Autor Zpráva
MaxiGame
Profil
Jak zjistit kdo danou stránku vytvořil? Jedná se tuto stránku. Nevím kdo z vás tuto stránku vytvořil, ale má tam chyb jak narvaných, tím nemyslím chyby v češtině, ale pár nepravdivých údajů. Například:
1) Telefonní číslo.
2) Z editmaxem nemám nic společného, tedy měl jsem, ale už raději nic mít nechci.
3) Skoro nic není pravda, na Těžní se sice zdržuji, ale jen občas.
4) Proč mi nedáte šanci dokázat Vám, že jsem se zlepšil, a hned špiníte mé jméno?
5) Myslete na budoucnost - Jak si s tím vším co o mě je na internetu mám v budoucnu najít práci? Nijak! A proč? Kvůli lidem kteří špiní mé jméno.
Radek9
Profil
Jestli se nemmmýlím, tak máš ban.

MaxiGame:
2) Z editmaxem nemám nic společného, tedy měl jsem, ale už raději nic mít nechci
Jestli se nemýlím, tak jsi to byl ty, kdo psal, že je programátorem nejnovějšího redakčního systému editmax.

3) Skoro nic není pravda, na Těžní se sice zdržuji, ale jen občas
Záznamy u IČO (http://www.vyhledavace.cz/firmy/ico.html) ale tvrdí něco jiného. Možná, že tam nebydlíš, ale živnost tam napsanou máš.

4) Proč mi nedáte šanci dokázat Vám, že jsem se zlepšil, a hned špiníte mé jméno?
Moderátoři ti dávali, to ty jsi neustále provokoval. A jméno sis pošpinil sám svým projevováním.

5) Myslete na budoucnost - Jak si s tím vším co o mě je na internetu mám v budoucnu najít práci? Nijak! A proč? Kvůli lidem kteří špiní mé jméno.
To je už tvoje věc. Neměl sis to podělat. Zkus se nad sebou zamyslet a uvidíš, že je to jen a jen tvoje chyba.
MaxiGame
Profil
Radek9:
Ano Ban mám, ale vlezu sem, už jen při nejhorším případě, a jako další je tento bod, na který čekám jak zareaguji ostatní.
4) Proč mi nedáte šanci dokázat Vám, že jsem se zlepšil, a hned špiníte mé jméno?

Nepleteš se, psal jsem, že jsem programátorem já, ale nejsem. Editmax byl jeden velký omyl, a jedna velká chyba
Str4wberry
Profil
Pokud je na té stránce něco nepravdivé, tak si to oprav tam. Nerozumím tomu, proč píšeš sem. Navíc tu máš ban. Zamykám, bude smazáno.
Chamurappi
Profil
Reaguji na MaxiGame:
To, že dotyčná stránka odkazuje sem, neznamená, že s ní máme cokoliv společného.

Kvůli lidem kteří špiní mé jméno.
Špiníš si ho sám. Nedávno jsem si všiml, že si na tebe stěžoval dokonce i tvůj bývalý kolega Richard Hutta, že jsi ho podrazil.

Už nás svými výjevy laskavě nikdy neotravuj, jinak poneseš následky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0