Autor Zpráva
Petr ZZZ
Profil
• Dám ohákovat zivnostensky,
• zkopíruji to ohákované – živnostenský – do vyhledávacího políčka diskuse
• a tohle z toho vyleze.

Zkoušel jsem i zkopírovat do vyhledávacího políčka ž a ý z jednoho Chamurappiho příspěvku a je to to samé. Hledání zivnostensky funguje. Samotná diskuse ohákované příspěvky normálně bere.

Až když zkopíruji ohákovaný živnostenský do políčka Google (do toho, které mi z toho předtím udělalo ¾ivnostenský), tak to funguje. (Chodím sem z IE6 na německém počítači.)
Dodatek: Už to funguje, děkuji za úpravu. ↓
(Původní titulek: "Nefunguje…")

Moderátor Chamurappi: Vracím původní titulek. Přejmenovávat vlákna, která se vyřeší, do minulého času, nedává moc smysl.
HajekJirka
Profil
Petr ZZZ:
Mě to funguje normálně.
FF 3.6
Jostram
Profil *
Petr ZZZ:
U mě vše v pořádku. Google vyhledá slovo "živnostenský" a hned první výsledek:
Diskuse: student živnostenský list - Co to vše obnáší?
Celkem příspěvků: 17 - Počet autorů: 13 - Poslední příspěvek: 23. duben 2007
Myslím si, že s tím přerušením to mohlo být stejné, nicméně není nic jednoduššího než se zeptat na příslušném živnostenském úřadě nebo ...
diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&topic...26... - Archiv - Podobné

Chyba bude na vašem přijímači.
xmark
Profil
Opera 10.70 v pohodě. Co znamená "německý počítač"? OS v němčině? O HW asi řeč není (americké nebo ruské, všechno je z taiwanu)
Davex
Profil
Petr ZZZ:
Pokusil jsem se to nasimulovat. Pokud ti vyhledávání skočí na německý/rakouský Google, tak se to opravdu špatně převede. Mělo by se to vyřešit úpravou kódu této diskuse, když se přidá parametr ie=iso-8859-2 do URL, kterým se předávají parametry hledání na Google.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
I v ostré verzi? To hledání, co je v sandboxu, už tam dlouho nebude. (I když nevidím důvod, proč by mělo zlobit.)
Str4wberry
Profil
když se přidá parametr ie=iso-8859-2 do URL

Přidáno.

Aha, tak v ostré verzi je hledání Googlem trochu jiné a ten parametr obsahuje.
Petr ZZZ
Profil
Chlapi, jste jedničky! Teď to funguje v obou verzích (přičemž ostrou jsem předtím nezkoušel). Zbylé rozdíly nevnímám jako podstatné: sandboxová verze píše „Ungefähr 172 Ergebnisse“, ostrá počet výsledků neuvádí, zato se se mnou baví česky. V ostré verzi je skutečný počet výsledků 53, v sandboxové přibližný počet chvíli 172, chvíli 169 a přesný 129.

xmark:
OS v němčině?
Ano, veškeré měkké zboží v němčině (jak ten můj "web o rybičkách" ;-).
Yuhů
Profil
v ostré verzi jsem to po jakýchsi nedávných chybách měnil já a psal jsem to Chamurappimu, protože do sandboxu sahat nechci
Davex
Profil
Petr ZZZ:
Ostrá verze používá Google Vlastní Vyhledávání, které vrací vždy méně výsledků než samotný Google (který používá sandboxová verze). Nevím čím to je, ale když jsem ho začal používat, tak mi to dost vadilo.
Petr ZZZ
Profil
Davex:
Máš pravdu, napsal jsem [#8] blbost, taky mi není jedno, zda hledání najde 53 nebo 129 výsledků.
Yuhů
Profil
Mně zase není jedno, že nešlo kliknout na první výsledek, proto jsem to předělal na Vlastní vyhledávání (kromě jiných výhod Vlastního hledání). Pokud skutečně vrací méně výsledků, tak je potřeba to prozkoumat a vlastní hledání potunit. Hlásí se dobrovolník, nebo to mám udělat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Yuhůa:
psal jsem to Chamurappimu, protože do sandboxu sahat nechci
Omlouvám se, že jsem to nenasadil v sandboxu, ale také mi připadá, že Vlastní vyhledávání vrací většinou horší výsledky.
Mám v plánu předělat hledání tak, aby hledající neopustil stránku, takže moc nezáleží na tom, co je v sandboxu teď.

Mně zase není jedno, že nešlo kliknout na první výsledek
Teď teprve jsem se na to blíž podíval — to je způsobeno jen tím, že tam zaclánějí přepínače určující, kde se má hledat? Ty jdou jednoduše vypnout, stačí nedat do adresy parametr domains.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0