZZZ
Profil
joe:
S takovým přístupem by se ale sekce "Názor na stránku" mohla vést takovým způsobem, že místo posílání konkrétních rad k danému návrhu, bude text samotného příspěvku (toho, který má uživateli pomoci) obsahovat odkazy na citace v jiných vláknech a to uznáš, že by bylo hodně nepříjemné.

Nevím, zda by to bylo nepříjemné, myslím si že ne. Především ale není třeba se obávat, že se to bude vyskytovat nějak často, protože odkazovat na jiná vlákna může být pracnější než něco rovnou napsat. Jinak všeobecně odkazování na vlákna, ve kterých se řeší příbuzná problematika, především pokud už obsahují na stejnou nebo podobnou otázku kvalitní odpověď, jako tazatel i jako pasivní čtenář velmi vítám.
J
Profil *
tiso: Otázce nerozumím. Poukazuju na fakt, že dotyčná firma může být v tomto případě opravdu poškozena - ztrátou potenciálního zákazníka (upozorňuju, že s firmou já nemám nic společného). A na skutečnost, že hledat nějaká poučení v sekci Názory na stránku ve vlákně, kde odkaz na původně hodnocený web už je nefunkční, je jen ztrátou času.
joe
Profil
panther:
Jistě :-) jsem už unaven, navíc s bolavou hlavou se mi špatně píše a už mi to nemyslí. Ale menu taky musí být klikací! :-)

Petr ZZZ:
Nevím, zda by to bylo nepříjemné
Promiň, chápej jako nepřehledné.

protože odkazovat na jiná vlákna může být pracnější než něco rovnou napsat
A to je právě ten důvod, proč nezachovávat stará témata, kde neexistuje původní návrh. Protože pokud někdo vloží něco ke kritice, vždy se najde někdo, ze zdejších schopných lidí, kteří to napíšou znovu. Takže to určitě nikdo nebude hledat ve starších názorech. Jen pokud na to omylem narazí... ale jak jsem již psal, já osobně bych to dál nečetl, nemám podklad, nic mě nezajímá.

tiso:
Tí, čo hľadajú chyby a chcú sa im vo vlastnej tvorbe vyhnúť
Pokud budeš chtít hledat nejčastější chyby, budeš hledat například nějaký název firmy v DJPW namísto "nejčastější chyby"?
tiso
Profil
joe: nie. Ale môžem poznať tuto diskusiu, a môžem si zaradom čítať témy v kategórii názor na stránku.

J: otázka sa vzťahuje k vete, ktorá je napísaná pred ňou. Takisto ako dotyčná firma, môže byť poškodená každý tvorca/prevádzkovateľ stránky ktorú sem dá na hodnotenie, dôsledok som napísal v tej vete.
DoubleThink
Profil *
Tohle vlákno má přibližně šedesát tisíc bajtů textu. Šedesát tisíckrát někdo zmáčkl klávesu. Vyjádřeno v joulech byste asi dohromady přivedli hrnek s vodou k varu.

Nějak k tomu postrádám důvod. Názor nightfishe byl jasný, nabídka Alpharda srozumitelná a vysvětlení Chamurappiho vyčerpávající. Vlákno pak bylo upraveno, všichni by měli být happy.
Konvenci minimálních úprav starého obsahu, kterou moderátoři prosazují, můžete považovat za interní provozní strategii, kterou není třeba objasňovat. A mimochodem, jak už jsem zmiňoval, není důvod argumentovat pravidly diskuse - ty pro moderátory neplatí.
Chamurappi
Profil
Poslední tečka: jamesem11 zmiňované forum.zive.cz funguje přibližně stejně jako tato diskuse, na upravování příspěvku má člověk také jen 24 hodin. Nejsme nijak zvlášť divní :-)

Dál už bych to nerozebíral.
james11
Profil
pavuk:
hájí zájmy kámošů a lidí co něco dělají nebo budou dělat, nějakých imaginárních postav (existujou vůbec?


nechci být už sprostý ale myslíš že bych měl důvod si něco takového vymýšlet?
james11
Profil
Chamurappi:
zmiňované forum.zive.cz funguje přibližně stejně jako tato diskuse, na upravování příspěvku má člověk také jen 24 hodin.


ale fungují tam něco jako moderátoři kteří když je slušně požádám tak úpravy provedou, protože se s nima DÁ DOMLUVIT tady je moderátor "někdo" a pokud se po něm něco chce akorát se mu vysmějí, protože on je MODERÁTOR a nikdo na něho nemá a raděj se kolem toho budou vézt čtyřstránkové diskuze o ničem, na které moderátoři čas mají ale na minutu která je potřeba na úpravu titulku si prostě čas najít NEMŮŽOU jsou přece MODERÁTOŘI.............. a jak píše DoubleThink: pravidla pro moderátory neplatí, však proč by měla že? :-) hoši na co si tu hrajete? :-)



reakce na příspěvek níže

Joker: kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody že jo? :-)
Joker
Profil
Vyhodil jsem poslední příspěvek, porušoval hned několik pravidel. „Běžte všichi už do ******“ stačilo říct hned na začátku, to je (alespoň pro mě) důvod žádost zamítnout a mohly se ušetřit 4 strany kecání.
ad james11, edit příspěvku: Přesně tak. Sice ani nemůžu, protože vlákno se maže jen pokud žádný moderátor není proti, ale už ani nechci.
Moje ochota někomu pomáhat rapidně klesá, když dotyčný začne vyhrožovat a posílat ostatní do různých míst.
Pokud má někdo představu, že se s námi „dá domluvit“ větami jako „Běžte všichi už do ******“, tak to není správná představa.
Domluvil jsem.
« 1 2 3 4
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0