Autor Zpráva
KGW
Profil
Nejde mi zamknout téma, i když tam mám tlačítko "Zamknout téma". Může někdo poradit?
Davex
Profil
Jiné téma než toto ti nejde zamknout? Nebo i toto téma?
KGW
Profil
Jiné téma mi zamknout jde. Ale to, které mi Chamurappi před chvílí zamknul, aniž by něco vysvětlil, mi před tím zamknout nešlo.
Petr ZZZ
Profil
KGW:
Já do toho houby vidím, ale možná to souvisí s banem, který jsi dostal a který byl teprve před třemi hodinami zrušen, nebo s tím, že předmětné téma je momentálně u ledu (předpokládám, že se jedná o téma Nedorozumění kol příspěvků, jež mi smazal moderátor panther).
Davex
Profil
KGW:
Napadají mě dvě vysvětlení. Buďto nejde zakladateli zamknout téma, pokud mu zakládající příspěvek změnil moderátor nebo nejde zamknout, pokud ho předtím moderátor odemknul. V obou případech by to nebyla chyba.
KGW
Profil
Ano, napadlo mě to samé, že je to buďto jedno nebo druhé nebo něco jiného. Ale chtěl raději bych to věděl přesně.
To se dá pochopit, že by to nemuselo jít zamknout, ale očekával bych, že se tlačítko pro "Zamknout téma" neobjeví. To samozřejmě chyba je.
KGW
Profil
To je divné, přejmenoval jsem téma na vhodnější název
Tlačítko "Zamknout téma" mám i u témat, které zamčít nemohu a ukouslo mi to 9 znaků.

Moderátor Petr ZZZ: Nadpis upraven (důvod, proč ti to kousalo znaky, neznám).
Davex
Profil
KGW:
ale očekával bych, že se tlačítko pro "Zamknout téma" neobjeví. To samozřejmě chyba je.
To je jen nepodstatný detail. Při zobrazování čehokoli na stránce se přece nebude pokaždé zjišťovat, zda jsou splněny všechny podmínky pro fungování.

ukouslo mi to 9 znaků
To je známá chyba.
KGW
Profil
Teď se mi název zobrazil celý. Sám od sebe. Čím to bylo. Nezpůsobilo to třeba "č" a utf-8? A čím to, že se to spravilo nebo někdo?
Davex
Profil
KGW:
Viz první řádek v zakládajícím příspěvku: „Změnil/a: Moderátor“.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Davexe:
Napadají mě dvě vysvětlení.
Díval jsem se do zdrojáků a ani jedno mi nepřipadá pravděpodobné:
1) U zamykání se nekontroluje stav úprav zakládajícího příspěvku, např. tohle vlákno přejmenoval moderátor ve 22:49:40 a zamknul si ho sám autor.
2) Stav „odemčeno moderátorem“ v DB neexistuje, topic_status může nabývat jen čtyř hodnot, mísí se v něm zamčenost a označení důležitosti. Matně si pamatuji pár situací, kdy tazatel opakovaně zamykal.

„ukouslo mi to 9 znaků“
To je známá chyba.
Jen doplním, že v sandboxu už je opravená.


Reaguji na KGW:
Třetí vysvětlení by mohlo být, že je čímsi zvláštní kategorie U ledu, ačkoliv ani pro to nenacházím oporu ve zdrojácích. Moc se mi to nechce zkoušet a zkoumat, protože to není moc zajímavá chyba a protože zamykání považuji za organizační a kázeňský prostředek, který by měli mít pod kontrolou jen moderátoři.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0