Autor Zpráva
Darker
Titulek vystihuje vše co vím. Příspěvky mám sice v profilu, ale odkaz Upravit se vypařil. Globálně u všeho. Skoušel jsem relogin a prdlajs.
Moc odvázaný z toho nejsem.
Alphard_
Profil *
Které příspěvky? Editace je povolena jenom 24 hodin po přidání.
Darker
A to tak bylo vždycky?
Str4wberry
Ano, nikdy to tady jinak nebylo a zřejmě ani nebude.
Chamurappi
Reaguji na Darkera:
O jednodenním limitu se píše i v nápovědě.
Copak bys chtěl upravit?

Reaguji na Str4wberryho:
Není to první dotaz na toto téma. Což mě přivádí k zamyšlení: Když býval odkaz „Upravit“ (respektive „Změnit“) všude, nehledě na časový limit, dostal diskutér pokoušející se upravit starý příspěvek hlášku „Přístup zamítnut“, která sice také budila otázky, ale šla by bývala tenkrát napravit tak, aby dávala i odpovědi. Nápovědu nikdo nečte … a na dobře navrženém webu by to nemělo být nutné k pochopení všeho, co je nutné pochopit.

Možná bychom ke starým příspěvkům mohli dávat šedivé neklikatelné nepodtržené „Upravit“ s title="Příspěvek smíte upravovat pouze 24 hodin od odeslání.", nebo tak něco.
Darker
Chamurappi:
O jednodenním limitu se píše i v nápovědě.
S tím čtením nápověd máš docela pravdu...

Copak bys chtěl upravit?
Příspěvek v diskusi o vylepšeních fóra, nikdo po mě nic nenapsal, tak jsem nechtěl zakládat další, když mě napadlo ještě něco. Ale spíš mě překvapilo, že ty odkazy odevšad zmizely, proto jsem se tu ptal.

Možná bychom ke starým příspěvkům mohli dávat šedivé neklikatelné nepodtržené ‚Upravit‘
Souhlas, to je dobrý nápad.
Str4wberry
Možná bychom ke starým příspěvkům mohli dávat šedivé neklikatelné nepodtržené

Staniž se. Ale dal jsem tomu alespoň šedivé tečkované podtržení.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: