Autor Zpráva
panther
Profil
Přátelé, kamarádi,

na sklonku pátečního srazu diskuse mi Chamurappi nabídl moderátorské křeslo, o kterém jsem do dnešního dne uvažoval a přemýšlel. Rád bych tuto nabídku přijal, pokud nebude žádný ze současných moderátorů (či stálých členů, kteří by si na tento post mohli dělat zálusk) proti.

Mnozí z moderátorstva jste mě poznali na srazu, ostatní jste mě měli možnost do větší či menší míry zaregistrovat za ta dlouhá léta, co se objevuji zde na diskusi. Asi netřeba o sobě moc víc psát :-)

Prosím tedy o Vaše vyjádření.
Děkuji.
Abbysak
Profil
panther:
Viem, že môj ohlas je asi bezvýznamný pre túto diskusiu, ale ja vám tú funkciu prajem, a bol by som rád, keby som vás na nej videl :-) Určite si ju zaslúžite, kedže vo väčšine témach čo čítam ste stále poradili dobre..
Joker
Profil
panther:
Rád bych tuto nabídku přijal, pokud nebude žádný ze současných moderátorů (či stálých členů, kteří by si na tento post mohli dělat zálusk) proti
Já to samozřejmě zaznamenal už na srazu a nejsem proti.
habendorf
Profil
Ve kterých kategoriích? Ve všech? Inu proč ne :o)
radas
Profil *
ja jsem taky pro...
Majkl578
Profil
panther:
Pokud přestaneš pohrdat tradičními českými jídly jako je svíčková, jsem pro. :)
flz
Profil
*thumbs up*
Kajman_
Profil *
Jsem pro i bez stravovacích podmínek.
nightfish
Profil
Kajman:
Jsem pro i bez stravovacích podmínek.
+1
Chamurappi
Profil
Když už budeme rozdávat práva, přidám moderátorům nightfishovi a Davexovi zbytek kategorií, protože zjevně sledují všechny kategorie a občas přivolávají kolegy k zásahu.


Reaguji na flz:
Ty bys mohl víc sledovat své flashové kategorie. Letos jsi ještě nic nesmazal, nic nepřejmenoval, nikomu nevynadal. Sice je ve flashových kategoriích méně živo než jinde, ale zase tak moc mrtvo tam není. Občas si třeba někdo nevysvětlitelně zamkne a ty bys měl být tím, kdo si toho všimne a vyzkoumá příčinu. Momentálně jsi zde jediný moderátor, který se aktivně zajímá o Flash.
Chamurappi
Profil
Práva přidělena.
Moderování na diskusi JPW aktualizováno.
panther
Profil
Chamurappi:
Práva přidělena.
děkuji.

Majkl578:
Pokud přestaneš pohrdat tradičními českými jídly jako je svíčková, jsem pro.
dej si pozor, abych tě nesmazal :-)
tiso
Profil
panther: „ej si pozor, abych tě nesmazal :-)
Moderátorom 2 minúty, a už blbne…
panther
Profil
tiso:
Moderátorom 2 minúty, a už blbne…
to bylo samozřejmě s nadsázkou, na srandičky ohledně jídelníčku jsem docela háklivý (Majkl578 s Mistrem vědí).
Davex
Profil
Chamurappi:
přidám moderátorům nightfishovi a Davexovi zbytek kategorií
Děkuji za projevenou důvěru a budu se snažit pomáhat i nadále.

Již dříve jsem si všiml, že jsme se s pantherem při upozorňování vhodně doplňovali, takže mu tímto gratuluji.
panther
Profil
Davex:
Již dříve jsem si všiml, že jsme se s pantherem při upozorňování vhodně doplňovali
to mi říkal i Chamurappi na srazu, že mi napočítal hodně (ne-li nejvíce) přivolávačů. Statistiky a pořádek musí být :-)

takže mu tímto gratuluji.
nápodobně, i já tobě a nightfishovi k rozšíření pravomocí.
flz
Profil
Chamurappi:
pouč ma prosím ťa. Neviem ako postupovať napr. pri tom zamknutom príspevku. To ho mam odomknúť a vypytovať sa dotyčného prečo ho zamkol?
Existujú dáke "smernice" pre moderátorov ktorých by som sa mal držať?

ďakujem
Joker
Profil
flz:
Existujú dáke "smernice" pre moderátorov ktorých by som sa mal držať?
Na tohle jsem se kdysi ptal (původně e-mailem), odpověď je v Pár připomínek k fungování u ledu
Joan
Profil
Zvedám oba palce nahoru! Panther má oči opravdu jako panther - nic mu tu neunikne a mockrát (mi) už dobře poradil :-))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0