Autor Zpráva
Hologos
Profil
Zdravím,
omlouvám se, že musím zakládat nové téma, ale v profilu ani jednoho moderátora jsem na něj nenašel kontakt.
Bylo by možné smazat odkazovanou diskuzi a po sléze i tuto diskuzi?
Majitel stránek byl rád, že jste mu ji ohodnotili a přidali pár tipů na zlepšení (které prý budou provedeny), ale ve vyhledávání se tato stránka objevuje docela vysoko a byl by nerad, kdyby ji našel jeho potencionální zákazník.

Předem děkuji.
Medvídek
Profil
Hologos:
Před chvílí se to tu řešilo :) http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=18&topic=114754#2
Hologos
Profil
V tom případě žádám o smazání odkazované diskuze.
Prosím moderátory, aby se zde vyjádřili, jsou-li proti.
Důvod: odkazovaná diskuze se v googlu (jinde jsem nekontroloval) objevuje nad hodnoceným webem, nepůsobí to seriózně. Byl jsem o to požádám majitelem webu.
Děkuji.
nightfish
Profil
Stejně jako v nedávném podobném tématu jsem i zde proti smazání. Navrhuji postupovat v souladu s příspěvkem Chamurappiho. Případnout realizaci ovšem musím opět nechat na jiném z moderátorů.
Joker
Profil
Hologos:
Právě proto se do nových pravidel dostalo:
Nepočítejte s tím, že oprávněnou negativní kritiku později smažeme na požádání.

Důvod: odkazovaná diskuze se v googlu (jinde jsem nekontroloval) objevuje nad hodnoceným webem, nepůsobí to seriózně
Obvykle se řeší tak, že se diskuse ponechá, ale odstraní se klíčová slova (v tomhle případě by asi stačilo změnit titulek)
Hologos
Profil
A nebo pokud by byla možnost odstranit odkaz z titulku diskuze.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Hologose:
Příspěvky v odkazované diskusi žádným způsobem neporušují pravidla. Souhlasí všichni, kdo tam přispěli, s vymazáním? Pochybuji. Docela mě překvapuje, že hned každý touží po smazání příspěvků, jejichž autoři mu chtěli pomoct…

ve vyhledávání se tato stránka objevuje docela vysoko
Na jakou frázi?

byl by nerad, kdyby ji našel jeho potencionální zákazník
Proč? Potenciální zákazník se lekne, když se dozví, co si myslí ostatní návštěvníci té stránky?
Petr ZZZ
Profil
Nesouhlasím se smazáním mých příspěvků, eventuálně s výjimkou mého posledního (10.8.2010 20:56:44) v tom vlákně. Případně dopsat do prvního příspěvku, podobně jako v případě jamese11, že hodnocení už není aktuální (i když mám pocit, že se na tom hodnoceném webu nic moc nezměnilo). Hodnocené weby v drtivé většině nejsou poškozovány hodnocením zde v diskusi, ale samy sebou a pozdějšími žádostmi o smazání, které se téměř vždy zamítají, vedou však k nekonečným diskusím, které nedělají dobrou optiku.
Joker
Profil
Hologos:
A nebo pokud by byla možnost odstranit odkaz z titulku diskuze.
Odstranil jsem adresu webu z titulku vlákna.
Přesunul jsem ji do textu příspěvku a rozdělil mezerami. Doufám, že to je dostačující.
edit: A doufám, že ostatní moderátoři proti tomu nebudou protestovat, dá se to brát i jako zpřesnění titulku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Proti titulku nic nenamítám, ale ty mezery mi připadají ošklivé. Je jisté, že vyhledávač neuhodne původní znění?
Mně by se víc líbila hvězdička na místě některého z písmen. Také by se tam hodil funkční klikatelný odkaz.

Zajímalo by mě, jestli už někdy někdo normální zkoušel hledal slovo „palivovedr*vozdvorak“. Až z výsledků Googlu vyletí diskuse, bude na jejím místě analýza ze Seo-servisu, čemuž napomohla aduben :-)
Hologos
Profil
Děkuji.
Moderátor Chamurappi: Odemykám. Na něco jsem se ptal.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0