« 1 2 3 »
Autor Zpráva
KGW
Profil
Dobry večer,
dnes jsem zažil na této diskusi šok. S tak nehorázným a sprostým chováním moderátora "panther" jsem se ještě nesetkal. Máte někdy podobné zkušenosti? Upozorňuji, že příspěvek tu možná dlouho nebude, neboť panther je mazáním příspěvků přímo posedlý.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Nehorazne a sproste chovani moderatora jmenem panther“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší a s diakritikou.
panther
Profil
KGW:
buď prosím konkrétní. Mazání nežádoucích příspěvků není sprosté.
KGW
Profil
Napsal jsem, že termín "SEO optimalizace" je nesmysl. Připadá to snad někomu správně? A navíc nabízet to jako profesionální firma? Nevidím v tom nic špatného.
pavuk
Profil
KGW:
Nepsal jsi nesmysl, psal jsi několikrát blbost, pak několikrát volovina, nakonec nesmysl, to ti to nedošlo že to končí v koši? Zřejmě to nepřispělo podle panthera žádnou informační hodnotou, a v tom s ním souhlasím...
shaggy
Profil
KGW:
Nech pozerám, ako pozerám, U ledu vidím len tvoje príspevky a slušnú odpoveď od moderátora.
A aj keby sa správal sprosto k tebe - ak niekomu zmažú ten istý príspevok 10x a ten dotyčný nedokáže pochopiť, že niečo robí zle, tak si sprosté zaobchádzanie zaslúži.
KGW
Profil
Smazal si příspěvek, který neodporoval pravidlům. A tvoje chování po ICQ neshledávám slušným. Ale pro moderátory zřejmě "bod č. 4. Jednejte s ostatními slušně." neplatí.
shaggy
Profil
KGW:
Nevedel som, že tieto pravidlá sa vzťahujú aj na komunikačné kanály, na ktoré táto diskusia nemá vplyv (napr. ICQ).
KGW
Profil
Termín "SEO optimalizace" je nesmysl, tak proč je trestné napsat, že to je nesmysl (volovina, blbost, nesprávný výraz, apod.)? Je tu snad něco nejasného?


Pokud uvedu na pravou míru pojem,tak to informační hodnotu má.
Keeehi
Profil
Co bod patnáct?
Pravidla kategorie Práce a zakázky

To že ty si o "SEO optimalizaci" něco myslíš neznamená, že musíš mít i pravdu. Když si o tom chceš s někým popovídat, tak si založ vlákno, ale necpi se s tím do sekce Práce a zakázky.
Petr ZZZ
Profil
KGW:
Kroť se prosím. Porušil jsi hned dvě pravidla kategorie práce a zakázky:
4. Jednejte s ostatními slušně.
15. Nepoučujte…
… a navíc jsi považoval za nutné tapetovat. Tapetování zakazuje závazné pravidlo č. 9. ;-)
KGW
Profil
To nemyslíš vážně. Pojem "SEO optimalizace" je nesmysl. Nebo je tu snad někdo, kdo si myslí, že je to správně? Ja myslel, že se tu snažíme hledat správná řešení a ne ukazovat uživatelům, jak to nemá vypadat.


S kým tu nejednám slušně?


Jaképak tapetování. Příspěvek jsem odeslal a ten tam poté zmizel. Myslel jsem, že nějak nechodí databáze.

Moderátor Chamurappi: Tohle je tapetování. Používej laskavě funkci „Změnit“ místo zasílání souvislé řady příspěvků.
johnl
Profil
KGW:
Mě by hlavně zajímalo proč je podle tebe SEO optimalizace nesmysl, já osobně si to nemyslím.. A pokud myslíš samotný název, tak takhle je to už zaběhnuté hodně dlouho, proto mi to jako nesmysl nepřipadá..
Chamurappi
Profil
Reaguji na KGW:
Zrovna jsem se chystal tvůj příspěvek vyhodit — když jsem kliknul na Změnit, už tam vykoukla poznámka o vyhození pantherem.
V kategorii Práce a zakázky platí upravená pravidla, která málokdo čte (přestože už pár dní je k nim mnohem snazší cesta než dříve). Neznalost neomlouvá, vyhazujeme desítky příspěvků měsíčně. Málokdo je tak tvrdohlavý, že je tam pere znovu a znovu a znovu a znovu a znovu.

proč je trestné napsat, že to je nesmysl
Protože to neslouží ke zprostředkování prvního kontaktu mezi lidmi, kteří shánějí či nabízejí práci v oboru souvisejícím s tvorbou webových stránek. Zbytečné zviditelňování inzerátů je proti pravidlům.

Pojem "SEO optimalizace" je nesmysl. Nebo je tu snad někdo, kdo si myslí, že je to správně?
Na tom vůbec nezáleží. Zadavatel inzerátu si může dělat ostudu, jak uzná za vhodné, ale ty ho v ní nesmíš koupat. Pokud ho chceš upozornit, že udělal chybu, využij uvedený kontakt.
xmark
Profil
KGW:
"SEO optimalizace" je nesmysl.
Jestli tím narážíš na to, že to je pleonasmus, tak mi to samo o sobě nepřipadá jako dost silný důvod pro to, aby to někdo mazal, ani pro to, aby někdo zakládal vlákno o tom smazání. Nicméně o tom prvním nerozhoduješ ty, ale moderátor, který neřeší ani tak pokusy o lingvistické flejmiki, jako spíš věcný přínos. A z tohoto pohledu je ta tvoje informace nezajímavá.
KGW
Profil
SEO = Search engine optimization, tedy jde o optimalizaci pro vyhledávače, tedy "SEO optimalizace" má být co "optimalizace optimalizace", tedy něco jako můj úplně nejvíc nejlepší kamarád :-) ?


Kdyby příspěvek zmizel za 5 minut po odeslání, tak to pochopím. Ale pokud něco odešlu a dám obnovit a ono tam nic není tak jsem si fakt nebyl jistý, zda sním či bdím. Vysvětlení Chamurappiho (ostatně jako vždy) už se zdá být pochopitelnějším.
panther
Profil
KGW:
Kdyby příspěvek zmizel za 5 minut po odeslání
…tak by 5 minut porušoval pravidla a rozptyloval ostatní.
xmark
Profil
Co jsem vyhrál?

// jen bych se mírně poopravil: jestli to bylo v sekci Práce a zakázky, tak mi smazání připadá jako jediná možná reakce.
Joker
Profil
KGW:
Budiž, „SEO optimalizace“ je pleonasmus.
I přesto není důvod to rozebírat u inzerátu v sekci Práce a zakázky, když to pravidla zakazují.
KGW
Profil
Já myslím, že tahle diskuze rozptyluje ostatní. Mohli jsme to vyřešit přes ICQ, ale to si utnul.


A nebylo by lepší, kdyby se jasně označilo, že příspěvek smazal moderátor?
panther
Profil
KGW:
Mohli jsme to vyřešit přes ICQ, ale to si utnul.
ano, není žádoucí, aby mě každý náhodný kolemjdoucí otravoval na soukromých kontaktech. To asi bylo to sprosté chování, že jsem tě hodil na ignore list, že? :-)

Doufal jsem, že po slovech „znicim te“ tě napadne, že budeš neúspěšný. Škoda, nenapadlo. Aspoň si udělají obrázek i ostatní, kteří nezaregistrovali ty smazané příspěvky.

A nebylo by lepší, kdyby se jasně označilo, že příspěvek smazal moderátor?
v Kontejneru je u každého příspěvku poznámka, že je upraven moderátorem a moderátorská poznámka, kdo jej smazal.
KGW
Profil
Já jsem slušně pozdravil po ICQ. Ty si ani neodpověděl. To o něčem svědčí.
panther
Profil
KGW:
ano, neodpovídám nezvaným hostům, kteří se ani nepředstaví. A už vůbec ne těm, kteří jsou nežádaní.

Kdybych věděl, že budeš otravovat s takovouhle kravinou, ignoroval bych tě hned od začátku a netratil s tebou čas.
KGW
Profil
Mám přístup zakázán, jakou jinou cestu jsem měl použít, abych se dovolal spravedlnosti?
PepeG
Profil *
Pravda je taková, že někteří moderátoři na zdejším fóru se chovají obecně arogantně (já jsem borec moderátor a mám vždycky pravdu a kdyby už náhodou ne, tak to rychle dopsat do pravidel – než abych nějak smírně diskusi zvládl odkomunikovat – raději to vymažu, to bude snadnější). Pokud by to byla smetánka., jako například na fóru microsoftu, tak člověk neřekne ani půl slova - ale to co to tady moderuje to je vesměs průměr a šeď, snad také studentíci.. - to v tom lepším případě. V drtivé většině případů mají pravdu., to ano, přesto doporučuji podívat se, jak to funguje na obdobně navštěvovaných fórech v zahraničí.
xmark
Profil
PepeG:
Pravda, je tady jen tři čtvrtě miliónu příspěvků. Bylo by dobré podívat se, jak to dělají na fórech, kde mají více zkušeností a potažmo vyladěnější pravidla.
KGW
Profil
To je fajn, že je to v nějakým Kontejneru, to jsem nevěděl. Já koukal na stránku a hned jsem to obnovil a nebylo to tam. Tak zkouším znovu. Nejprve pozdravíme pantere a pak se představujeme. Odkud si spadnul. Na icq jsi mi 3x poslal odkazy, který mi nefungovaly a já ti 3x psal, že mám přístup odepřen, že si to nemohu přečíst.
PepeG
Profil *
xmark:
To, že je nějaký server zavedený, protože začal v době, kdy se ještě Adam proháněl v ráji neoděn neznamená, že má ten či onen server kvalitní moderátory. Učit se je vždy od koho a pro jakékoli české projeky to platí dvojnásob.
KGW
Profil
Já měl doposud zkušenosti vždy jen kladné. Nechci přechválit, ale např. Chamurappi je člověk, který vše vysvětlí správně, klidně a navíc vtipně. Ale chování jako má panther, to jsem fakt ještě neviděl.
Chamurappi
Profil
Reaguji na KGW:
dám obnovit a ono tam nic není tak jsem si fakt nebyl jistý, zda sním či bdím
To člověk hned nabyde dojmu, že buď je rozbitá databáze, nebo že po něm jde nehorázný a sprostý panther :-)
Mohl ses přes vlastní profil podívat, kam se příspěvek poděl.

Nejprve pozdravíme pantere a pak se představujeme.
Reagovat na neodůvodněné pozdravy anonymů se na soukromých kontaktech většinou nevyplácí. Na to, abych někomu dal najevo, že naslouchám, co mi píše, potřebuju lepší motiv, než že mě zdraví.

jakou jinou cestu jsem měl použít, abych se dovolal spravedlnosti?
Měl sis především přečíst pravidla a pochopit, že spravedlnosti bylo učiněno za dost tvým smazáním.
Kdyby tady panther dnes večer neúřadoval, mazal bych tě já (též bych ti po pár pokusech zabanoval IP adresu) a na pokusy o soukromou komunikaci bych také nereagoval.

Tolik povyku kvůli jednomu nadbytečnému pleonasmu…


Reaguji na PepeGa:
tak to rychle dopsat do pravidel
Nelži. Pravidla jsou prakticky neměnná poslední rok a půl, změny jsou jen kosmetické a důkladně popsané (možná až moc). Vše jde snadno dohledat. Poučování v Pracích a zakázkách je zakázané minimálně od ledna 2006.

než abych nějak smírně diskusi zvládl odkomunikovat – raději to vymažu
Nelži. Už několik let závadné příspěvky jen přesouváme a mažeme je až po týdnu, pokud se neobjeví námitky. To, že si narušitel neumí svá slova najít v kontejneru, je sice smutné, ale jak jsem již řekl — kosíme desítky příspěvků měsíčně a kdybychom měli u každého čekat na nějakou odezvu, mohli bychom pravidla rovnou zrušit.

doporučuji podívat se, jak to funguje na obdobně navštěvovaných fórech v zahraničí
Ukaž. Zatím na to tvé nekonkrétní obviňování nevěřícně koukám jako arogantní šedivý studentík na arogantního šedivého PepeGa.
Str4wberry
Profil
KGW: „Na icq jsi mi 3x poslal odkazy, který mi nefungovaly a já ti 3x psal, že mám přístup odepřen, že si to nemohu přečíst.

Pokud se jednalo o odkazy do sandboxu (vyžadují autorizaci), tak bys při jejím stornování a troše trpělivosti spatřil odkaz, který by fungoval, případně bys byl automaticky přesměrován.

Nevím, co ti panther psal v soukromé komunikaci, ale postup, který činil zde na diskusi, nebyl rozhodně nikterak nehorázný a sprostý.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0