« 1 2 3 »
Autor Zpráva
lopik007
Profil
brá, když mi nevěříte tak za pár dní Vám doklad trestního oznámení přiložím jako odpověď, je to opravdu škoda, že to tady zavřou
kelvin
Profil
[#1] lopik007
Ale jdi ty kecko, proč to nepředložíš hned?
Kde bereš tu jistotu, že i v případě podaného TO to tu zavřou? Ve skutečnosti si to budou spíš posílat po odděleních jako vtip.
shaggy
Profil
lopik007:
Dobre, keď nás ty nechápeš, myslím, že by diskusia mala podať žalobu na teba, za nezaplatenie poplatku za veľmi hlúpe otázky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na lopika007:
A kdo to podle vás hacknul, si myslíte že bych to dělal já
Ty jsi odpovědný za všechny škody, vlastní neprofesionalitou jsi napomohl prolomení svého „zabezpečení“. Bude-li to skutečně někdo vyšetřovat, máš problém spíš ty, než ten tvůj „hacker“.
Mně je celkem jedno, co se s webem bartovicanka.cz děje a kdo ho zapleveluje, ale ty momentálně zapleveluješ tuto diskusi svým lhaním.

Znovu se tě ptám: Který moderátor této diskuse tě hacknul? Jakou měl IP adresu?
Odpověď typu „já to nebyl, takže je jasné, že to musel hacknout moderátor z diskuse JPW“ byla příliš hloupá, zkus prosím vymyslet lepší.
stepan
Profil
lopik007:
je to opravdu škoda, že to tady zavřou
Ty jsi fakt mamlas! Ikdyby to udělal někdo z moderátorů (což je nesmysl, ale dejme tomu), proč by zavírali diskusi?
To je jako kdybych vykradl banku a pak by zrušili dětský domov, kam jsem chodil zadarmo pomáhat.
Marek88
Profil
Sice jsem se dříve do tohoto sporu nějak nezapojil, ale nedá mi to a přidám svůj názor...
Všichni:
Pokud si lopikův klient myslí, že někdo hacknul jeho web a poškodilo ho to, tak si myslím, že klidně mohl podat trestní oznámení, protože kdo ví, co mu vlastně lopik řekl. Myslíte, že se přiznal, že web nezabezpečil? Já myslím, že mu spíš napovídal pohádky o hackerském doupěti a o lidech, co jsou schopní hacknout každý web včetně webů bank a podobně...

lopik007:
Pokud uživatel napíše do adresního řádku adresu a poté na ní přejde, tak se nejedná a hackování, ale o standardní práci s počítačem...
DoubleThink
Profil *
Navrhuji tento klaunský výstup nějak ukončit. Ideálně banem a smazáním tohoto vlákna (či přesunem do síně stupidity, kterou Lopíku budeme muset ovšem založit, protože jí zatím nebylo třeba ani pro šašky jako byl náš favorit Kolesa).
kelvin
Profil
Vlákno prosím zatím nemazat, něco zkouším, zatím nemohu napsat co, přečetl by si to i Lopík ;).
mattyZEM
Profil
DoubleThink:
smazáním tohoto vlákna
Jsi zlý, znemožnit budoucím generacím pořádně se zasmát… :-)
Alphard
Profil
DoubleThink:
Navrhuji tento klaunský výstup nějak ukončit.
Už jsem navrhoval alespoň zamknout, ale skončilo to bez odezvy.
DoubleThink
Profil *
kelvin, mattyZEM:
Tohle je odborné fórum o webdesignu. Ne nějaké panoptikum. Lidi se sem nechodí zasmát.
A abych se přiznal, tady ta verbální onanie mi připadá skoro ubožejší, než samotné Lopíkovy choromyslné výplody.
Mám za to, že smysluplná debata už skončila a teď je třeba záležitost ignorovat.
Joker
Profil
lopik007:
1) Nelžu
Jasně, „více lidí (nejen já)“ podalo trestní oznámení, ale nikdo není schopný říct přesně kdo, kdy, kde, na koho ani proč (jaký trestný čin) to oznámení podal. A potvrzení „někdo má, neví se kdo“.
Jestli jste si všichni něco nešlehli na kuráž, mám trochu problém tomuhle věřit.

2) Fórum nepoškozuji
3) Křivě neobviňuji

Ne, vůbec. A co je tohle vlákno?
Kteří konkrétně moderátoři, z jakých IP adres a jak přesně ten web hackli?

A kdo to podle vás hacknul, si myslíte že bych to dělal já vy ********. Proč bych to dělal?
Ano, nějak takhle podle mě vypadá skutečný stav- vesměs nemáte tušení která bije, ale hlavně je nutné najít jiné vysvětlení problému, než že jste to zfušovali.

DoubleThink:
Navrhuji tento klaunský výstup nějak ukončit.
Souhlas. lopik007 dostal čas na dodání nějakých věrohodných údajů, místo toho si vymýšlí jen stále další nesmysly.
stepan
Profil
DoubleThink:
Souhlas.
Mně to jenom nedalo, abych to nezkusil s Lopikem nějak probrat bez emocí a rozumně dojít k závěru, že jeho obvinění je nesmyslné. Proto jsem to zase rozvířil.
Byl jsem naivní. Už to nechám plavat.
Chamurappi
Profil
S lopikem007 si tu chtělo povídat strašně moc lidí, proto vzniklo třístránkové vlákno a on mohl ty jasně položené otázky moderátorů nepochopit, rozmělnit či ignorovat. Zvláštní jev. Spousta lidí (mě nevyjímaje) se tu touží vyjadřovat ke každému bláznovi a analyzovat konfliktní situaci ze všech možných úhlů. Škoda, že zde s podobným elánem nevznikají stejně často mnohastránková odborná vlákna. Hmm… panoptikum. Měli bychom se krotit.

Ban uživatele lopik007 (IP 88.100.227.210) byl jednomyslně schválen a začíná od teď.
Zamykám.

Moderátor Chamurappi: Související: Jakub Lopata si stěžuje
MaxiGame
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Žádost o odblokování IP — vše, co následuje.

Dobrý den. Žádám vás o povolení přístupu na tyto stránky. Má ip je začíná číslici: 88 a končí 210
panther
Profil
MaxiGame:
Ban pro uživatele AriasCZ/joker0cz/Webcoin
Davex
Profil
panther:
To není on, je to lopik007.
panther
Profil
Davex:
to je jedno, spammer jako spammer. Oba dva vyhrožovali, ani jeden tu není vítaný. Podobného toho mají dost :-)

Bral jsem podle současné IP, z níž byl poslán [#15] a ze které psal právě i Webcoin. O jakou přesně se jednalo, jsem nehledal.
Chamurappi
Profil
Reaguji na panthera:
Jen proto, že použil anonymizér, přeci nemusí být ten, kdo ho použil minule…


Reaguji na MaxiGame:
Zamítá se. Jsi trouba a podvodník. Jestli se ještě jednou objevíš na této diskusi, bude tě to mrzet.
MaxiGame
Profil
No dovolte, nejsem ten za koho mě máte. Já jen dostal tuto ip od O2 a za to že tu někdo, koho neznám, něco vyvedl, za to já nemohu.
Chamurappi
Profil
nejsem ten za koho mě máte
Já tě mám za prolhaného a hloupého zloděje. Ty si myslíš, že jsi kdo?

Opakuji: už na tuto diskusi nikdy nepiš. Víš, jak máš ty věštecké sny? Jestli sem ještě někdy napíšeš, postarám se o vyplnění těch nejhorších z nich. Jako vždy, co nezvládne ban, zvládne voodoo…
noby
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Stránkování vedle sebe — vše, co následuje.

Tady je odkaz na živou ukázku
Davex
Profil
noby:
Asi jsi zapomněl na to, že tu máš ban a nemáš sem vůbec psát.

Ban pro uživatele lopik007
noby
Profil
Davex:
Nezapomněl, jen jsem chtěl nějak dokázat, že jsem se zlepšil. Pokud to ovšem je problém tak sem klidně nebudu vkládat své otázky. Jen mi prosím nedávejte BAN na ip jelikož mám ip adresu novou a chtěl bych mít čistý štít tzv., abych neměl ban z žádném z fór na nové ip
Taurus
Profil
Možná, až nám ukážeš oskenované to "trestní udání"... Na rady a urážení jsme ti dobří.
Jinde ti poradí líp.
noby
Profil
Taurus:
Trestní udání není a ani nebylo. Byl jsem naivní a myslel, že mi svět leží u nohou proto jsem si i pár věcí vymýšlel. Urážet zde nikoho nechci, protože jsem se opravdu změnil. Měl bych takový návrh. Co kdybych od vás dostal takovou zkušební dobu, dejme tomu na jeden měsíc, kdy bych dokázal, že jsem se vážně polepšil. Vyvedu-li během zkušební doby ovšem nějaký problém tak mne zabanujete. To zní přijatelně nebo ne?
o_O
Profil
noby:
Co kdybych od vás dostal takovou zkušební dobu
Vážně si myslíte, že po tom všem Vám bude někdo radit? Já tedy určitě ne.

To zní přijatelně nebo ne?
Pro Vás.

Davex:
:-)

Je zajímavé, že dokážete poskytovat kodérské či programátorské práce (bývalý editmax.cz), ale nedokážete nakódovat tak primitivní design.
noby
Profil
Editmax byl pouhý výplod fantazie, špatný a zoufalí nápad. Ovšem kodérské služby jsem nenabízel, kodéra dělal pan Daniel, ale to je vedlejší. Upřímně nečekám, že mi bude někdo po tom všem radit, ale občas bych si mohl najít nějaký ten návod.
margin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z nějakého dalšího dotazu nobyho/lopika007. Také zde chvíli vystupoval jako patlal.

Tak má Lotata ban,nebo nemá?
Davex
Profil
margin:
Tak má Lotata ban,nebo nemá?
Ban pana Lopíka007 stále trvá.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0