Autor Zpráva
Darker
Profil
V úpravě profilu je psáno, že heslo je povinné jen při změně hesla. Není to pravda, bez vyplnění mě to nepustí.
Jan Tvrdík
Profil
Darker:
Mě to pustí, co ses konkrétně pokoušel změnit?
Darker
Profil
Jan Tvrdík:
Pokud odešlu formulář bezezměny a nechám pole se jménem passwd2 volné, jak říká poznámka vlevo obdržím hlášku o chybě v uživatelských datech.
Str4wberry
Profil
Pokud odešlu formulář bezezměny

Tak dostaneš hlášku, že jsou data pravděpodobně stejná.
Darker
Profil
Příspěvky prosím přesunout z tématu Návrhy úprav.

Str4wberry:
Tak dostaneš hlášku, že jsou data pravděpodobně stejná.
Jsem snad lhář? Můžeš to skusit na mém profilu, třeba se tvůj chová jinak (kvůll sandboxu, mod účtu a možná ještě něčemu).
Zakládám nové vlákno.
Str4wberry
Profil
A co ti tedy nejde změnit? Pokud odešlu formulář bez změny, dostanu zmíněnou hlášku „Nic nebylo aktualizováno! (Pravděpodobně jsou data stejná)“ – sandbox nesanbox, moderátor nemoderátor, pořád stejná ta samá hláška.
Hunter
Profil
Ja sem si ucet normalne zmenil. Ale po prihlaseni. Kdyby moh kazdej menit ucet jak se mu zachce a neprihlasenej, tak by v tom byl brajgl neasi.

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Moderátor Chamurappi: Autorem tohoto příspěvku je Petr ZZZ.
Petr ZZZ
Profil
Darker:
Myslím je logické, že bez vyplnění hesla se nemohu přihlásit a nejsem-li přihlášen, nemohu měnit profil.

Moderátor Chamurappi: Pokračování osobního sporu vytrženo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
On mluví samozřejmě o úpravě profilu v situaci, kdy je přihlášen.


Reaguji na Str4wberryho:
dostaneš hlášku, že jsou data pravděpodobně stejná
Použil zde formulaci „chyba v uživatelských datech“, asi viděl opravdovou chybovou hlášku. Ale také nevím, jak se k ní dostal.
joe
Profil
Možná Darker myslel to, že do políčka "* Heslo (nepovinné):" zadá své aktuální heslo a do "* Potvrzení hesla (Nutné jen v případě, že měníte heslo)" nezadá nic, protože tam je napsáno, že je nutné jen v případě změny hesla. Pak dojde k hlášení chyby:

"Chyba v uživatelských datech: Hesla nesouhlasí!"
Tori
Profil
Darker:
Pokud odešlu formulář bezezměny a nechám pole se jménem passwd2 volné
To znamená, že první input pro heslo jste vyplnil? Nevím, jak je to tu udělané, ale připadá mi logické, aby se v případě vyplnění pole passwd předpokládalo, že uživatel chce změnit heslo a tedy se kontrolovala shoda s passwd2.

edit: Až po přečtení následujícího příspěvku jsem zaregistrovala ten předchozí, čímž se omlouvám za duplicitu.
Darker
Profil
Přísahám, že když načtu stránku prefs, a kliknu odeslat, uvidím toto:
Chyba v uživatelských datech: Hesla nesouhlasí!

Možná jsme si prostě špatně rozuměli:
Pole pro potvrzení hesla je prázdné. Teď, když jsem dopsal slovo prázdné mi došlo, v čem je asi chyba. Prohlížeč automaticky vyplnil první políčko. Nikdo kdo má přístup k tomuto PC (a ani k téhle IP) nechodí na djpw (akorát mladšímu bráškovi občas dávám číst flamy, mimochodem, petr u něj zabodoval. Ale u webcoina se smál víc, to je fakt.) takže se políčko předvyplňuje, heslo je uložené v počítači.
Koneckonců, krádež účtu na djpw je dost neproveditelná.
Tím pádem moje chyba a moc se omlouvám.


Poté, co jsem si všiml, že se vpravo objevila zpráva o dvou nových příspěvcích*:

Jak joe tak Tori přesně uhodli, která bije. Jak říkám, moje blbost.

Takže do třetice, omluva za zbytečné vlákno ve chvíli, kdy jsem zrovna jednou nohou v kleci pro potížisty a moc děkuji tomu, kdo sem přesunul zbylé příspěvky.

*) Moc pěkné, líbí se mi to, ale dejte tam prosím nějaký fade, probliknutí nebo jiné upozornění. Já si teď už budu dávat pozor, ale nejsem tu sám. Pokud bude třeba, přesunu tuto poznámku i do tématu o úpravách, nebo vlastního vlákna.

Edit: A vůbec se mi nelíbí, že moje příspěvky mají v posledních dnech vysoký flame-potenciál.


Jinak vlákno zamykám odkazem, kterého jsem si právě všiml. Asi bych měl víc koukat co kde je.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0