Autor Zpráva
Mynus
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=26&topic=65332

Prosím o zrušenie resp. aspoň vymazanie posledného príspevku z diskusie, pretože obsahuje odkaz na stránku, kde som sa
podieľal na tvorbe prvkov, minimálne.
V súčastnosti tento odkaz neodpovedá kvalitám prác, ktoré vytváram dnes.
Pri zadávaní "mynus" do vyhľadávača vyhodí odkaz na túto diskusiu na druhom, treťom mieste, preto tento odkaz nemusí pôsobiť kladne,
a narúšať reputáciu a celkový dojem.
Určite to nie je referencia, ktorou by som sa v dnešnej dobe chcel prezentovať.

ďakujem.
shaggy
Profil
Mynus:
V súčastnosti tento odkaz neodpovedá kvalitám prác, ktoré vytváram dnes.
Pri zadávaní "mynus" do vyhľadávača vyhodí odkaz na túto diskusiu na druhom, treťom mieste, preto tento odkaz nemusí pôsobiť kladne,
a narúšať reputáciu a celkový dojem.
Na to si mal myslieť, keď si tie práce vytváral, nie? Ja mám tiež staré weby, ktoré som vytvoril, keď som sa učil a je mi jedno, či na ne niekto odkazuje, alebo nie.
Railbot
Profil
Mynus:
Nikdo soudný nebude hodnotit tvé současné schopnosti dle 4 roky staré reference. Tvé obavy jsou imo zbytečné. Za svou minulost se není třeba stydět, učený z nebe nespadl.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mynuse:
Pri zadávaní "mynus" do vyhľadávača vyhodí odkaz na túto diskusiu
Skoro mám chuť zanalyzovat těch čtyřicet gigabajtů logů, co se tu od té doby urodilo, abych ti spočítal, kolik lidí následovalo tento tvůj zhoubný scénář.

Určite to nie je referencia, ktorou by som sa v dnešnej dobe chcel prezentovať.
Retušování minulosti z podobných pohnutek nejsem nakloněn.
Vlákno jsem teď odemknul, můžeš do něj připsat třeba, že už jsi starší, než jsi byl, když jsi byl mladší.
Mynus
Profil
jaky zhubny scenar ? lol

zanalyzuj si co chces.
nevidim zmysel to tam nechavat a hlavne problem to dat prec. to nie je zasah do vlakna niekoho ineho ale do mojho.
ktore je navysse x rokov stare takze ....

mate v popise ze ak chce dakto zmazat temu musi udat dovod
tak som popisal dovod ako inak som to mal vysvetlit?
stacilo spravit alebo odpisat da sa neda sa zavriet alebo rovno zmazat aj toto tu
ja som tym ziadne navigovanie nesledoval.

shaggy:
:D, mne to zili netrha chcel som len jednu trivialnu vec, skusil som
robite z toho vacsiu vedu a problem vy sami.

si to tu zmazte cele pre mna zamna aj stouto ziadostou,
som len normalne o nieco ziadal a idete tu robit dobre ze ne moralne rozpravy.

dakujem pekne ak nie ta nie.
majte sa pekne

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
pavuk
Profil
Cestoval jsem po odkazech který cituješ i po referencích, ale nenapadlo mě nic co by mohlo něco pokazit. Po pravdě by mě nenapadlo ani klikat na dva roky starej odkaz v Googlu, kdybych ho nehledal cíleně, a lidi chtějí většinou informace čerstvý. Myslím že tohle vlákno jen zbytečně na to druhý vlákno upozorní, prostě se tím nezabývej a přečti si ještě jednou příspěvek Railbota a věnuj se s chutí další práci.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mynuse:
zanalyzuj si co chces.
Od vzniku příspěvku, který chceš smazat, zaznamenala diskuse 21 hitů na dotyčné vlákno s refererem obsahujícím q=mynus (po odečtení hitů z IP adres, které byly (nejspíš) tvé). To je docela dost, rozhodně víc, než jsem čekal. Nicméně pořád mi připadá nepravděpodobné, že by na tebe tři roky stará reference vrhala tak špatné světlo.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0