« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
l564
Profil
Můžete mi prosím poradit , já si za živího Krista nemůžu zpomenout jak se ta stránka jmenuje .
Je to něco jako blueboard , myslím si že je to nějak WebLight nebo tak nějak .
Je to český web , který podporuje mimochodem ukladání dat (né ulož.to ale jen jako taková pošta)

Děkuji za ochotu

Moderátor Davex: Dovolil jsem si změnit nadpis „Věci na web“.

Moderátor jenikkozak: Dovolil jsem si změnit nadpis „Uživatel l564 dělá nepořádek“.
l564
Profil
Už jsem to zjistil je to weblight

ADMIN : LOCK
HajekJirka
Profil
l564:
Proč si to nezamkneš sám?
imploder
Profil
l564:
My tady fungujeme trochu jinak, na zamykání si nepotrpíme. Stačí do vlákna už nepřispívat a ono samo zapadne.
Chamurappi
Profil
[#1] „myslím si že je to nějak WebLight
[#2] „Už jsem to zjistil je to weblight
Hm. Diskusní fórum není vyhledávač, tohle už víckrát nedělej, nebo se rozloučíme natrvalo.

Navrhuji večer smazat.
Edit o čtyři dny později: Ještě moment, možná budeme radikálnější. Tuším, že tu bude hlasování o banu.

Moderátor Petr ZZZ: Souhlasím se smazáním. Tak tedy nemazat.
l564
Profil
Moderátor Davex: Vyhozeno z Spojení učtů Darker a darker.

Vžiď tento příspěvek nespadá do O této diskusi »

Moderátor Davex: Ne, ten tam patří. Tento příspěvek nepatří do toho vlákna.
l564
Profil

Indexované strany ve vyhledávačích
Moderátor Chamurappi: Řekl bych, že to nefunguje.
l564
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z link v outoolku.

<FONT COLOR="#0000FF" FACE="@Arial Unicode MS">www.jakpsatweb.cz</FONT>
l564
Profil
Moderátor Davex: Vyhozeno z Změna výpisu dlouhé URL adresy.

nechceš rovnou localhost/index.php?id=3

Moderátor Davex: Nejspíš nechce, když chce localhost/index/457/
l564
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Jak dát pryč mezeru mezi slovy.

echo(chop("ahoj ")."ahoj") // vypíše 'ahojahoj'
Moderátor Chamurappi: Ptá se na XSL, ne na PHP.
l564
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Free Flash Player i pro komerční použití.

Tak si ho vyrob sám né , na Flash jsou dobré tutoriály jak si to vyrobit .
l564
Profil
Tak hledej na netu , google snad znáš

Doplnění :
Programy pro změnu velikosti / free version :
PhotoManip
SNS-Resizer
Stáhnout Picture Resizer 5.0 / informace o programu

Moderátor Alphard: Hledá se řešení v PHP.
l564
Profil
něaký HTML a nějaký CSS

kód byl nesmysl :D

Moderátor Petr ZZZ: Vyhozeno z Rozvržení stránky.
l564
Profil
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Nabídka: Výherní SMS systém.

Co to , co to nějak to nefunguje
Chamurappi
Profil

Myslím si, že činnost pana l564 na tomto fóru je převážně škodlivá. Co s ním?
Alphard
Profil
Chamurappi:
Myslím si, že činnost pana l564 na tomto fóru je převážně škodlivá.
Nevím, jestli přímo škodlivá, v PHP kategorii bych řekl ne vždy přínosná, ale ze 3 vláken nechci dělat obecné závěry. Zatím budu l564 pozorovat.
Tohle vlákno snad bude varování.
Chamurappi
Profil
Dobře, budeme zatím hodní.

Další bod v souvislosti s ním: e-mailem se v pondělí svěřil Yuhůovi, že by chtěl být moderátorem. Je někdo proti? :-)
Alphard
Profil
Chamurappi:
Je někdo proti? :-)
Byl bych radši, kdyby se s jeho jmenováním v kategorii PHP začím počkalo. :-)
Petr ZZZ
Profil
Uživatel l564 mi připadá trošku zbrklý a mohl by pečlivěji psát, ale dovedl bych si představit, že to myslí dobře, jen mu to zkrátka moc nejde. Ban však v tuto chvíli nepovažuji za nutný, věřím, že se naučí přispívat tak, aby bylo méně důvodů jeho texty mazat.

Zájem a ochotu moderovat bychom mohli chápat jako projev snahy a pozitivního přístupu, jinak ale zatím nevidím důvod se touto otázkou zabývat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
l564 mi připadá trošku zbrklý a mohl by pečlivěji psát
Chová se podobně neurvale jako se zde chovali ostatní čtrnáctiletí, ovšem mládí ho neomlouvá. Je-li naším údělem vychovávat podobná pubertální online monstra, plácnutí přes prsty v podobě banu je z naší strany také projevem snahy :-)
Nebyli bychom první fórum, které se ho zbavilo.
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
Tak to jsem neznal, nicméně u některých těch diskuzí jsem na rozpacích nejen co se týče l564 / F. Š. Řekl bych, že pro nás je směrodatné to, jak se chová na DJPW. S banem bych nespěchal, ale zvýšená pozornost bude asi na místě.
Taurus
Profil
Tak to já začínám skoro litovat té věty, co jsem mu napsal do vlákna… Sciendum est.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
pro nás je směrodatné to, jak se chová na DJPW
Samozřejmě. Jen upozorňuji, jaká je perspektiva. Vědět je lepší než nevědět.
Je docela možné, že l564 někdy rozum dostane.
l564
Profil
TAK ŽE MI DÁTE BAN ?
Moderátor Chamurappi: Nepiš s caps lockem.
l564
Profil

1.) chybý ti tam
<form></form>

2.) Co nějaký sombit ?
3.) Pokud toto není celý kód ale pouze výstřižek tak se omlouvám

Moderátor Chamurappi: Hm, sombit…
_es
Profil
l564:
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Input radio řešit na úrovní submit tlačítka metoda post. — Smazat 17.2.2011. (1/29)
Nie je to príliš prísne? Snažil sa poradiť a nie je to úplne od veci.
Chamurappi
Profil
Reaguji na _es:
Z dotazu je jasné, že na stránce má POSTovací formulář (takže mu <form> nechybý), zrovna tak tazatel píše, že kliká na submit (neboli nějaký sombit). Je naprosto zjevné, že uvedený kód je pouze výstřižek, takže mi ten příspěvek od l564 připadá úplně k ničemu. Nemám z jeho příspěvků dojem, že se snaží radit, myslím si, že se snaží vypadat jako velmi aktivní člen, protože to byl stěžejní argument jeho žádosti. Nicméně jeho reputace neměla na vyhození vliv, příspěvek jsem shledal nehodnotným.
l564
Profil
Ano jasně asi bude nejlepší když mi dáte ban , a já vás už tady nebudu obtěžovat. Je vidět že jste tu jedna verbeš jako na pc-help co se spikla proti mě a vše co napíšu tak buď smažete nebo dáte do ledu .
Pak dále bych reagoval na tento příspěvek :
l564:
Moderátor Chamurappi: Nepiš s caps lockem.
Není vůbec pravda že bych psal s cpas lockem , chytrý moderátor si pouze pozměnil písmenka na velká , to opravdu není problém .

Snažím se tu držet krok dopředu s novým programováním , a s novým světem a podle tohoto fóra také napíšu občas článek na který se lidi těší . Ale vlastně co vám to tady píšu . Stejnak za 3 nebo 4 dny dostanu ban protože jsem tady akorát smetí . A až si toto nějaký admin přečte tak určitě změní písmenka na velká aby mi dopomohl k banu a udělal ze sebe admina , jako že tady tomu světu vládne . Hádám že nějaký admin půlku textu pozmění další taky a ten třetí celý tento příspěvek smaže , aby se řeklo že jsem tady byl vulgární a aby mi daly ban na "doživotí" tzv.:pernamentní . A nebo se nademnou smiluje bůh a nic stímto příspěvkem neudělá , pouze si ho přečte a pod vouskami se zasměje jaký jsem to ale blbec . Pokud jste si tento příspěvek přečetly až dokonce tudíž sem tak jste jistě nepozorovaly žádné vulgární slovo . Děkuji vám za vyslechnutí veřejné prosby .
Chamurappi
Profil
Reaguji na l564:
jste tu jedna verbeš jako na pc-help
Chovej se slušně, porušuješ pravidla. (Což jde i bez vulgarit.)

Není vůbec pravda že bych psal s cpas lockem , chytrý moderátor si pouze pozměnil písmenka na velká , to opravdu není problém .
Lžeš. Kdybych tě chtěl odtud zlovolně mermomocí vypudit, mohl bych to technicky udělat mnohem lépe. Ale i moderátoři mají svá pravidla.

Problém není ve spiknutí všech lidí okolo tebe, ale v tobě — na PC-HELPu ti to pěkně napsal Myloš (toho tu máme také, byť s měkčím Y), sám jsi strůjcem vlastní negativní reputace. Kdyby ses nechoval jako primitiv tam, nekoukal bych na tebe jako na podezřelé individuum a nemusel by ses chovat jako primitiv i teď tady. Až začneš zlobit na nějakém třetím fóru, někdo si zjistí, jak ses choval na dvou jiných fórech a budeš mít další kousek do své mozaiky spiknutí. Jaká je šance, že se moderátoři dvou zavedených fór spikli proti naprosto nevinnému členovi?

Když ti píšu, abys nepsal s caps lockem, chci ti tím říct jen to, abys nepsal s caps lockem. Této radě nasloucháš (děkuji), i když si kolem ní vymýšlíš pohádky. Naslouchej i dalším radám: nesnaž se lhát a piš pouze smysluplné příspěvky, u nichž jsi si jistý správností. Nemáš (alespoň zatím) dostatečné znalosti k tomu, aby sis mohl dovolit spekulace a odhady podobné těm, které jsme ti doposud mazali. Nejsi smetí, jsi začátečník — chovej se jako slušný (neškodný) začátečník a žádný trest tě nepostihne. Nemyslím si, že po tobě chceme tak moc.

Před týdnem jsem ti vyhodil jeden příspěvek, který jsi pár sekund před vyhozením upravil tak, aby začal dávat trošku smysl. Za to se omlouvám, to byla z mé strany chyba (ne spiknutí), příště si dám pozor. Ty si dej pozor, aby tvé příspěvky byly k něčemu hned na první pokus, než někdo vůbec začne uvažovat o jejich vyhození. Promysli si každou větu, kterou píšeš, protože internet má opravdu dobrou paměť.
l564
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Z telefonu nelze odstranit soubor (vím nepatří to sem).

Zdarec ,
mamka si natáhla filmy do telefonu , a jeden omylem si natáhla v avi , tak to v půlce stornovala (natahovala to přes kabel) a když to chtěla smazat tak se jí zobrazilo toto :


Zkoušel jsem to napojit přes počítač a když to chci smazat tak se mi zobrazí toto :


Tak jsem zmáčkl Ano všem , chvilku to pracovalo , a pak se zobrazí hláška :


Ale při tom když dám do té složky jiný soubor tak mi to pěkně de smazat .
Na internetu bylo návodů jak blázen a všechny jsem je vyzkoušel a ani jeden nejde .
Vím že to tady nemá co dělat , ale nenašel jsem jediný fórum o mobilech (hledal jsem na Google , Yahoo a Seznam )

Adminy tímto prosím , fakt jsem z toho na mrtvici a nerad aby jsi mamka kupovala nový mobil , tak prosím nepřesouvejte toto vlákno do ledu

PS : již jsem to zde psal ale pro chytrý : Vím že to sem nepatří ale nevím jaký fórum se tím to případem zabývá .
PS 2 : Všem moc děkuji

Typ : sony ericsson w995
« 1 2 3 4 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0