Autor Zpráva
Petr ZZZ
Od včerejška mi patnáctá (momentálně poslední) stránka Hřiště zasekává prohlížeč. Zobrazí se, vidím první tuším dva-tři příspěvky (ty co se vejdou na obrazovku), vlevo dole se mi vypíše fertig, ale vpravo dole je takový ten modrý pruh, jako když se ještě něco načítá, a nemůžu na té stránce skrolovat ani ji opustit, mohu jen zavřít prohlížeč. Teď jsem to zkusil zas: Na 15. stránce přesýpací hodiny a konec. Zkusil jsem čekat 6 minut, pak jsem prohlížeč zavřel. Jinak diskuse jede jak má, vše kliká během zlomku vteřiny, na Hřišti si mohu vesele listovat, i na jednotlivé příspěvky té 15. stránky se (v sandboxu) dostanu (821792, 821793).
Chamurappi
Reaguji na Petra ZZZ:
Předpokládám, že problém je v příspěvku 821734, kde je <pre> s šířkou vypočítávanou v Exploreru 6 pomocí expression uvnitř odsazeného <div>u. Kvůli tomu odsazení nejspíš uvízne expression v nekonečné smyčce. Je to zajímavá souhra vlastností, ale prakticky vzato žádný problém, protože tuto kombinaci může stvořit jen moderátor.
Petr ZZZ
Potvrzuji, že příspěvek 821734 mi ten prohlížeč zasekne taky. Zajímavé je to číslo – podle čísla 821734 by neměl být na stránce 15, ale někde dřív. (Tys to číslo změnil?) A zajímavé je, že zde mohu v jiném okně psát – aspoň myslím, hned to (ne)uvidím(e).

Tak to odeslání z jiného okna klaplo. Jen jsem nemohl pomocí Ctrl+N otevřít žádné další okno. Po zavření a otevření prohlížeče zas jede všechno jak má. Nicméně s tím příspěvkem by se možná mohlo přece jen něco udělat. :)

Každopádně děkuji za odpověď. Připomíná mi to setkání diskuse, když šlo o to, zda má Yuhů poslat moderátory na školení. Víš ještě, cos mu řekl? "A my něco nevíme?" :))

Davex:
Děkuji. :)
Davex
Chamurappi:
problém je v příspěvku 821734
Nechtěně.

Petr ZZZ:
Nicméně s tím příspěvkem by se možná mohlo přece jen něco udělat.
Uděláno. Omlouvám se za způsobené problémy.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0