« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomáše123:
Nezměnilo se nic, všechny odkazy v příspěvcích (vyjma těch netučných, co vedou na kotvy v rámci stránky) mají target="_blank".
Mohli bychom to udělat nastavitelné, ale výchozí stav bych neměnil.

Bohužiaľ ti neviem pomôcť s overovaním úpravy selektora.
Vyzkoušel jsem to teď nasadit.


Reaguji na Trejpu:
Je to skoro určitě chyba.
Tomáš123
Profil
Chamurappi:
Je zámerom otvárať na notebooku odkazy do nového tabu? Alebo je to operačným systémom Win7 x WinXP? Nenapadajú mi žiadne iné dôvody. Na stolovom počítači s WinXP sa mi odkazy otvárali inak, ako som bol navyknutý. Na notebooku sa tuším všetky stránky otvárajú do novej karty. Mohol by si mi prosím objasniť ako to teda je?

Moderátor jenikkozak: Odstranil jsem dotaz na JS učebnici. Nezapleveluj toto vlákno nesouvisejícími záležitostmi.
Fisir
Profil
Reaguji na Tomáše123:
Je zámerom otvárať na notebooku odkazy do nového tabu?
Všechny tučné v příspěvcích a Mohlo by se hodit ano.
Tomáš123
Profil
Ahoj, pri kliknutí na „Zobrazit web“ v niektorých vláknach v sandboxe sa namiesto webu zobrazí to isté vlákno v novom tabe alebo nejaká úplne iná s obsahom nesúvisiaca stránka. Z môjho hrubého skúmania vyzerá, že sa chyba prejavuje iba vo viac stránkových vláknach. Nájsť spoločnú množinu znakov sa mi bohužiaľ nepodarilo.

Pri skúmaní okolností som narazil na vlákno, ktoré na druhej a tretej stránke už vôbec nemá odkaz na web. Neskôr som ich našiel viac.
lionel messi
Profil
Tomáš123:
Zrejme sa cieľ odkazu „Zobrazit web“ riadi vždy nie prvým príspevkom vo vlákne (v prípade viacstránkových vláken na jeho 1. strane), ale prvým príspevkom na danej strane vlákna. V prvom uvedenom príklade je v hornom príspevku odkaz na kotvu, v ďalšom zase odkaz na čosi súvisiace s jQuery.
Joker
Profil
Tomáš123:
Ten odkaz nejspíš naviguje na první odkaz, který na stránce najde, bohužel na jiné než první stránce vlákna to asi nebude ten správný.
Tomáš123
Profil
lionel messi, Joker:
Aha, to som si vôbec nevšimol. Síce som sa domnieval, že ide o nejaký spomenutý odkaz, ale myslel som, že URL na zobrazenie webu sa berie striktne z prvého príspevku prvej strany. Bol som teda v tom, že hlásim bug a nehľadal príčinu na správnom mieste.
Tomáš123
Profil
Ahoj, diskusia sa mi dnes zobrazila trochu inak a síce takto. Netrúfam si hádať príčinu. Po označení textu sa ale všetko opravilo.
juriad
Profil
Pořád mě trápí Úpravy diskuse • 2012–2013 (návrhy a úpravy sandboxu). Prošel jsem si zdrojáky a našel jsem jejich příčinu i řešení.

Našel jsem třídu .hidekeys a přišel jsem na to, že při nakliknutém příspěvku klávesa Z přepíná zobrazení těchto nápověd. Skvěle zašité.

Když zakážu pravidlo tr.nakliknuto .posttext:before (CSS, řádek 249), problém s výběrem textu zmizí. Šlo by změnit selektor na tr.nakliknuto .postinfo:first-child:before a pošimrat trochu jeho margin? A upravit následující selektor, aby se chytlo i vypnutí pomocí hidekeys?

Mimochodem, nikdy jsem ji sice nepoužíval, ale nemůžu najít (ani ve zdrojáku) funkci pro rozcitování. To zmizela úplně?


Moderátor Str4wberry: Sandbox byl nasazen.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0