Autor Zpráva
Keeehi
Profil
Ahoj,
v souvislosti se spammerem jsem si všiml, zvláštního chování upozornění na duplicitní příspěvek. Možná že je to tak naschvál, ale přijde mi to trochu nelogické.

Jelikož nevím, k čemu to má přesně sloužit, bylo by tu více možností, ale ani jedna neodpovídá tomu jak se to chová teď.
Teď není možné odeslat 2 stejné příspěvky ať se jedná o stejné vlákno, o jiné vlákno ve stejné kategorii nebo o jiné vlákno v jiné kategorii. Ale obsah 1. a 3. příspěvku už stejný být může.

Jedna možnost, co mě napadla, tak to má být ochrana proti dvojitému odeslání formuláře. Potom ale nechápu, proč to blokuje i jiná vlákna.

Další možností je, aby někdo nezakládal stejné téma ve dvou různých kategoriích, ale pak nechápu, proč to blokuje stejný příspěvek ve stejné kategorii v jiném vlákně. Těžko někdo bude zakládat 2 stejná vlákna v jedné kategorii.

Třetí by mohla být jako ochrana proti spammerům. Pak ale spammerovi stačí dva texty a ty střídat. Je mi jasné, že zablokovat poslání stejného příspěvku na pořád je nesmysl, ale podle mě by čtvrthodina nevadila. Takže by se nekontroloval jen poslední příspěvek, ale všechny zaslané během poslední čtvrthodiny.
Str4wberry
Profil
Těžko někdo bude zakládat 2 stejná vlákna v jedné kategorii.
Není pravda, občas se někomu podařilo vložit duplicitní téma v jedné kategorii (většinou omylem, případně ve snaze opravit nějaký překlep atp.).

Zkrátka to téměř 100% zabraňuje dvojitým příspěvkům a tématům. A trochu to ztěžuje práci spammerům. Takže se domnívám, že to funguje dostatečně dobře a v zásadě to zdejší slušné uživatele neobtěžuje.
Keeehi
Profil
Ok. Spíš jsem se ptal tak trochu ze zvědavosti, k čemu že to tu je, protože na nic mi to nesedělo. Koukám, že je to od všeho trochu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0