Autor Zpráva
Usethi
Profil *
Dobrý den,

Moc prosím o stejnou věc jako zakladatel tohoto topicu http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=18&topic=114901
nejlépe smazat,chápu,že jsou tu pravidla a byla má chyba,že jsem je řádně nepřečtl,ale je blbé a by za to trpěl někdo kdo za to
ani nemůže.Myslím si,že to nikoho nepoškodí a prakticky to má těd po opravách jen velmi negativní vliv.

Zastupoval majitele stránek s jeho dovolením,ale
použil důvěrné informace (cena,myšlenky bez jeho dovolení.Dále jsem
mu neřekl,že to nejde smazat což jsem také nevěděl.
Osočil jsem veřejně jeho známé,což mi výrazně vytkl a to nemluvím
ani o profesionánlitě,kterou jsem výrazně poškodil.

Tato diskuze se objevuje před samotnou webovou prezentací a
vrhá velice špatné světlo na firmu .

Diskuze byla účelná,ale těd už ztratila na významu majitel má uložené již všechny
výhrady ohledně stránek .Poprosil bych kdyby to šlo o uplné smazání nebot není důvod
to tu nechat .

Diky Usethi
stránek

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný. Piš prosím pečlivěji (interpunkce, větná stavba, gramatika, pravopis), pomůžeš profesionánlitě diskuse.
Usethi
Profil *
později samozřejmě i toho to.
panther
Profil
Usethi:
Zastupoval majitele stránek s jeho dovolením
…takže vlastně není k mazání důvod, že?

Nevím, co je na ceně tak důvěrného, nicméně, ta by se smazat dala.

Tato diskuze se objevuje před samotnou webovou prezentací a vrhá velice špatné světlo na firmu .
byť jen náznak nějaké optimalizace by měl zajistit, aby nějaká diskuse byla až pod webem samotným. Aspoň vidí, že i těch 10tis. Kč bylo vynaloženo zbytečně - nedostal, zač zaplatil.

Zároveň mi nějak uniká souvislost mezi tebou a Hologosem (hledat ji nebudu).
Petr ZZZ
Profil
Usethi:
Diskuze byla účelná,ale těd už ztratila na významu majitel má uložené již všechny výhrady ohledně stránek

Nesouhlasím se smazáním. Diskuse má význam i nadále, mnoho čtenářů se z ní může poučit. Pochop prosím rozdíl mezi soukromou poradnou a veřejnou diskusí.
_es
Profil
Usethi:
Miesto zmazania môžeš žiadať niečo rozumnejšie, rozumným požiadavkám býva vyhovené.
xmark
Profil
Nemůžu si pomoct, "my tady nic nemažeme a tím to končí" mi připadá jako zbytečná póza. Jsou tady desítky tisíc vláken. Smazáním jednoho z nich (nebo řekněme několika jednotek za rok) neutrpí fórum naprosto žádnou škodu. Hologosovu úsilí o smazání bych rozuměl tak, že mu existence toho vlákna prostě opravdu působí nějaký problém. Je mi v podstatě jedno, o jaký problém jde, ale považoval bych za slušné dotyčné vlákno smazat nebo alespoň bezezbytku anonymizovat.
Přínos toho vlákna někomu nezúčastněnému zřejmě nevyvažuje ty potíže, kterou jeho nesmazání Hologosovi způsobuje.
Naopak - kdybych uvažoval o tom, že si zde nechám okomentovat web a nějakým způsobem se dozvěděl o této kauze, zřejmě bych od toho upustil.
Ptám se: jaké jsou skutečné argumenty pro nemazání? "Když se smaže jedno vlákno, zítra tady bude deset žádostí"? Opravdu?
_es
Profil
xmark:
nebo alespoň bezezbytku anonymizovat
Asi by sa žiadatelia vo svojich žiadostiach mali sústrediť na toto. No nie je mi jasné to „bezezbytku“.
Mazaním takýchto vlákien by sa mohla znížiť ochota diskutujúcich venovať sa hodnoteniu stránok.
panther
Profil
xmark:
vidíš, a já bych byl rád, kdyby se k tomu připadalo i jméno dotyčné firmy, která web optimalizovala - to, že je diskuse ve výsledcích na jméno firmy před firmou samotnou, něco značí. Za to bych nikomu nedal ani groš, natožpak několik tisíc korun (a to ještě jen za to, že to bylo ze známosti). Mohlo by to sloužit jako varování dalším klientům.

Už jen to, že tu někdo dostane radu, ostatní mu vynaloží nějaký čas zkoumáním problému, dobrými radami, … a pak toto všechno má jít pryč? Ne, rady jsou určené i těm, kdo sem zabloudí příště. Pokud nechci, aby se rady dostaly na světlo světa, zeptám se někoho v soukromí, zaplatím mu za zanalyzování problému. Veřejná diskuse je od toho, že je veřejná (a zdarma).

A že někdo nečte pravidla, kde je to jasně napsané? Ta tu jsou od toho, aby se tomuto předcházelo.
Taurus
Profil
Ano, nepřispívám proto, aby se to hned smazalo. To bych se na to mohl vykváknout. Dokonce díky příspěvkům jsem získal i zákazníka.

Á propos, pravidla... lidé se pořád odvolávají na práva, ale co taky povinnosti? Pak si v duchu někdy říkám, ať se tu klidně diskuze smaže celá, protože ji zpětně čte minimum lidí (aspoň ti ze sekce "Názor na stránku"), což soudím podle svých skoro už strojových reakcích "Chybí mi tisková verze, bez obrázků jsem v háji, co IE6?". Většina na to ser*…
Kcko
Profil
xmark:
+1
Marek88
Profil
xmark:
Naprostý souhlas.

panther:
Veřejná diskuse je od toho, že je veřejná (a zdarma).“ a taky od toho aby se tam diskutovalo, pokud se tam nediskutuje a poslední příspěvek je půl roku starý, tak už to není diskuze, ale spíš archiv. ;)

Zrovna v hodnocení stránek si myslím, že autoři příspěvků chtějí pomoc hlavně konkrétnímu tazateli a ne zde zanechávat svůj odkaz s radou pro příští generace. Jasně že u témat jako je html, css, php atd. mají hodnotu i (hodně) staré příspěvky, ale pokud někdo bude hledat něco o SEO, tak pochybuju, že bude čerpat informace zrovna z tamtoho vlákna.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Usethiho:
Předpokládám, že jsi zapomněl napsat, že ti jde o vlákno Potřeboval bych zjistit skutečnou cenu stránek Usethi.cz. Teď tu pár lidí naprosto zbytečně přemýšlí nad Hologosem.

Tato diskuze se objevuje před samotnou webovou prezentací
V jakém vyhledávači? Na jaký dotaz? Objevuje se v naší diskusi nějaké často hledané klíčové slovo, přes které by na daný web měli proudit zákazníci?

vrhá velice špatné světlo na firmu
Řešíš problém, který neexistuje.


Reaguji na xmarka:
kdybych uvažoval o tom, že si zde nechám okomentovat web a nějakým způsobem se dozvěděl o této kauze, zřejmě bych od toho upustil
Viz pravidlo 8 a nežvložítko 7. Jsme na veřejné diskusi, předpoklad, že si veřejně dostupný text kdykoliv přečte jakákoliv veřejnost, by měl vzít na vědomí každý, kdo sem cokoliv napíše.

Ptám se: jaké jsou skutečné argumenty pro nemazání?
Tamní příspěvky neporušují pravidla, jsou přínosné k tématu a nepoškozují diskusi.
Není nutné dál argumentovat, jsem proti smazání svých příspěvků i celého vlákna a toto rozhodnutí je konečné.

Přínos toho vlákna někomu nezúčastněnému zřejmě nevyvažuje ty potíže, kterou jeho nesmazání Hologosovi způsobuje.
Zatím jsou potíže, které polemika nad cenou daného webu představuje, podobně (možná i víc) imaginární, jako je její přínos. Až uvěřím, že naše rady skutečně něčemu nechtěně vadily, budu nakloněn kompromisu v podobě změny titulku.
Co se Hologose týče, předpokládám, že ten už se svým vláknem nemá vůbec žádné potíže (a ty bys ho teď mazal…).


Reaguji na Marka88:
tak už to není diskuze, ale spíš archiv
Veřejný archiv.

autoři příspěvků chtějí pomoc hlavně konkrétnímu tazateli a ne zde zanechávat svůj odkaz s radou pro příští generace
Pokud se autoři všech tamních příspěvků vyjádří pro smazání svých slov, můžeme o něm uvažovat. Ale to nehrozí.
Marek88
Profil
Chamurappi:
Veřejný archiv.
Máš pravdu, ale myslím že už to není hlavním posláním toho webu. Jeho hlavním posláním by mělo být odpovídat lidem na jejich konkrétní dotazy a pomáhat jim s konkrétními problémy. To že tu problém zůstane vyřešený i pro ostatní je už jen jakýsi bonus. Proto jsem zdůrazňoval, že toto je diskuze.

Na druhou stranu je pravda, že kdyby web byl udělaný dobře, tak by nebyl problém s tím, že diskuze by byla ve vyhledávání výše. Navíc jsem zkoušel chvilku hledat to vlákno přes google i seznam a na klíčová slova, která by měla být na webu, jsem diskuzi nenašel.
Taurus
Profil
Myslím, že archivem je djpw plnohodnotným... Stálo by to dát do podnadpisu :-)
Joker
Profil
xmark, Kcko, Marek88:
"my tady nic nemažeme a tím to končí" mi připadá jako zbytečná póza
Není to zbytečné.
Požadavky na mazání vláken se totiž často zvrtnou ve zdlouhavou a někdy i ostrou diskusi.

Když se každý požadavek bude řešit v X-stránkové debatě, bude to stát spoustu času a navíc zamítnutý požadavek povede k další debatě na téma „Když si řekne někdo jiný, tak to smažete!“

Zamítání všech požadavků (resp. ve výjimečných případech naprosté shody na zbytečnosti vlákna se i tak vlákno maže) snad alespoň část z nich odfiltruje, protože si autoři řeknou, že to nemá cenu.
xmark
Profil
Chamurappi:
Teď tu pár lidí naprosto zbytečně přemýšlí nad Hologosem.

Díky za objasnění. Nevšiml jsem si, tohle mi trochu vzalo vítr z plachet :-)
Nicméně: navrhoval bych, aby v sekci Názor na stránku byl autor nového vlákna explicitně informován o tom, že podle pravidel nemá nárok na smazání vlákna.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Marka88:
To že tu problém zůstane vyřešený i pro ostatní je už jen jakýsi bonus.
Já to vnímám naopak a tomuto úhlu pohledu přizpůsobuji strategii dalšího rozvoje. Nejdůležitější je kvalitní, poučný a dobře dohledatelný obsah a ten vytvářejí zejména zkušení odpovídající. Spokojenost tazatele je sice důležitá, ale není hlavní prioritou — on nám jen dodává palivo. Pokud se ptá chytře a užitečně, jsme mu velmi vděční, pokud ne, nepotřebujeme ho. Slovy ušatého klasika: Potřeby většiny převažují nad potřebami menšiny. Nebo jednotlivce.
U Názorů na stránku zohledňujeme zájmy jednotlivců více než jinde — i těch, kteří kritizují. No a ti pak také tvoří většinu :-)

kdyby web byl udělaný dobře, tak by nebyl problém s tím, že diskuze by byla ve vyhledávání výše
To je pointa všech žádostí o smazání. Nikdy nikdo nechtěl mazat chválu.


Reaguji na xmarka:
aby v sekci Názor na stránku byl autor nového vlákna explicitně informován
Bude. Někdy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0