« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
Autor Zpráva
nemeja
Profil
Joker:
Já bych to využil. Velmi často jsem v pohybu a djpw si prohlížím z mobilu, ipodu, pc ve škole - kde začne většinou zvonit v půlce odpovědi.
Chamurappi
Profil
První dva odstavce z příspěvku 7/#22 se trochu zakecaly.
Všiml jsem si teď, že se z textů odkazů do diskuse vyhazují úplně všechny značky, včetně <code> a <b>, což asi určitě není dobře.


Reaguji na Jokera:
Má to smysl?
Pro mě ano. Pohybuji se mezi třemi až pěti počítači a dvěma telefony a hlídat, co mám kde rozepsané, je otrava.
Minimálně by se hodila aspoň možnost uložit jeden rozepsaný text do DB a pak si ho kdykoliv nahrát. Něco takového jsem měl na mysli minulý týden.

mám v localstorage aktuálně uložených několik desítek rozepsaných příspěvků, z čehož reálně užitečný je pro mě jeden
To je způsobeno částečně tím, že o nich nemáš přehled. Kdybys měl seznam, tak bys ty neužitečné možná častěji zahazoval.
Str4wberry
Profil
První dva odstavce z příspěvku 7/#22 se trochu zakecaly.
Koukám na to. Je tam strp_tags, který takto škodí. Kdybych tak věděl, proč se tam přidával… Test: Úpravy diskuse • 2012–2013 (návrhy a úpravy sandboxu)

A do volání JS initu bys mi mohl přidat informaci, jestli je člověk přihlášený (momentálně tam mám všude nějaké improvizace).
Přidal jsem tam user ID. Nula je nepřihlášený uživatel.
Fisir
Profil
Když mi moderátor přesune příspěvek a já na hlavní stránce bacím do F5, tak se nic nedozvím, musím použít reloadovací tlačítko v prohlížeči. Kontrola upozornění by se přidělat dala, ne?
nemeja
Profil
Když zapíši například inline prehtml kod, tak se neprovede formátování, ale když to dám na nový řádek tak jo.

Příklad:
inline - <a href="" title="">Něco</a>
<a href="" title="">Něco</a>
Joker
Profil
nemeja:
Pokud vím, jednořádkový kód (tj. ten co se vloží do <code>) syntaxi nezvýrazňuje nikdy (a ani to nikdy nedělal).
Fisir
Profil
Hm, nevím, co se zase děje, ale na mém šíleném mobilu začalo přihlášení i odhlášení fungovat. Nebojte, už brzy se ho zbavím, takže nebudu otravovat ;-).
Fisir
Profil
Jsem jediný, kdo má na WP 8 „rozplizlou“ diskusi? Zdá se mi, že není třeba mít tak krátký prostor pro nadpis a čas zaslání příspěvku. Písmena jsou na můj vkus trochu velká.



No jo, už mám novej mobil.
RockFire
Profil
Fisir:
Do sandboxu nemám přístup, ale jinak mám ve WP8 diskusi v pohodě.
Fisir
Profil
Reaguji na RockFire:
No, ona je v sandboxu diskuse responzivní, takže když je to v pohodě v ostré verzi, neznamená to, že i v sandboxu. Nicméně ostrá verze se mi až na občas přetékající texty zobrazuje také správně.
nemeja
Profil
Fisir:
občas přetékající texty
Mě zase pre zbytečně roztahuje stránku => musím posouvat stránku do strany, pokud nechci luštit malá písmenka
Safari iOS 6.1.3
Fisir
Profil
Reaguji na nemeju:
Safari iOS 6.1.3
Jsem zmaten, tak Windows Phone, nebo jablečný džus? Pardon, spletl jsem si tě s RockFirem. Přetéká mi to takto:

Chamurappi
Profil
Reaguji na Fisira:
Mohl bys sem prosím ty fotky dávat v menší velikosti?

Jsem jediný, kdo má na WP 8 ‚rozplizlou‘ diskusi?
V mobilním Exploreru 9 vypadá dobře, v desktopovém Exploreru 10 při zmenšené šířce také. Mobilní Explorer 10 nemám po ruce.

není třeba mít tak krátký prostor pro nadpis a čas zaslání příspěvku
Zalamování, které vidím na obrázku, je divné. Zdá se, jako by šířka názvu vlákna byla přesně taková, aby se do ní ten název nevešel, protože vždy odskakuje jen jedno slovo.



Reaguji na nemeju:
Mě zase pre zbytečně roztahuje stránku
Na to chystám řešení, že dlouhé <pre>-bloky zobrazím samostatně. Ale zatím si nejsem jistý, jak to bude fungovat. Takže je čas na malý experiment...



Vy, kdo chodíte do sandboxu z telefonu, mohli byste si prosím přidat do HTML dodatku (v nastavení profilu) tento pokus?
<script src="templates/pokus.js"></script>
Přidá vám pod patičku čudlík, který při stisknutí šetrně vymění celé <body>. Zajímá mě, jak se s tím různé telefony a telefonní prohlížeče poperou.
nemeja
Profil
Chamurappi:
Vše funguje jak má.
Screen po tlačítku
Safari iOS 6.1.3
Fisir
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Dobré ráno.
Mohl bys sem prosím ty fotky dávat v menší velikosti?
Omlouvám se, zmenšil jsem je.

Zajímá mě, jak se s tím různé telefony a telefonní prohlížeče poperou.
U mě nyní už defaultní Windows Phone 8 s Explorerem 10 to vypadá takhle:

Odroluje se zpátky na předchozí pozici a textarea s odesláním příspěvku fungují.

Reaguji na nemeju:
Screen po tlačítku
Krása.
Chamurappi
Profil
Screenshoty mě teď moc nezajímají, dokážu si dobře představit, jak nenaformátované odstavce vypadají, stačí mi slovní popis, jestli všechno, co je v těch odstavcích popsané, správně funguje.
Edit: Tak si už nemusíte upravovat HTML dodatky, vlepil jsem tlačítko nahoru do nástěnkového pruhu.

Reaguji na nemeju:
Na odkázané stránce nic nevidím.
Co je vůbec zač tenhle obrázkový hosting? Proč dělá ze svých uživatelů hlupáky? To už je poněkolikáté, co si tady někdo myslí, že vložil veřejně přístupný obrázek načítaný z 2i.cz
Radek9
Profil
Chamurappi:
Všechno se mi zobrazuje, zdá se, správně.


Sony Xperia P, Google Chrome, orig. rozlišení: 960 × 540
Trejpa
Profil
Chamurappi:
Android 4.3 - Chrome, Firefox i Opera Classic - tlačítko všude funguje včetně návratu.

Nevím, co tím sleduješ, ale tahle změna obsahu stránky nemá nikde vliv na historii prohlížení. Má první reakce na novou stránku bylo tlačítko zpět – to mi pochopitelně nevrátilo stránku s tlačítkem, ale až tu před ním.
Fisir
Profil
Potvrzuji funkčnost tlačítka zpět a normální chování stránky.

Můžu se zeptat, čím je tento skript tak speciální, že musíš testovat jeho funkčnost a k čemu vlastně bude?
Chamurappi
Profil
Díky za vyzkoušení.
Je tu někdo se starší Androidem?


Reaguji na Trejpu:
tahle změna obsahu stránky nemá nikde vliv na historii prohlížení
To je dobrá připomínka. Zkusil jsem pokus vylepšit, aby se do historie zapisoval. Testoval jsem to jen na WP7, tam vrácení tlačítkem zpět funguje, jiné chytrofony momentálně nemám při ruce.


Reaguji na Fisira:
Přemýšlím o tom, že bych zobrazoval dlouhé bloky zdrojových kódů samostatně.
A také o tom, že bych udělal klávesovou mapu podobně, jako jsou <select>y ve WP.
Fisir
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
A také o tom, že bych udělal klávesovou mapu podobně, jako jsou <select>y ve WP.
Já nevím, neotravovalo by to na desktopu? Pro mobily to chápu, na těch klávesovou mapu použít nemohu.

V tabulce moderátorů je colspan u hlavičky kategorií o jednu menší, než by měl být.
nemeja
Profil
Fisir:
Myslím, že to je myšlený pro mobily :)
Fisir
Profil
Nevím, co se děje, ale nezalamují se mi na mobilu kódy.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fisira:
Já nevím, neotravovalo by to na desktopu?
Jako že bych i na fullHD monitoru skrýval úplně celou stránku a místo ní zobrazoval pár možností výběru? To si vážně myslíš, že bych byl schopen takhle uvažovat? :-)
Je fakt, že ještě nemám úplně domyšleno, co by se mělo dít v tabletech, protože ty také nedisponují šipkami na klávesnici, ale prostoru mají spoustu. Něco vymyslím, až to bude aktuální.

ale nezalamují se mi na mobilu kódy
To je výchozí nastavení i na desktopu. Na mobilu asi momentálně neexistuje pohodlná cesta, jak zobrazení přenastavit. Proto také říkám… to, co říkám.
Fisir
Profil
Reaguji na Chamurappiho:
Asi mě nechápeš. Nezalamují se, ani kdyby mohly (je uvnitř mezera). Všiml jsem si toho u juriadova příspěvku v Kontejneru.

Trejpa
Profil
Chamurappi:
Android 4.3 - Chrome, Firefox i Opera Classic - tlačítko všude funguje včetně návratu i tlačítka zpět.

Jen taková drobnost: Tlačítko testu mírně ovlivňuje vzhled stránky v mobilní Opeře - přetéká vpravo za okraj stránky. Stránka je tak širší asi o třetinu, ve výchozím načtení je přiblížení (občas) zbytečně oddálené pro zobrazení celé šířky a pod přetečeným tlačítkem je volné bílé místo.
Davex
Profil
Asi by se mohla změnit antispamová konstanta na stránce pro registraci uživatele. Nějak se tu objevují uživatelé s náhodným jménem, kteří na nic neodpovídají a v profilu uvádějí odkaz na cizojazyčnou stránku. Za dnešek jsem jich napočítal zaregistrovaných 28 a jen to zkresluje statistiku.
Str4wberry
Profil
V ostré diskusi jsem číslo změnil.

V sandboxu by to chtělo udělat nějak systémověji, tj. sjednotit kontrolu proti robotům s kontrolou u příspěvků.

Uživatele bez příspěvku bychom mohli promazat.
Petr ZZZ
Profil
Nebo by se mohl uživatelům bez příspěvku odmazat z profilu odkaz na web, pokud nemáme jistotu, že to jsou všechno roboti. Někdo by se mohl zaregistrovat kvůli většímu komfortu při čtení, bez úmyslu psát, a mazat takovému člověku celý profil by asi nebylo to pravé ořechové. O smazání odkazu by pak asi bylo dobré informovat.
Str4wberry
Profil
U registrovaného máme přehled o navštívených tématech. Můžeme tedy mazání omezit na uživatele, co si nic nepřečetli (nebo je málo témat).
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0