Autor Zpráva
Radek9
Profil
Zdravím. Nevím, proč se to děje, ale když listuji v poslední diskuzi (mám nastaven výpis posledních témat), tak se mi to přepne na poslední odpovědi. Musím tedy pomocí odkazu nastavit poslední témata, což je ale trochu nemotorné. Řekl jsem si, že s tím nebudu otravovat a napíšu si userscript, který upraví src. Tím se ale dostávám k druhému problému.

Userscripty se spouští až po celém načtení stránky (mohl bych nastavit timeout, ale to není přesné). Jenže na DJPW mám ten problém, že se kompletně načte až za hodně dlouho. Řádově za desítky sekund. Výpis je zobrazen vždy celý po chvíli (maximálně po pár sekundách), ale Opera mi ukazuje, že se stále něco načítá. Ale vůbec nemůžu přijít na to, co může být tak velkého, aby to takto zbrzdilo načítání.

Nevíte tedy náhodou někdo, proč blbne ta poslední diskuse a proč se diskuse načítá tak dlouho? Předem děkuji za odpovědi.
Kajman_
Profil *
Radek9:
Nemáte zakázané cookies nebo špatné datum na počítači?

Ostatní:
Nemůže být problém i v příliš dlouhé cookie topics?
Str4wberry
Profil
Myslím, že ne. Občas to samé pozoruji i v sandboxu, kde ta sušenka není. Tipuji to na počítadlo.

Jinak to s tím řazením je dobrá připomínka. (Než to bude opraveno, můžeš využít trik, kdy přepneš „tam a zase zpátky“, pak by to mělo fungovat.)
Radek9
Profil
Kajman:
Nemáte zakázané cookies nebo špatné datum na počítači?
Ne, to je vpořádku.

Nemůže být problém i v příliš dlouhé cookie topics?
Zřejmě ne. Smazal jsem ji, ale nic se nestalo.

Str4wberry:
tam a zase zpátky
Jo, to vím, psal jsem, že jsem to musel nastavovat přes odkaz.

Jinak, děje se mi to i v ostré verzi i v sandboxu.
Kajman_
Profil *
Radek9:
Ale vůbec nemůžu přijít na to, co může být tak velkého, aby to takto zbrzdilo načítání.

Nemůžou to způsobovat měřící kódy?
Str4wberry
Profil
Jinak v sandboxu už by to stránkování mělo fungovat, snad.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0