Autor Zpráva
Babemeta
Profil
Alphard: nejde mi ani odpovídat na jakýkoli příspěvek!
Alphard
Profil
Používáte sandboxovou verzi? Asi ne, ale ať je to jasné.
Cookies máte povolené?

Pokuste si vzpomenout, co se změnilo od Problém s výpisem z databáze (kdy vše fungovalo).

Můžete napsat třeba na http://pastebin.com/ a pak hodit odkaz do názvu. Ale vše najednou, žádný chat prosím. Nebo lépe jestli máte někde možnost nahrát soubor, který byste mohl v průběhu měnit.

Pro kolegy doplňující informace na Odpočítávání času - ve hře.

Nebo mně osobně můžete napsat na http://alphard.howto.cz/kontakt.php, ale odpoledne jsem offline a ostatní to neuvidí, takže to nic moc neřeší.
Bubák
Profil
Babemeta:
Koukám, že máš více problémů.
Je to jenom v sandboxu, nebo i v ostré Diskusi?
Zkusil jsi použít jiný prohlížeč?
Petr ZZZ
Profil
Babemeta:
nejde mi ani odpovídat na jakýkoli příspěvek!
Zajímavé. Tady ti to ještě šlo?
Alphard
Profil
Zdá se, že už to je v pořádku Odpočítávání času - ve hře
Str4wberry
Profil
Myslím, že už tu nějaký takový problém byl. Chamurappi by si mohl vzpomenout a dodat odkaz. :–)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Já si jen vzpomínám, že když trpěla diskuse šílenstvím filtru sprostých slov, vzniklo kromě řady prohvězdičkovaných příspěvků i pár vláken, kde se text úvodního příspěvku shodoval s nadpisem. Bylo to, tuším, způsobeno tím, že filtr nadšeně pohltil celý text příspěvku místo jeho jednotlivých slov a že někde v jádru diskuse zůstala podmínka „chybí-li text, vlož nadpis“.


Reaguji na Babemetu:
Byla-li ve tvém vlákně řeč o hře, nenacházelo se náhodou v textu náhodou slovo Travian? Nebo Gladiatus? Tahle slova má náš filtr rád.
Babemeta
Profil
Jo byl tam zmíněnej *********, ale ne jako reklama jen jako ukázka systému, který jsem chtěl naprogramovat (viz. odpočítávání času ve hře). Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na Babemetu:
Záhada je vyřešena.

ne jako reklama jen jako ukázka systému
Chápu. Většina lidí, kteří zde to slovo zmínili, byli spammeři. Proto je na černé listině a jelikož je zdejší filtr nežádoucích slov napsán poněkud svérázně, dělá občas podobné nesmysly. Omlouváme se za způsobené problémy.

V sandboxu (což je vývojová verze diskuse) už máme přichystaný nový filtr.
Babemeta
Profil
Díky za vyřešení. V pořádku :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0