Autor Zpráva
quiet_user
Profil
Ahoj,

před docela dlouhou dobou jsem se zde provinil, prodejem upravené free web templaty, která nebyla použita na nasazení stránek, protože jsem potřeboval narychlo peníze. Nějak mně v tu dobu nedocházelo, že je to proti pravidlům. Po čase, kdy jsem se snažil radit alespoň pod účtem Milan Kubík, jsem zaslal žádost myslím moderátorovi Chamurapimu, o zrušení. Dostalo se mi odpovědi, že bych
měl zapracovat a zkusit si to odčinit, že to nebylo až tak závažné jako ostatní.

Tímto bych se tedy chtěl ještě jednou omluvit a zeptat se ve směs všech moderátorů, zda-li by bylo možné ikonku po takové době zrušit, protože jsem si vytrestal za ní dost a rád bych ji
měl "z krku". :-) Taky se omlouvám, jestli je to v této sekci OFF TOPIC, ale nevěděl jsem, kam jinam to dát, případné přesunutí chápu.

Děkuji, že se k této situaci nějak postavíte a zkusíte ji vyřešit. Milan Kubík alias QUIET_USER
Chamurappi
Profil
Reaguji na quiet_usera:
Nějak mně v tu dobu nedocházelo, že je to proti pravidlům.
… a očividně nelegální.

Po čase, kdy jsem se snažil radit alespoň pod účtem Milan Kubík
Proč teď užíváš jiný účet? Střídáš jména jak ponožky. Když si tady prokliknu tvoji IP adresu, vidím 46 přezdívek, z toho 7 registrovaných. Všechny jsou nejspíš tvoje. Podobné pálení mostů je častým jevem u podvodníků.

jsem zaslal žádost myslím moderátorovi Chamurapimu, o zrušení
Naposledy jsme spolu komunikovali v dubnu, pokud si dobře vzpomínám. Hrozil ti ban kvůli spamu. Tehdy jsi tvrdil, že zapracuješ na své reputaci. Od té doby jsi zapracoval na reputacích Milana Kubíka, HiHella, FBCHATa, dekujiVsema(), Ahoje, Kubiho, Kubika, KubikaM, Tazona, Petra V., TTTT a quiet_usera. Moc ti to nejde, občas končíš v kontejneru.

Ale nemyslím si, že jsi podvodník.
Jsem pro zrušení varovné ikonky u tvé IP adresy.
quiet_user
Profil
Dík za názor.
Chamurappi
Profil
Reaguji na quiet_usera:
To byla všechna jména, která jsi zde užíval během těch šesti měsíců. Jinak tu máš založeno celkem sedm účtů: Finnky, MilanKubik, MKubik, Error404, Milan Kubík, KubikM, quiet_user. Šest z nich má stejný hash hesla, takže jsi je nezřizoval proto, že bys zapomínal hesla.

Spíš je to mojí leností se přihlásit.
Můžeš se podepisovat „Milan Kubík_“. Po přihlášení pak máš možnost připsat si příspěvek do profilu.
quiet_user
Profil
Mno, já teď zůstanu už jen u quiet_user, moderátorům je jasné kdo to je a pro další členy to je nová naděje pro mě.


Pokud můžeš nějaké smazat, klidně tak učiň. Krom toho, ve kterém jsem se prohřešil, většina je stejně s nulovou informační hodnotou nebo v nich nejsou příspěvky, které by něčemu pomohli.
quiet_user
Profil
Omlouvám se, že to opět po 4 dnech vytahuji, ale rád bych věděl kdo se ještě musí vyjádřit, případně kolik hlasů musí být pro nebo proti zrušení. Díky
Joker
Profil
Chamurappi:
Jsem pro zrušení varovné ikonky u tvé IP adresy.
Já si taky myslím, že není potřeba.

Nicméně rád bych, kdyby si quiet_user alias ty ostatní výše vybral jeden účet a z toho psal.

případně kolik hlasů musí být pro nebo proti zrušení
Tak většinou se o podobných otázkách rozhoduje konsensuálně, respektive „pokud nikdo (z moderátorů) není proti“.
quiet_user
Profil
Joker:
Nicméně rád bych, kdyby si quiet_user alias ty ostatní výše vybral jeden účet a z toho psal.

Jak jsem psal Chamurappimu:

Pokud můžeš nějaké smazat, klidně tak učiň. Krom toho, ve kterém jsem se prohřešil, většina je stejně s nulovou informační hodnotou nebo v nich nejsou příspěvky, které by něčemu pomohli.
quiet_user
Profil
Chamurappi:

když nikdo není proti, můžeš to tedy prosím oddělat?
Petr ZZZ
Profil
V tomto vlákně ikonku nevidím, ale ve vlákně † 6.13€ za 4 kliky ji vidím. Že by to souviselo s ledem?
Str4wberry
Profil
Ano, ukazuje se to jen v některých kategoriích (tuším U ledu a Práce a zakázky).
Chamurappi
Profil
Reaguji na quieta_usera:
Teď jsem prošel seznam podvodníků a oddělal jsem tě.
quiet_user
Profil
Děkuju moc. :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0